>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak narazie 100% system

Status
Zamknięty.
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Myślę że jest to bardzo dobry pomysł. Najbardziej odpowiadałoby mi to jakby był to moderator więc czekam na jakieś deklaracje ???? Mam nadzieje ze nie skończy się to tak że osoba która system dostanie sama będzie go sprzedawać po konkurencyjnych cenach. Porozmawiajcie z jakiś modem czy zechciałby skorzystać i wystawić swoją opinię na ten temat. Czekam na info
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jak nie będzie moda to ja się zgłaszam, w przypadku działania systemu dostaniesz też reklamę banerową na moim blogu, adres w stopce...300 uq dziennie, ruch tylko i wyłącznie ze środowiska bukmacherskiego
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
napisałem do Filipa może się zgodzi a jak nie to może Kolejorz zgodzisz się na ramziego? jestem bardzo ciekaw tego 100% systemu ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Narazie nie grałbym...obliczyłbym jego skuteczność...jeśli według mnie zadziałałby z matematycznego punktu widzenia, potwierdziłbym...

Spotkania? Nie wiem na czym ten system polega, mogą one go zdradzić...dlatego czekamy na odpowiedź kolejorza
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ok, niech będzie moderator...czy admin...
Ja tylko mu proponuje dodatkowo baner, w przypadku, gdy wybierze mnie ????
Mi jest wszystko jedno...róbcie co chcecie
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Spotkania nie będą ujawniane. Obecnie poszukuje moderatora, który zdecyduje się na przetestowanie systemu. Jeśli ktoś się zgodzi napisze post kto został wybrany. Po tygodniu dowiecie się o wynikach
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Nie rozumiem was..Po co , ktoś ma to testowac??
Niech poda wam , 4-6 meczy , albo wy mu dajcie...i niech wam wyciagnie z tycvh meczy skutki. ;]
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Damian ten system nie jest na każdy mecz tylko poszczególne zależne od bukmachera. Ramzi rozumiem że to naciąganie kierujesz do mnie, tak? Panowie poczekajcie z opiniami do przyszłego tygodnia zobaczycie czy jest to opłacalne.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
uwaga sprzedaje 100% system ????
minimum jakie trzeb aposiadac do gry okolo 100mln zlotych..
zysk mega wielki...
otoz obstawiamy w duzego lotka kazda kombinacje 6.. razy dwa..
czyli napewno trafimy 2 szostki ????
idziemy do toto-mixa i obstawiamy ze w losowaniu padna 2 lub wiecej szustek..
tadam ????
kto mi zaplaci za ten system ?:&gt;:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom