>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak to jest z tymi limitami i wypłatami?

D 0

drwcfcfan

Użytkownik
Witam. Wiem, że zadaję dosyć oczywiste pytania na temat bukmachera bet365, ale gram dopiero od tygodnia i idzie mi bardzo dobrze, więc potrzebuję odpowiedzi na inne pytanie, tym razem dotyczące wypłaty i limitów. Chciałbym się więc zapytać, czy jest jakiś limit wypłat czy w każdym momencie można wypłacać pieniądze (jeśli się nie brało jakiegoś bonusu i obracało kasę) oraz czy nie ma żadnej różnicy gdy podczas tygodnia trzy razy wypłacę sobie, powiedzmy - 300 zł w porównaniu do tego, gdybym za jednym razem wypłacił sobie 900?

Drugie moje pytanie dotyczy limitów. Domyślam się, że jest ono oczywiste, ale wolę się upewnić: czy waluta jaką się gra ma wpływ na wysokość limitów? Na chłopski rozum wydaje mi się, że musi tak być, bo to przecież zupełnie co innego wygrać 1000 zł, a co innego wygrać 1000 euro. W takim razie - czy dobrze myślę, że przy wygranych rzędu właśnie 1000 PLN praktycznie nie ma szans na dostanie limitu? Uznałem, że przecież jest to ok. 250 euro, a to nie jest jakaś wielka suma dla przeciętnego Europejczyka, a co dopiero dla tak dużego bukmachera. Dodatkowo, prosiłbym o odpowiedź, czy limity nakładają na każdy rodzaj zakładów, jeśli się ich ogrywa, czy gdy mam w miarę dobry kurs na kuponie z zakładami akumulowanymi (ok. 4-5) to liczą na to, że przegram sporą ilość kasy, bo jest na to całkiem niemałe prawdopodobieństwo? A może każdego traktuję indywidualnie, jeśli przykładowo zdarza mi się, że zakłady akumulowane z takim kursem mi wchodzą? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i wyrozumiałość, gdyż gram w internecie dopiero od tygodnia, ale w bukmacherce siedzę już trochę dłużej.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Nie słyszałem, żeby w regulaminie był limit wypłat.
czy nie ma żadnej różnicy gdy podczas tygodnia trzy razy wypłacę sobie, powiedzmy - 300 zł w porównaniu do tego, gdybym za jednym razem wypłacił sobie 900?
Raczej nie powinno mieć znaczenia, chyba że ktoś się zdenerwuje groszowymi wypłatami.
Jeśli chodzi o drugie pytanie, to według mnie źle myślisz. 1000zł dla użytkownika z Polski to wysoka stawka, jeśli dojdą do tego niezłe wyniki, to bukmacher widzi od razu, że gracz jest dobry a takich się limituje.
Jest przekonanie, że kupony ako grają mniej doświadczeni gracze, a single bardziej doświadczeni, więc powinno mieć to znaczenie w sprawie limitów.
Limity to zawsze sprawa indywidualna. Bardzo ważne jakie sporty/ligi się typuje. Jak ktoś chce grać kupony ako z ligi angielskiej w piłce nożnej, to limitów raczej się nie doczeka, ale jeśli sporty/ligi mało popularne to wtedy limity powinny być szybsze.
 
