>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jak pomnozyc kase?? 10zł na start

martin7921 0

martin7921

Użytkownik
witam! jestem poczatkujacym bukmacherem(wygrałem juz pare groszy). załozylem wlasnie konto w bah i mam na nim 10 zł. jak tą kase pomnożyc. wiem ze to smieszna kwota, ale mialem ostatnio duzo wydatków (głównie na PS2 i allegro) i nie moge narazie pokusic sie na wiecej. jest ktos w stanie mi pomóc?? prosze o pomoc i pozdrawiam
martin
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
dość pewny sposób to progresja na AKO=3

1 poziom- 1zł
2 poziom- 2zł
3 poziom- 3zł
4 poziom- 4zł

stać Cię na 4 poziomy ????

albo zaryzykować i np. wziąć od jakiegoś lepszego Typera z forum typy postawić za 10zł jak wejdzie to wtedy myśleć jak tą kasę rozmnożyć a jak nie to trudno ???? bo z 10zł ciężko będzie Ci się rozwinąć
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Najlepsza będzie 15-nastka od 2 zł. Jak dojdziesz do 9 kroku. To przerywasz i jedziesz znowu 15-nastke tym razem od 10. Tym sposobem powoli ale z bardzo dużym prawdopodobieństwem zarobisz kase. Najważniejsze to to że jak zaczniesz to konsekwentnie i nie napalać się i wyjdziesz na spory ✅
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Najlepsza będzie 15-nastka od 2 zł.
Popieram. Pamiętaj, że bukmacherka to długoterminowa inwestycja. NIe ma się co napalać, że or zazy z 10 zł zrobisz kilka tysięcy. Powoli, spokojnie. Najpierw te 10 zł pomnóż, by później grać za większe stawki. I zobacz moją maksymę (w podpisie) tak naprawdę to cała prawda o bukmacherce ????
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ale jednak ponad połowa kuponów z kursem 2 to nie jest takie proste ????

a jeśli Mooserix uważasz że takie proste to weź podawaj typy na 15... chętnie skorzystam ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
ale jednak ponad połowa kuponów z kursem 2 to nie jest takie proste ????

a jeśli Mooserix uważasz że takie proste to weź podawaj typy na 15... chętnie skorzystam ????
W piątek zacząłem grać w Profku i budżet miałem 50 zł. Zagrałem va banq na weekend i miałem 150. Od tej pory grałem wczoraj i dzisiaj za 50 zł i na koncie mam 320. Mój cel to 700 zł bo zbierałem na bilety na jutrzejszy mecz ???? oraz na wpłate do kilku buków.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
W dalszym ciągu najlepszym wg mnie wyborem będzie 15-nastka (jeśli grałeś inaczej to zacznij od 5 zł a jak nią grałeś to kontynuuj. Dopóki nie zarobisz ze 100-150 zł to ciężko będzie Ci stawiać &quot;normalnie&quot; :jezora:
 
L 0

liga-redaktorek

Użytkownik
Jest tez dobry system ktory sprawdzilem a mianowice grasz zaczynajac masz 30 złotych i przez 1 tydzien grasz za wszystko i codzien jeden mecz z kursem 1.25 napisalem taki sredni bo mi taki wyszedl i dzieki temu jestem bogatszy o pare tysiaczku i nie puszczam tasmieców i sie modle zeby to weszlo tylko jeden jedyny meczyk ????

Pozdrawiam ale kazdy system jest dobry ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Jest tez dobry system ktory sprawdzilem a mianowice grasz zaczynajac masz 30 złotych i przez 1 tydzien grasz za wszystko i codzien jeden mecz z kursem 1.25 napisalem taki sredni bo mi taki wyszedl i dzieki temu jestem bogatszy o pare tysiaczku i nie puszczam tasmieców i sie modle zeby to weszlo tylko jeden jedyny meczyk ????

Pozdrawiam ale kazdy system jest dobry ????
Szczerze mówiąc to Ci nie wierze ale niech Ci będzie. Według mnie ten system jest niezbyt dobry ponieważ jeżeli raz się pomylisz to tracisz wszystko. Fakt teoretycznie łatwo jest trafić kurs 1,25 ale faworyci dość często zaskakują więc nigdy nie grałbym takim systemem.
 
L 0

liga-redaktorek

Użytkownik
Mistrzu tylko ze ja po tygodniu grania oddkladalem zeby wszystkiego nie wtopic i zawsze gralem mecze mniej popularne bo jak wiemy buki lubia ingerowac w to hehe pozdrawiam
 
Do góry Bottom