>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak obstawiać Mniej meczy-Więcej Kasy czy Więcej meczy-Mniej Kasy

M 0

misiek1212

Użytkownik
Witam,wszystkich od nie dawna się zainteresowałem zakładami bukmacherskimi.I otóż mam kilka pytań
Obstawiam u buk.Sts
Jak obstawiać Więcej meczy a dawać mniejsze kwoty czy odwrotnie ?
Przy Mniej meczy więcej kasy przyjąć taką taktykę
Obstawić wyniki tak:
Holandia-Anglia (to jest tylko przykład)
Obstawić na Holandię 20zł przy kursie 2,00 i obstawić Anglię że wygra 20zł i kurs dajmy że 4,00
i jak wygra Holandia to zwróci nam się za anglie a jeżeli anglia to będziemy jeszcze dodatkowo na ✅

Czy po prostu więcej meczy i dawać po 2zł :-?

Pierwszy zakład który obstawiłem to była formuła 1.dałem dwa zakłady po 4 kierowcach i 10zł na nich owszem wygrałem jeden i to 15zł a drugi przegrał i jestem 5zł na ⛔

Teraz obstawiłem drugi raz i tym razem dałem więcej kierowców mniej kasy po 2zł (Kto będzie sklasyfikowany coś takiego)
Na jednym mam 7 kierowców i dałem Kovalainen że nie przejdzie dla wyższego kursu
a na drugim
również 7 kierowców tylko że wszyscy przejdą a co z tego wyjdzie to się okaże jak się pojawią wyniki na sts.pl


Owszem zobaczyłem że kolega wygrywa i ja też wygralem i wierze w to że jak się skupi to można zarobić ;P tylko szukam kogoś kto by mógł mnie nauczyć na ten temat więcej.A jeżeli będą jakieś zyski to jestem w stanie nawet dzielić się częścią wygranej z tą osobą.Ja nie jestem pazerny na kasę nie interesują mnie za bardzo wysokie wygrane w wysokości 15 tyś tylko tak 1-3tyś ;) albo 5tyś dla tej osoby która mnie pociągnie i mogę odliczyć dla tej osoby 2 tyś
Mi na piwo i prawo jazdy potrzebne :jezora:
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
hahah dobry temat ???? z 20PLN wygrać &quot;tylko&quot; 1-3 tyś to troche chyba poszukasz osoby która ci powie jak grać. chyba że trafisz jakiegoś przekręta to i 10 tyś ci moze obiecać
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
zle mnie zrozumiałeś ;] nie mialem na myśli z 20 zrobić 1-3tyś tylko żeby obstawiać mniej meczy a więcej wkładać w te zakłady ????
np: 3 mecze i kurs ogólny wychodzi 4,23 i włożyć 20zł i wygrana wyjdzie 84zł ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
po pierwsze to staraj się stawic 2/3 taki zdarzenia jak sklasyfikowany/niesklasyfikowany w F1 itp bo czesto sie zdarz ze to nie dokonca zależy od zespołu ani kierowcy tylko od np warunków atmosferycznych albo jakis kierowca za bardzo szarżuje i niedosc ze wykluczy siebie to jeszcze kogoś innego przy okazji
Witam,wszystkich od nie dawna się zainteresowałem zakładami bukmacherskimi
jak ze dopiero zaczynasz to raczej nie licz na szybkie zyski bo żeby zacząć wyciagac z tego kase to trzeba w tym troche posiedzić
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Zdecydowanie lepiej jest obstawiać mniej zdarzeń za więcej kasy niż na odwrót. Jednak jeśli lubisz czasem zaszaleć, to zrób tak:
Załóżmy że obstawiasz 4 kupony, po 2-3 mecze na każdym, każdy za 20zł. Do tego jakaś taśma za 5zł a spotkania do tej taśmy dobierasz tak: 3 mecze bierzesz z tych kuponów które obstawiasz za 20zł, do tego 1-2 mecze też takie same, lecz typ np. zamiast 1 przy wysokim kursie to postaw 1X. I jeszcze ze 2-3 mecze inne, żeby nie wszystko sie powtarzało. Możesz też robić na odwrót - najpierw możesz wybrać mecze do kuponu z większą ilością zdarzeń, a później podzielić na kilka mniejszych kuponów ;-)
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Dzięki wielkie korzystam z tego systemu mniej zdarzeń więcej kasy i na prawde działa bynajmniej mi zwraca się za przegrane które wygrają więc nie zawsze jestem na - jak tak to troche albo na 0 wychodze albo jak dobrze trafi się to na +
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Holandia-Anglia (to jest tylko przykład)
Obstawić na Holandię 20zł przy kursie 2,00 i obstawić Anglię że wygra 20zł i kurs dajmy że 4,00
i jak wygra Holandia to zwróci nam się za anglie a jeżeli anglia to będziemy jeszcze dodatkowo na ✅
Tak, możesz tak zrobić, tylko są dwa mankamenty - dużo nie zarobisz (choć masz większe szanse na wygraną), albo wtopisz w przypadku remisu. Na to musisz też patrzeć. Choć lepsze to, niż nic.

Czy po prostu więcej meczy i dawać po 2zł
To raczej nie jest dobre rozwiązanie, jeśli od niedawna się tym interesujesz. Im więcej meczy w kuponie, tym mniejsza szansa na wejście.

Ja nie jestem pazerny na kasę nie interesują mnie za bardzo wysokie wygrane w wysokości 15 tyś tylko tak 1-3tyś
Ohoo, chłopie, jeszcze dużo przed Tobą :-D:-D Mniej meczy, większa stawka, dobre spotkania wybierz, a będzie dobrze :spokodfhgfh:
 
F 0

fetamina11

Użytkownik
lepiej zagrac za wieksza stawke a mniej meczy,masz wiekszą szanse na wygraną,graj od 3 do 6 spotkań na kupon,nie graj najmniejszych kursow bo wcale nie są najpewniejsze,graj kursy w granicach od 1,4 do 1,8 najczeciej,gora jeden mecz powyzej 2 zlote,jak szanujesz pieniadze to zagraj sobie za 10 zita tak zeby wygrac 20,30 zlotych,moze to malo ale na poczatek chodzi o to zeby w ogole nauczyc sie trafiac mecze i grac malo spotkan a caly czas cos wygrywac,gdy juz troche w ten sposob ugrasz to mozesz np.zaryzykowac 4 spotkania na kupon za 100 zita i probowac wyciagnac 600-1000 zita,dobrze przemysl spotkania to powinno byc dobrze.
 
S 0

srw

Użytkownik
Ja Ci dam inną radę - jak chcesz zarobić na prawko to idź do pracy, zakłady sobie odpuść.
 
Do góry Bottom