>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak liczyć wygraną ??

I 0

infantasy

Użytkownik
Proszę o wyjaśnienie. Mam Blok A (3 zdarzenia - 3 kombinacje)
1. lech-legia 111
2. Wisla-widzew 11x
3. Arka-Ruch x21
i Blok B (3 zdarzenia - 5 kombinacji).
1. Lens-lille 1111x
2. Juve-Lazio 11x21
3. Inter-Roma x2111
Rozumiem, że gdybym chciał coś takiego puścić to zapłacę 3x5=15zł * stawka (2zł) * podatek(0,9zł)? czyli 27zł.
Ale jak liczyć wygraną ??
Od razu mówię nie chce grać żadnymi rozpisami 1z2, 2z3. Tylko &quot;czystymi&quot; blokami. Zatem musi wejść przynajmniej jedna kombinacja w bloku A i jedna w Bloku B.
Czy dobrze myślę ?
Żeby łatwo obliczyć wygraną daje na wszystkie zdarzenia kurs 2 zł. I tak: wygrana jednej kombinacji w Bloku A daje 2*2*2=8zł. Tyle samo daje jedna wygrana w Bloku B. A zatem wygrana z A i B 8*8=64zł * stawka (2zł) * podatek(0,9zł) czyli 115,20 zł.
Czy tak to się oblicza?
Wcześniej umieściłem ten post w dziale &quot;dla początkujacych&quot; ale tam nikt tego nie czyta albo olewa się &quot;początkujących&quot;. Zależy mi na wyjaśnieniu.
Dziękuję.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
ja grasz bloki, to żeby ci wszedł blok muszą ci wejść wszystkie zdarzenia w nim. granie 2 bloków kompletnie nie ma sensu-bo po co- podobnie jak granie bloków bez systemów. temat do wywalenia, albo przeniesienia.
 
I 0

infantasy

Użytkownik
Nie masz racji. Po pierwsze podałem przykład na dwa bloki A i B z których wychodzi 15 kombinacji = 15 zakładów prostych = 15 kuponów. Dlaczego mam wysyłać 15 kuponów jak mogę wysłać tylko 1? Co byłoby gdybym w każdym z bloków umieścił np. po 3 zdarzenia ale po 7 kombinacji? Musiałbym wysłać 49 poj. kuponów. Jeśli nie dostrzegasz tu sensu, to może wróć do szkoły na &quot;sensologie&quot; ?
Poza tym granie bloku A i B pionowo a nie poziomo (czyli np. 1z2) daje znacznie wyższe wygrane.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
A mógłbyś na przyszłość czytelnie zapisywać o co ci chodzi? Bo jak robisz szyfrowanie w pierwszym poście to potem pretensje miej do siebie.
1)Zapłacisz 30 pln, a nie 27 (podatek się płaci od czegoś innego)
2) wygraną liczysz dobrze
3) prawdopodobnie nigdzie nie da się czegoś takiego zagrać (granie blokami polega na czymś innym, ew. wygląda TROCHĘ jak totogol, ale tam też jest to inaczej)
 
I 0

infantasy

Użytkownik
Ok, sorki. To możliwe, że nazwa jest inna. Jak zauważyłem &quot;system blokowy&quot; to bardziej ten gdzie grupy zdarzeń (bloki) gra się na 2z3, 2z4 itd. itd.
Chodzi mi po prostu o to (że też wcześniej na to nie wpadłem) jak zmniejszyć ilość wysłania dużej ilości pojedynczych kuponów. Czyli zamiast owych 49 tylko 1 kupon. Myślałem, że może w ten sposób się da jak opisałem.
 
I 0

infantasy

Użytkownik

Taki system blokowy działa w ToTOLidze w Totomixie. Jak widać wcale nie trzeba wysyłać w takim rozpisie wielu pojedynczych kuponów. Tylko jeden.
No i pytanie czy taka sama możliwość istnieje jak się obsatwia zwykłe kursy.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Nie ma u buka ani naziemnego ani internetowego takiej możliwości , musisz sam sobie rozpisać te wszystkie kombinaje na pojedynczych kuponach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak trochę na marginesie pytania-problemu, z jakim zgłosił się &quot;infantasy&quot;:
W Totolotku są możliwości gry tzw. wielosystemami, polegającymi na możności zagrania na 1 kuponie do 3 różnych systemów ( stąd na ich blankiecie te pola dla 3 systemów :A;B;C ) lecz nie wszystko tam w ramach ich systemu komputerowego dobrze funkcjonuje, gdyż swego czasu chciałem zagrać zamiast 27 oddzielnych zakładów tylko 1 kupon, lokując do każdego z 3 w/w systemów A, B i C taki sam system 1z3, zaś jako zdarzenia były to po 3 różne typy, ale za każdym razem w ramach tego samego systemu 1z3 - tylko z jednego meczu, w 3 różnych opcjach wynikowych.
Tak więc np. system A stanowiły typy: HT, FT, u/o2,5 tego samego meczu, systemy B i C takie same typy HT,FT i u/o 2,5 z innych spotkań.
Tak więc powinno powstać ( 1z3 ) x ( 1z3 ) x ( 1z3 ) =27 zakładów z typów pobieranych po jednym z każdej z 3 grup i zawsze łączyły się one z 2 innymi zdarzeniami z zupełnie innych spotkań...
Niestety - ale system komputerowy Totolotka odmówił przyjęcia takiego zakładu wielosystemowego - gdyż....
???? ???? ???? były to ponoć zdarzenia wspierające się w ramach grup A,B,C bo pochodzące z tego samego meczu, choć przecież one wcale nie miały być z sobą kombinowane!
Ale te same zdarzenia mozolnie rozpisane na 27 oddzielnych kuponów, zostały oczywiście przyjęte bez problemu - i już wtedy nie były tymi ponoć &quot;wspierającymi się&quot;...
Po prostu obecność w ramach tej samej grupy ( systemu ) zdarzeń z tego samego spotkania automatycznie zostaje zakwalifikowana jako zabronione kombinowanie ich z sobą - ale ja wcale nie chciałem ich przecież z sobą kombinować, bo żadne z nich z tego samego meczu z sobą się nie miało łączyć, o czym system 1z3 dobitnie zaświadcza.
Owszem - byłoby to niedozwolone przy systemie np. A 2z3 ale nie przy 1z3, ale system Totolotka jest tak słabo zaprogramowany, że tego nie rozróżnia i blokuje taką grę.
P.s: zgłosiłem wtedy ten problem Totolotkowi i mają się zająć usunięciem tego oczywistego błędu w swoim programie.
Pzdr.
edi8
.
 
Do góry Bottom