D 0

drwcfcfan

Użytkownik
Jest przekonanie, że kupony ako grają mniej doświadczeni gracze, a single bardziej doświadczeni, więc powinno mieć to znaczenie w sprawie limitów.
W zasadzie trochę trudno mi to zrozumieć, ale też zauważyłem takie przeświadczenie. Jak dla mnie to lepiej, bo ja jednak czuję się na razie pewniejszy, gdy obstawię 3-4 przenalizowane i w miarę pewne wg mnie typy niż 1 po dobrym kursie, co do którego wielkiej pewności nie mam. Nie jestem aż tak dobrym graczem, żeby wynajdować świetne i bardzo prawdopodobne single po kursie powyżej 3. Jak na razie grałem 4 kupony o AKO odpowiednio 3.7, 2.18, 3.6 i 4.2. Wszystkie trafne, 15/15 typów, licząc je wszystkie. Ale może to tylko początkowa dobra passa, nie wykluczam tego. Nie gram niepopularnych zdarzeń - wyczekuję na rozpoczęcie NHL, która jest strasznie nieprzewidywalna, ale nie aż tak bardzo, żeby nie można było na niej zarobić, a jak chyba każdy wie - kursy są świetne. Może te czynniki wpłyną na to, że aż tak szybko nie zostanę zlimitowany - żeby tylko trzymać tak dalej, jak teraz. I mam jednak cichą nadzieję, że ta waluta ma jakikolwiek wpływ, ale wszystko się okaże. Dzięki za odpowiedź!
 
P 0

piter1903

Użytkownik
Jest tak jak pisze Hopkirk - jeśli pokażesz że grając wysoką stawką kilka/naście razy pod rząd uzyskujesz wymierny zysk to bardzo parawdopodobne że jakiś limit się trafi. Pozwolę sobie podać przykład - w ciągu powiedzmy 2 tygodni stawiasz 5 kuponów ako 1,5 każdy, każdy z wkładem 1000 PLN - wszystkie trafiasz, i tutaj prosty rachunek - w ciągu 2 tygodni jesteś 2500 PLN do przodu. Wtedy bym się zastanawiał czy ktoś zrobi limit czy nie, bo w krótkim czasie zrobiłeś na czysto 250% z 1000 PLN. Natomiast jeśli stawiasz za mniej niż 1000 to żeby mieć spokój na Twoim miejscu po prostu nie typowałbym kuponu za kuponem ???? W odpowiedzi na Twoje pytanie - przy wygranych rzędu 1000 PLN można dostać limit, jeśli jest to kilka wygranych raz za razem. Jeśli nie to nie sądzę. Jeśli chodzi o limity wypłat to bet365 głównie działa z Moneybookers, i najbardziej opłaca się robić wypłatę tą drogą - z kolei w regulaminie z tego co pamiętam jest limit górny wypłaty ale sięga on bodajże 10000 PLN. Jeszcze dodatkowa rada - przy układaniu kuponu warto kliknąć sobie &quot;wartość max&quot; przy stawce - automatycznie masz wyliczoną maksymalną stawkę jaką możesz na raz postawić w danym zakładzie/ kuponie. Pozdrawiam ????
 
C 0

cegiacrew

Użytkownik
na BWIN zblokowali mnie po miesiącu,w bet365 siedzę już ok 6 lat żadnego problemu zarówno z wypłata jak i zakładami.Stawiam małe kursy za dużą kwotę (od
5 do 20tys.),max. wypłata 80 000zł.
zero problemów...!!!
tak więc miłej zabawy ;))
pozdrawiam
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
na BWIN zblokowali mnie po miesiącu,w bet365 siedzę już ok 6 lat żadnego problemu zarówno z wypłata jak i zakładami.Stawiam małe kursy za dużą kwotę (od
5 do 20tys.),max. wypłata 80 000zł.
zero problemów...!!!
tak więc miłej zabawy ;))
pozdrawiam
Trochę mi śmierdzi to niezłą bzdurą. Bet365 limituje każdego użytkownika przy uzyskiwaniu większych ✅✅✅ Chyba, że stawiasz za duże stawki i przegrywasz to wszystko;d
 
beb 95

beb

Użytkownik
Trochę mi śmierdzi to niezłą bzdurą. Bet365 limituje każdego użytkownika przy uzyskiwaniu większych ✅✅✅ Chyba, że stawiasz za duże stawki i przegrywasz to wszystko;d
Nie żebym był jakimś super graczem ale miesięcznie jest tam jakis plus na koncie, i jeszcze nie dostałem limitu więc takie opowieści możesz między bajki wsadzić.
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Nie żebym był jakimś super graczem ale miesięcznie jest tam jakis plus na koncie, i jeszcze nie dostałem limitu więc takie opowieści możesz między bajki wsadzić.
No to widocznie twoj &quot;jakis plus&quot; to nie jest zbyt powazny wydatek dla nich i sam teraz opowiadasz bajki. Ostatnio sukcesem jest pogranie u nich wiecej niz 2 dni za powazne pieniadze. Od jakiegos tygodnia to bukmacher niemal pokroju betclicka czy panbetu.
 
