>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak to jest z MB??

adr_s 0

adr_s

Użytkownik
Witam mam taki problem zaczynam grac na BaH i chcialbym wyplacac ewentualne wygrane na MB tylko do tego jest potrzebna przynajmniej jedna w plata na konto gracza z mb.

na samym Moneybookers pisze ze przyjmuja wplaty tylko od osoby na ktore jest zalozone konto w MB

&quot;!!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż ADRIAN SZYMAŃSKI. Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności. Dowiedz się więcej&quot;


Moje pytanie to czy moge poprostu isc do banku wypelnic druczek na moje imie i nazwisko(takie jak w MB) i wyslac im kase gdyż niemam własnego konta czy to przejdzie??

Prosze o konkretną odp. :grin:

Z gory thx ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Moje pytanie to czy moge poprostu isc do banku wypelnic druczek na moje imie i nazwisko(takie jak w MB) i wyslac im kase gdyż niemam własnego konta czy to przejdzie??
ja tak zrobiłem i potem miałem problemy,musiałem im wysyłac skan dowodu,zeby mi kase oddali ????

juz sobie wplacilem z MB na BAH,zeby móc wyplacic no i dalem wyplata przez MB i pisze mi takie cus :

Wypłata nie jest obecnie możliwa:

Proszę najpierw uregulować otwarte przedpłaty!

Prosimy o wyrozumiałość!

Wie ktoś o co chodzi :?:
 
Do góry Bottom