>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak nie nalezy grać

detmold 6

detmold

Użytkownik
Opiszę swój przypadek z kilku powodów:
1. Może uchroni to innych
2. Nikt nie opisuje swoich porażek więc będzie to na pewno coś nowego
Otóż skuszony MŚ 2012 postanowiłem sobie pograć u buka po dłuższej przerwie, efekt jest taki, że straciłem 5000 PLN kwota jak dla mnie nie mała. Błędy jakie popełniłem:
1. Granie &quot;grubo&quot; na faworytów
2. Brak strategii gry
3. Zbyt mały kapitał startowy
4. Brak wcześniejszej symulacji gry na sucho
Największym błędem było jednak granie na faworytów za grubą kasę. Nie chce mi się dawać opisów wszystkich zakładów ale generalnie zakładem, który rozwalił mi budżet był:
Hiszpania - Szwajcaria 1 za 2000 PLN
Później jeszcze kilka innych nietrafionych dopełniło dzieło zniszczenia. Hiszpania była grana na odrobienie kilku innych wcześniejszych nietrafionych zakładów. Co zamierzam ?
Na razie odpocznę od bukmacherki ale nie odpuszczę tej straty. Za rok, dwa, pięć lub dziesięć zbiorę taki kapitał, że odrobię dokładnie te 5 tys. Ta porażka tylko mnie do tego zmotywowała. Po prostu nie popuszczę bukowi takiej kwoty. Wnioski odpowiednie wyciągnąłem aby jednak nie gadać na pusto opisuję teraz swoją porażkę aby ze te parę lat rozpocząć odrabianie strat z jasno nakreślonym celem.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Opiszę swój przypadek z kilku powodów:
1. Może uchroni to innych
2. Nikt nie opisuje swoich porażek więc będzie to na pewno coś nowego

Otóż skuszony MŚ 2012 :grin::grin::razz:
postanowiłem sobie pograć u buka po dłuższej przerwie, efekt jest taki, że straciłem 5000 PLN kwota jak dla mnie nie mała. Błędy jakie popełniłem:
1. Granie &quot;grubo&quot; na faworytów
2. Brak strategii gry
3. Zbyt mały kapitał startowy
4. Brak wcześniejszej symulacji gry na sucho
Największym błędem było jednak granie na faworytów za grubą kasę. Nie chce mi się dawać opisów wszystkich zakładów ale generalnie zakładem, który rozwalił mi budżet był:
Hiszpania - Szwajcaria 1 za 2000 PLN
Później jeszcze kilka innych nietrafionych dopełniło dzieło zniszczenia. Hiszpania była grana na odrobienie kilku innych wcześniejszych nietrafionych zakładów. Co zamierzam ?

Na razie odpocznę od bukmacherki ale nie odpuszczę tej straty. Za rok, dwa, pięć lub dziesięć zbiorę taki kapitał, że odrobię dokładnie te 5 tys. Ta porażka tylko mnie do tego zmotywowała. Po prostu nie popuszczę bukowi takiej kwoty. Wnioski odpowiednie wyciągnąłem aby jednak nie gadać na pusto opisuję teraz swoją porażkę aby ze te parę lat rozpocząć odrabianie strat z jasno nakreślonym celem.

