>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jak polecacie grać

P 0

piotr85

Użytkownik
Witam mam pytanie mając 100zl do zainwestowania w buka, jaką taktyke najlepiej obrać system D&#39;Alembert np płaska stawka , w ciągu tygodnia 7 dni założenie 100zł do przodu a może remisy na pierwszą połowę? prosze o poradę co wdług was jest skuteczne . hmm wiem każdy system jest dobry gdy się dobrze typuje...
 
L 1

luqas87

Użytkownik
W bukmacherce nic nie jest pewne i lepiej wcale nie grać, bo można wygrywać jakieś grosze przy małym budżecie a jak się ma większy budżet to gra traci sens bo po co ? I nie słuchaj ludzi z tego forum bo sami wielcy znawcy, tylko wymądrzać się a prawda taka , że raz do przodu raz do tyłu i tylko jakieś gówniane systemy wymyślają, a jak przedstawisz jakieś swoje pomysły to Cię zjeb.... i tyle.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
W bukmacherce nic nie jest pewne i lepiej wcale nie grać, bo można wygrywać jakieś grosze przy małym budżecie a jak się ma większy budżet to gra traci sens bo po co ? I nie słuchaj ludzi z tego forum bo sami wielcy znawcy, tylko wymądrzać się a prawda taka , że raz do przodu raz do tyłu i tylko jakieś gówniane systemy wymyślają, a jak przedstawisz jakieś swoje pomysły to Cię zjeb.... i tyle.
Ty rzeczywiście lepiej nie graj...
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
W bukmacherce nic nie jest pewne i lepiej wcale nie grać, bo można wygrywać jakieś grosze przy małym budżecie a jak się ma większy budżet to gra traci sens bo po co ? I nie słuchaj ludzi z tego forum bo sami wielcy znawcy, tylko wymądrzać się a prawda taka , że raz do przodu raz do tyłu i tylko jakieś gówniane systemy wymyślają, a jak przedstawisz jakieś swoje pomysły to Cię zjeb.... i tyle.


Jedno pytanie.
Jak tak Ci się nie podoba towarzystwo to po co tu jesteś i głupoty nic wnoszące do tematu piszesz?


A odnośnie tematu, polecam grac 2-3 mecze ako 2,5-3 za jakiś dany % budżetu, coraz więcej wygrywać będziesz zwiększać się będzie stawka i możliwa wygrana.
 
K 0

kombinator

Użytkownik
Ja osobiście gram i polecam innym granie kuponów, w każdym od 2 do 4 zdarzeń, których ako waha się około 2,0. Najlepiej wg mnie dobierać zdarzenia do takiego kuponu, których kurs waha się od 1,15 do 1,4.

Sport, który polecam to przede wszystkim europejska piłka nożna. Tutaj polecam granie z podpórką 1x, x2. Nie trudno znaleźć atrakcyjny kurs na poziomie 1,3 przy takim graniu. No i oczywiście najważniejsze dobrać odpowiedni mecz (np. CSKA - Inter X2, kurs był 1,32 i skorzystałem ;), nie polecam za to meczów typu Lechia - Jagiellonia w pucharze, gdzie wynik to jednak wielka niewiadoma). Inny sport, który wg mnie warto grać to tenis. Kiedyś odczuwałem do niego wielką niechęć, bo często przegrywałem, ale teraz jako bardziej doświadczony gracz polecam. I tutaj też kursy na poziomie od 1,15 (choćby ostatni mecz, bardzo dobrze spisującej się obecnie Caroliny Wozniacki, która wygrała z Patty Schnyder, a kurs na Wozniacki wynosił właśnie 1,15) do około 1,4 ( patrz mecz np. Odesnik - Janowicz).

Poza tym graj to na czym się najlepiej znasz. Bo dobre rozeznanie w temacie to podstawa. Często sprawdza się też kosz i siata. Każdy musi sam znaleźć to co mu najbardziej odpowiada i w czym jest najlepszy. Może Tobie akurat będzie wychodziło granie singli po wysokich kursach. Mi w każdym bądź razie najlepiej wychodzi granie takie jak opisałem wyżej czyli kupon, 3 zdarzenia po kursie od 1,2 do 1,4 głównie piłka i tenis i tego będę się trzymał dopóki nie zacznę przegrywać ;).
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Najlepszym systemem jest gra jednej ligi czy danego sportu, ale co do sportu nie może to był wielki sport. Najlepiej jest grać jedną lige, nią się tylko zająć, i stawiać spotkania w owej lidze. Analizować wszystko co związane z ligą, prase, strony klubów, ligi, tabele, statystyki i wszystko co z tym związane.
Na takiej grze można najwięcej zyskać.

Jak już nie chce w miarę stabilnego zysku, polecam jakiś dobry system,
który znajdziesz na forum, jak i nie tylko, są serisy które specjalnie tworzą i testują jakieś systemy, a potem rozprowadzają je po ludziach ;d
 
Do góry Bottom