>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak oceniacie ten kupon :)

N 0

nickname134

Użytkownik
Leicester-Tottenham typ 2 kurs 2.05
Cr.Palace-Southampton typ 2 kurs 2.15
Elche-Malaga typ 2 kurs 2.50
Bilbao-Atl. Madryt typ 2 kurs 2.15
Burnley - Liverpool typ 2 kurs 1.85
Stoke - Chelsea typ 2 kurs 1.65
Kupon postawiony w STS 19-12-2014
Kurs ogólny 72.31 wkład 5 zł Ew. wygr. 318,16 gr
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Cr.Palace-Southampton typ 2 kurs 2.15
Burnley - Liverpool typ 2 kurs 1.85
te dwa ryzykowne bo w Sothampton coś się stało i ostatnio im kiepsko idzie a tutaj dodatkowo na wyjeździe a Cr.Palace jak przeanalizujesz coś tam strzela. Co prawda przegrywa ale wystarczy 1:0 dla Cr.Palace żeby wygrali :p.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klejna 108

klejna

Użytkownik
Stary dzisiaj był mecz West Ham vs Leicester po korsie 1,70 dla West Ham a jak sam zauważyłeś Leicester dość cienko sobie radzi. Jedna z lepszych drużyn na najgorszą i 1,70 ???? ja zagrałem 1x bo mimo wszystko nie lubię ryzyka ????
 
N 0

nickname134

Użytkownik
No dokładnie jest tak jak mówisz , ale niestety jedną z moich wad jestto że mało satysfakcjonuje mnie wygrana w granicach 30 zł ... a niestety boję się wyłożyć więcej gotówki i później wychodzą mi takie kupony ???? Zawszę staram się stawiać jak najbardziej możliwie do przewidzenia ale praktycznie zawszę mi coś nie wchodzi xd
 
N 0

nickname134

Użytkownik
Oby się nie sprawdziły ;d Może chociaż raz się pomylisz ???? W końcu bym chciał coś wygrać , a teraz mam jakieś dziwne przeczucie. że się uda. Poza tym wiem , że to się nie liczy zbyt mocno , ale spójrz na miejsca w tabeli to jednak o czymś świadczy xd
 
Do góry Bottom