Przegrałeś na tych mistrzostwach, ale przegrywają i inni, nie rozumiem tylko dlaczego to co napisałeś uważasz za błędu na Hiszpanach przejechało się 3/4 świata, to był pewny zakład, pewny zysk ;), tak samo dziś Niemcy, wcześniej Anglicy:razz: to co się dzieje na tych Mś to nie jest naturalna sprawa, ja myślę że jeśli jeśli ktoś przegrywa na tych mistrzostwach to wcale nie pomniejsza jego wiedzy, umiejętności grania, tylko czasem są takie czarne serie, których nie da się przewidzieć
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Witaj,
Współczuję takiej przegranej i sądzę, że prędzej czy później ją odrobisz ucząc się na swoich błędach.
Ja ze swojej strony nie polecam grania pewniaków, czy sklejania taśm z faworytami (nawet nie wspominam naziemnych). Robi się masówka, kursy są zaniżane i prędzej czy później taka gra doprowadzi do bankructwa - ku uciesze buków. Patrząc na ostatnie &quot;niespodzianki&quot; to MŚ są niemałym powodem zadowolenia dla bukmacherów.
a ty Xavy oczywiście spodziewałeś się przegranej Hiszpanów ? ;)
Może i się nie spodziewał, ale takie kursy gra się tylko dla czystej zabawy, przynajmniej ja tak uważam ;)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Tak to jest, jak chce się obstawiać na siłę, &quot;byle odrobić straty...&quot;
Ja zajmując się bukmacherką, mimo że jestem początkujący staram zachować chłodny umysł i nie grać nic na siłę, bo właśnie takie są efekty...
 
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
Powiem tylko jedno,nie próbuj odrabiać tych strat!Pogódź się z tą porażką(wiem że to trudne).Jak już chcesz grac dalej to rób to z rozwagą,odrobienie tych strat może trwać bardzo długo a konsekwencje mogą być jeszcze gorsze!!!!!
Musisz dysponować niezłym kapitałem grając za 2K na Hiszpanię,choć twierdzisz w punkcie 3-cim że miałeś zbyt mały kapitał początkowy.W bukmacherce ciężko zostać milionerem,nie jedni się na tym przejechali.Tak jak piszesz za dwa,trzy,pięć,dziesięć lat zbierzesz taki kapitał,który przegrasz jak nie będziesz w tych klockach na bieżąco.Czasami trzeba mieć &quot;nosa&quot; nawet najlepsze statystyki nie pomogą,tu nie można mieć DŁUŻSZYCH PRZERW !!!
Ja nie gram za duże stawki a na tym forum jest wielu fachowców,którzy dużo mnie nauczyli.Oni na pewno coś Ci doradzą.
Pozdrawiam snajp ;)
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Spoko to tylko forsa ;) w dodatku w cale nie tak duża 5 K idzie odrobić jednym zakładem i to wcale nie tak ryzykownym.
Na razie jednak nie zamierzam grać, ale nie daruje tych 5K prędzej czy później je odbiorę i nie omieszkam wtedy dać linka do tematu gdzie to będę robił.
To fakt pierwszy raz tak dostałem w dupę u buka wcześniej wygrywałem. Nie ukrywam jednak, że niefart w obstawianiu też był nie wchodziło po prostu nic a wystarczyłby jeden zakład do odrobienia strat. Z tym się jednak trzeba liczyć obstawiając. To wkalkulowane ryzyko.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
a ty Xavy oczywiście spodziewałeś się przegranej Hiszpanów ? ;)
Nikt się nie spodziewał. Dlatego jakby był kurs-przynajmniej 1,45 na Hiszpanów tobym też to gruuubo zagrał. A tak poszedł zakład na posiadanie piłki i weszło jak w masło
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Zauwazcie ze w wiekszosci meczow od poczatku trwania mistrzostw w RPA w 1 polowach byly remisy nie wazne jaki wynik. Wiec mozna obstawiac do polowy 1,X,2. Mozna obstawiac under/over 2,5 to jest o wiele lepsze niz stawianie na glupie kursy 1,20 a na mistrzostwach moze sie zdarzyc wszystko wyniki sie rzeczywiscie dziwnie ukladaly do tej pory - nie wszystkie ale...&gt; mozna tez grac na ilosc rzutow roznych wiecej niz 9,5 lub mniej tam sa kursy po 1,80 lub 1,90 to warto rowniez. A zobaczycie jeszcze beda rozne i dziwne wyniki na tych mistrzostwach
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Zauwazcie ze w wiekszosci meczow od poczatku trwania mistrzostw w RPA w 1 polowach byly remisy nie wazne jaki wynik. Wiec mozna obstawiac do polowy 1,X,2. Mozna obstawiac under/over 2,5 to jest o wiele lepsze niz stawianie na glupie kursy 1,20 a na mistrzostwach moze sie zdarzyc wszystko wyniki sie rzeczywiscie dziwnie ukladaly do tej pory - nie wszystkie ale...&gt; mozna tez grac na ilosc rzutow roznych wiecej niz 9,5 lub mniej tam sa kursy po 1,80 lub 1,90 to warto rowniez. A zobaczycie jeszcze beda rozne i dziwne wyniki na tych mistrzostwach
Zauważ, że po fakcie łatwo jest coś takiego napisać. Równie dobrze mogłobyć tak, że mistrzostwa byłyby bardzo przewidywalne i wtedy te Twoje zakłady, które wymieniłeś poszłby w cholerę. Wtedy nie pisałbyś o remisach do połowy, under/over tylko byś grał na faworytów, faworyt nie zawodziłby, kasa księgowana i tak w kółko. To jest sport, na szczęście ;)
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
teraz gra Paragwaj,już prowadzi, zagrałem to po kursie 2,1, trzeba po prostu poczekać na takie zdarzenie, Słowacja jest najsłabszą dużyną na turnieju, to taka Polska, tylko z większym fartem w eliminacjach, zero szybkości, techniki i gwiazd, będzie ze 3:0.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Zauważ, że po fakcie łatwo jest coś takiego napisać. Równie dobrze mogłobyć tak, że mistrzostwa byłyby bardzo przewidywalne i wtedy te Twoje zakłady, które wymieniłeś poszłby w cholerę. Wtedy nie pisałbyś o remisach do połowy, under/over tylko byś grał na faworytów, faworyt nie zawodziłby, kasa księgowana i tak w kółko. To jest sport, na szczęście ;)
Dokładnie zawsze jest łatwo gadać po fakcie. Tym niemniej granie na faworytów jest tak czy siak głupie w/g mnie buki zniżają na nie kursy a po za tym to owczy pęd, któremu niestety sam uległem. I przyznaje się otwarcie do błędu.
Gdybym grał na niespodzianki czy remisy oczywiście wpadki by się zdarzały ale to by były nieporównywalnie mniejsze kwoty i wtedy nie wtopiłbym.
5 kafli to mało???? gdybym ja mógł tyle przeznaczyć na zakłady... :cool:
Zależy jaki system gry obierzesz, generalnie z większym kapitałem jest prościej ale straty mogą być bardzo bolesne o czym sam się przkonałem.
Te 5 kafli to i dużo i mało.
Mało bo tak naprawdę mógłbym to odrobić z nawiązką jednym zakładem stawiając resztę czyli około 2,5K na remis.
Dużo bo to jednak jest jakby nie patrzeć dla mnie 2 miesiące zapitolu w robocie.
 