beb 95

beb

Użytkownik
No to widocznie twoj &quot;jakis plus&quot; to nie jest zbyt powazny wydatek dla nich i sam teraz opowiadasz bajki. Ostatnio sukcesem jest pogranie u nich wiecej niz 2 dni za powazne pieniadze. Od jakiegos tygodnia to bukmacher niemal pokroju betclicka czy panbetu.
No ja nie mówie że jakieś wielkie pieniądze tam wygrywam ale średnia odkąd pojawiłem się na forum to jakies 1400 miesięcznie, więc nie mówcie mi że ktoś pogra, wygra raz 2500 i nagle limit bo to ą legendy pokroju urzędu skarbowego
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
No ja nie mówie że jakieś wielkie pieniądze tam wygrywam ale średnia odkąd pojawiłem się na forum to jakies 1400 miesięcznie, więc nie mówcie mi że ktoś pogra, wygra raz 2500 i nagle limit bo to ą legendy pokroju urzędu skarbowego
Mowie ci z reka na sercu, ze to nie sa legendy pokroju urzedu skarbowego ???? Oczywiscie nie mowie tutaj o graniu ligi angielskiej czy hiszpanskiej tylko ze tak powiem &quot;niszu&quot;.
 
H 92

hagi

Użytkownik
BeB widac po tym co piszesz, ze grasz rekreacyjnie, glownie popularne zdarzenia takze spokojnie pograsz jeszcze dluzej. Polityka buka zmienila sie od jakiegos czasu, ciezko cokolwiek niszowego pograc na dluzsza mete. Pare srednich finansowo betow i limity rzedu parnastu zlotych. Nie ulatawiaja nam buki, ale przy obecnym wachlarzu firm bukmacherskich jako tako uda sie polapac odpowiednie value w roznych dyscyplinach.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Bet365 limituje każdego użytkownika przy uzyskiwaniu większych ✅✅✅ Chyba, że stawiasz za duże stawki i przegrywasz to wszystko;d
Podzielam zdanie tikanesa. W okresie wakacyjnym obstawiałem spotkania na bet 365. Stawki jakimi operowałem zazwyczaj oscylowały w granicach ok. 500zł/kupon, sporadycznie zdarzały się większe stawki; tylko raz obstawiłem spotkanie za więcej niż 1000zł. Obstawiałem głównie popularne spotkania - towarzyskie, kwalifikacje do pucharów, czasami koszykówkę, sporadycznie baseball. W tamtym okresie obrót jaki zrobiłem w bet365 wyniósł ok. 25 tys., natomiast zysk z zakładów był zaledwie o ok. 250zł większy od włożonych pieniędzy. Dostałem taki limit, że teraz zysk z każdego kuponu nie może być większy niż 150zł. Odebrano mi również bonus, jakim reklamował się wówczas ten bukmacher, z okazji rozpoczęcia nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Support bardzo ogólnikowo próbował wytłumaczyć się z podjętej decyzji. Zawsze miałem bardzo dobre zdanie na temat tego bukmachera, jednak jedna ich decyzja całkowicie je przekreśliła.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
To jeszcze nic ????
Podczas grania surebetów, przez około 2 miesiące u tego buka (stawki około 500zł, raz zdarzyło mi się postawić około 1000 - kupon przegrany), ogólny bilans - około 5000 zł na minus ???? Limit mam taki że zysk z zakładu nie może przekroczyć 15 złotych ???? Stracili idealnego klienta
 
Do góry Bottom