>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak "obejść" ?

B 0

banani_

Użytkownik
Bardzo Was proszę o podanie buków internetowych w którym NIE TRZEBA wyslyłąc scanu dowodu, lub sposobu na &quot;obejście&quot; tego zabezpieczenia w innych bukach.

Pzdr.
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Sposób na &quot;obejscie tego zabezpieczenia&quot; jest jeden - skończyć 18 lat ;)

Polecam betgun - zadnych zbednych formalności, bardzo szybkie wypłaty.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Bardzo Was proszę o podanie buków internetowych w którym NIE TRZEBA wyslyłąc scanu dowodu, lub sposobu na &quot;obejście&quot; tego zabezpieczenia w innych bukach.
Pzdr.
Daj sobie spokój, bo po co potem ma buk Ci nie wypłacić kasy?:-D
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dokladnie betgun tydzien temu wplacalem wczoraj wieczorem zlecilem wyplate dzis kasa na koncie bez zadnych skanow ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
bah również praktycznie nigdy nie wymaga.odemnie ani razu np. nie chcieli ???? ...ale nie tylko ja bo dużo osób mówiło że nie wymagają...
 
typper 2

typper

Użytkownik
bah również praktycznie nigdy nie wymaga.odemnie ani razu np. nie chcieli ???? ...ale nie tylko ja bo dużo osób mówiło że nie wymagają...
A ja wypłacałem tylko raz i chcieli skan dowodu i karty kredytowej, zależy pewnie jaką kwotę się wypłaca
 
B 0

banani_

Użytkownik
tylko, że właśnie z tego co widziałem w betgunie są słabe kursy i mało zdarzeń.

zaryzykowałbym BAH-a, ale oni &quot;pytają&quot; o dowód przy wypłacie kilku tysięcy zł. ?
 
preston 0

preston

Użytkownik
zaryzykowałbym BAH-a, ale oni &quot;pytają&quot; o dowód przy wypłacie kilku tysięcy zł. ?
Nie masz 18 lat i chcesz operować u buka kwotami w tysiącach ? Lepiej poczekaj i nie rób sobie problemów, a jak bardzo chcesz możesz grać u naziemnych.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
mozesz zaryzykować expekt tam też nie z reguły nie sprawdzają dowodu a oferta całkiem niezła
Mnie prosili.
Nie masz 18 lat i chcesz operować u buka kwotami w tysiącach ? Lepiej poczekaj i nie rób sobie problemów, a jak bardzo chcesz możesz grać u naziemnych.
Zgadzam się w 100 % . Lepiej nie ryzykuj, graj sobie u naziemnych a jak skończysz 18 lat to graj u internetowych buków.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niewiem czy w naziemnym nie mając 18 lat bedzie mógł wypłacać kwoty rzędu kilku tyś.
200-300 zł tak ale nie kilka tyś.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ludzie dajcie sobie spokoj kurde jakies dziecko co ma 15-16 lat zaklada temat ma pewnie na start 40zł bo chodzi mu o podwojenie depozytu i on mowi o kilku tysiacach? Zeby on obrocil ten bonus i wyplacil to co wplacil to bedzie dobrze.
 
G 46

ghs

Użytkownik
ludzie dajcie sobie spokoj kurde jakies dziecko co ma 15-16 lat zaklada temat ma pewnie na start 40zł bo chodzi mu o podwojenie depozytu i on mowi o kilku tysiacach? Zeby on obrocil ten bonus i wyplacil to co wplacil to bedzie dobrze.
Ty nie bądź taki szybki w ocenianiu, bo już raz się grubo pomyliłeś, a nie zdziwiłbym się, jakbyś to ty był tym, który dowodu nie ma jeszcze.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Może mam dowód moze nie mam a co z policji jestes ze chcesz mnie spisac? Ja poprostu stiwerdzam fakty jakies koles chce dostac bonus od wplaty i on tu mowi o wygranych kilku tysiacach złoty hehe good joke ale ty ghs tez sie cwaniaczysz na tym forum ze nie wiadomo jaki jetses bogaty co z tego ze pokazales screny z konta wiadomo czy to twoje bylo wogole.
 
Do góry Bottom