D 0

diskopolo

Użytkownik
wlaśnie mam ten sam problem ... jako świeżak coś tam sobie ugrałem ale przegrałem w sumie niedużą kasę bo ok 30 funtów, jednak skuszony łatwą wygraną i 100% pewniakiem jakim była mecz anglia - algieria postawiłem 600 funtów na tych 1szych i wynik jest już wiadomy ... istnieje pewien cień nadzieji na odzysaknie kasy ale nie wiem czy wogole to możliwe: 600 funtów które przegrałem nadal jest na moim koncie bankowym a minął już tydzień od zakładu, z tym że nie moge używać tych pieniędzy i tak myślę ze moze to przez to że nie dokonano weryfikacji moich danych, tzn nie mają skanu dowodu i karty bankomatowej jednak wydaje mi się to mało prawdopodobne ...
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Faktycznie, błędów zbyt dużo. W bukmacherce nie ma pewniaków,nie mozna ryzykować tak dużej kwoty w 1 tylko meczu! Zgubiła cię szybka chęć odegrania, takie błędy popełnia wileu graczy. Proponuję skorygować błędy, ułożyć porządną strategię i wypróbowywać ją na sucho. Starannie przygotowany plan i żelazne jego przestrzeganie to jest to czego potrzebujesz. Powodzenia!
 
Do góry Bottom