>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jak rozwiazac ten problem??

Status
Zamknięty.
tytan114 5

tytan114

Użytkownik
Witam tak sie zastanwaiam czy dałoby się jakos dobrać do tego czarodzieja od &quot;fixów&quot;

Chlop co raz wlazi na forum i zapewne znajduje ofiary chcące szybko zarobic( sam jakis czas temu zainwestowałem 20PLN). mam jego numer gg, adres do wplat moneybookers, tu administrsatorzy tez chyba jakies IP by ustalili? tylko czy jest jakas instytucja co by sie tym zajeła. To jest jawne wyłudzanie, Policja powinna go scigac.

co o tym sadzicie koledzy i kolezanki ?
 
M 5

maysl

Użytkownik
jezeli sam placisz to twoja sprawa. Mozna naslac urzad skarbowy za nieplacenie podatkow od dochodów.
Zakladajac sprawe musialbys wykazac ze ta osoba sprzedaje info o ustawianym meczu. Zapewne sprawa zostalaby umorzona za niska szkodliwosc czynu lub góra zaplacilby mała grzywne
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam tak sie zastanwaiam czy dałoby się jakos dobrać do tego czarodzieja od &quot;fixów&quot;

Chlop co raz wlazi na forum i zapewne znajduje ofiary chcące szybko zarobic( sam jakis czas temu zainwestowałem 20PLN). mam jego numer gg, adres do wplat moneybookers, tu administrsatorzy tez chyba jakies IP by ustalili? tylko czy jest jakas instytucja co by sie tym zajeła. To jest jawne wyłudzanie, Policja powinna go scigac.

co o tym sadzicie koledzy i kolezanki ?
Był już taki temat na forum.
Jakie to wyłudzanie? Zmusił Cię do płacenia?

Jest takie powiedzenie: &quot;głupich nie sieją, sami się rodzą&quot; i jeszcze &quot;za głupotę trzeba płacić&quot;.
Masz nauczkę i więcej żadnemu dzieciakowi nie wpłacisz 20 zł na coca-colę i cheetosy.

Pozdr.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeżeli robiłeś z kimś transakcje przez mb może zgłosić poprzez odpowiedni formularz na ich stronce incydent dotyczący innego posiadacza konta, support w takim przypadku na ogół blokuje wskazane konto, weryfikuje je oraz pytaj sie o wyjaśnienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom