>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak sobie dorobić parę złotych, poświęcając 15 minut dziennie przed kompem? Sejfik.com!

kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Lubisz siedzieć przed kompem i sobie poklikać?
A co jeśli dałoby się na tym zarobić parę groszy?



Sejfik (Get-Paid)- kilkanaście różnorodnych metod zarabiania
w jednym serwisie


Mini FAQ Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czy zarabianie w serwisie Sejfiku jest legalne?
Tak! Sejfik działa w 100% legalnie! Należy do firmy Ebizo NIP: 6431732923 REGON: 241831059
Oraz jako jedyny serwis w Polsce załatwia za nas kwestię podatku. Od każdej wypłaty pobierany jest podatek 18%
(ryczałtowy). Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu Sejfik.
Na czym polega zarabianie w serwisie Sejfik?
To proste! Otrzymujesz wynagrodzenie za wykonywanie prostych czynności. Zaczyna się od prostych zadań takich jak odebranie przesyłki e-mail czy obejrzenie strony, a kończy się na rejestracjach, pobieraniu plików, pisaniu postów. Czym bardziej skomplikowane zadanie tym większa stawka za jego wykonanie.
Serwis posiada aż kilkanaście metod zarobku. Sam wybierasz w jaki sposób będziesz zarabiał! Oczywiście im więcej metod wybierzesz tym wyższe zyski.
Ile wynosi minimalna kwota jaką mogę wypłacić z serwisu i jak długo będę czekał na wypłatę?
Minimum do wypłaty to 10 zł w przypadku przelewu na konto bankowe, 3 zł w przypadku PayPal oraz 5 zł w przypadku doładowania telefonu komórkowego.
Wypłaty wynagrodzeń następują do 7 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego jakim jest jeden miesiąc.
Dowód wypłaty(nie mój):
http://www.picshot.pl/pfiles/389536/wyplata11.png

Wypłaty w niektórych miesiącach dochodzą nawet do 500 zł... takie zyski dla nowicjusza są arcy trudne do osiągnięcia. Sejfik to dobry sposób na dorobienie kilku zł a nie metoda na zarabianie sporych pieniędzy.

Ile osobiście zarobiam w Sejfiku?
Na początku za samo klikanie w reklamy nie ma co spodziewać się zbicia fortuny, ale te dodatkowe 3-5 zł na tydzień jesteśmy w stanie bez problemu wyklikać


Jak Sejfika oceniają sami użytkownicy?
Odpowiedzią na to pytanie niech będą 2 najważniejsze nagrody:

Dlaczego za niektóre akcje wykonane w serwisie otrzymuje punkty i do czego one służą?
Punkty dają nam wbrew pozorom spore pole do popisu i warto je zbierać (np. za pobieranie plików, manualsurf, kliki konkursowe). Nie można jednoznacznie określić wartości 1 punka ponieważ możemy je wykorzystać na reklamę, w grze orzeł czy reszka, samodzielnie wymienić na gotówkę w zakładce &quot;wymień punkty&quot; lub sprzedać je innemu użytkownikowi Sejfika (osobiście polecam sprzedaż ponieważ otrzymamy dużo więcej pieniążków niż przy samodzielnej wymiennie nawet na poziomie platynowym).
Jestem w serwisie od kilku dni a zarobiłem tylko kilka groszy
Dlaczego?

Wysokość zarobków zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania jeśli chcesz sprawdzić na ile wykorzystujesz możliwości Sejfika oto swego rodzaju &quot;rachunek sumienia&quot; http://sejfik.com/pages/earn_more.php (po kliknięciu dowiemy się z ilu metod zarabiania oferowanych przez Sejfik już skorzystaliśmy a ile jeszcze mamy do wypróbowania) Jeśli Twój wynik jest większy niż 75% to wtedy masz prawo mówić że Sejfik jest przeciętny

Sejfik startujemy!
Aby dołączyć do serwisu masz 2 możliwości do wyboru rejestrację z linku zwykłego lub tak zwanego reflinku.
1. Reflink- zapisując się z tego linku zostanę twoim sponsorem. Co na tym zyskasz?
- Indywidualne, szczegółowe porady jak zarobić znacznie więcej niż przeciętny usher
- Jeśli jesteś osobą ambitna i wytrwałą mogę zaoferować ci refback (oddam ci cześć zarobków które zyskałem dzięki Tobie)
- Dodam Cię do znajomych w Sejfiku co znacznie ułatwi kontakt (będziesz znał mój status Online/ offline bez uprzedniego wyszukiwania mojego profilu)

Reflink https://sejfik.com/pages/index.php?refid=kamilo1403
Zapisując się z tego linku możesz liczyć na moje rady i odpowiedzi na Twoje pytania!

2. Link zwykły- zapisując się z tego linku zostanie ci przyznany sponsor w drodze losowanie spośród użytkowników VIP ( posiadam konto VIP i kilka osób które widziałem ze podglądały temat zapisały się z liku czystego ale zostały mi przyporządkowane z VIP lecz mimo że są moimi poleconymi nie mogą liczyć na żadną pomoc).
Link zwykły http://sejfik.com/pages/index.php?refid= Zapisując się z tego linku nie możesz liczyć na moją pomoc!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na:
-PW forum
-PW Sejfik : nick kamilo1403
-Mail: [email protected]
Pozdrawiam i polecam.
 
Do góry Bottom