>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak obliczyc wygrana systemowa ?

mlody1910 0

mlody1910

Użytkownik
Witam
postawilem sobie kupon w toto-mixie systemowey 2z5 za 10 zł. i mam kursy:
1.45-1.45-1.80-1.20-1.40
pierwsze 2 mecze mi weszly te o stawce 1.45 na kuponie pisze ze mam do wygrania 20zl. czy juz wygralem te 20 zl.? czy to jest wygrana w przypadku zaliczenia wszystkich meczy czy tylko tych dwoch ?

Pozdrawiam
 
M 0

mariankon

Użytkownik
poczytaj kupon dokładnie, tam masz zaznaczoną minimalną i maksymalną wygraną, każde trafienie więcej zbliża cię bliżej do 20 zeta, a tak ogólnie zaniskie kursy na system ...
 
mlody1910 0

mlody1910

Użytkownik
a jak bede chcial postawic 2 z 3 to moge postawic za ile chce czy musze dac minimum te np. 10 zl. ? i jak mniejwiecej obliczyc jaka bedzie minimalna i maksymalna wygrana,liczy sie tak samo jak w przypadku zwyklego kuponu (kursXkursX0,9Xstawka) ??
 
W 2

wislak

Forum VIP
stawiasz 3 mecze
mecz A mecz B i mecz C
miniumstawka to jest 3x minimum danego buka (w wiekszosci 2zl - jak chodzi o stacjonarne ale nie tylko)

do wygrania:
jak wejdzie mecz A i B to 2zl x kurs A x kurs B
jak wejdzie mecz A i C to 2zl x kurs A x kurs C
jak wejdzie mecz C i B to 2zl x kurs C x kurs B

jak wejda wszystkie to wszystkie te kombincje a jak jeden lub zaden to 6zl adios ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mlody1910 0

mlody1910

Użytkownik
dobra postawilem 1z6 za 6 zeta,ale na stronie toto-mixa w kalkulatorze wyszlo mi maksymalna wygrana 86 zeta a na kuponie mam 14 zl. i niewiem dlaczego jak mam takie kursy:
2,85-2,55-2,10-2,90-2,55-3,10
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego wyszlo innaczej niz powinno ?
 
W 2

wislak

Forum VIP
na stronie? to zalezy na jakiej... na wzbmilnenium klikasz rozpis zamiast akumulowany i gra.... na innych nie wiem ale zwykle tak jest jak robisz wirtualny kupon to tylko klikasz rozpis lub system i juz... :mrgreen:
 
Do góry Bottom