>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak usunąć konto?

D 319

defox

Użytkownik
Witam. Kiedyś zapomniałem danych do konta w Betsson. Nie miałem tam żadnych środków, więc założyłem nowe. Teraz przypomniały mi się owe dane i mam dostęp do dwóch kont, zarejestrowanych na tę samą osobę, tylko w danych w jednym koncie nie ma dopisanego numeru lokalu. Chcę usunąć jedno z kont, tylko nie wiem jak. I to pytanie kieruje do Was:-D
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Najlepiej napisz maila do supportu i powiedz im wszystko. Tylkomusisz im napisać które konto chcesz usunąć. Ale znając życie oni napisza do Ciebie z zapytaniem o twoje dane itp.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
kiedys usuwalem sobie konto w bwin
konto mi usuneli, ale wielokrotnie pytali czy jestem pewien, bo juz nigdy nie bede mogl miec u nich konta, a ze bylem wtedy zdecydowany to mi usuneli i tym sposobem moja przygoda z bwin zakonczyla sie po wsze czasy...
ale nie zaluje, jest tyle innych bukow... ???? ???? ????
zgadzam sie z tym co radzili moi przedmowcy, napisz do supportu, dokladnie opisz co i jak oraz dlaczego, na pewno znajda rozwiazanie
pozdrawiam
 
D 319

defox

Użytkownik
napisałem, ale bez odpowiedzi:/ Boję się, że jak będę chciał wypłacić pieniądze z konta to wtedy zamkną 2:/
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
ja gdy mialem zero na koncie napisalem w 2 zdaniach ze chce zamknac konto bez zadnych tlumaczen, rano przyslali maila ze zamkneli, bez problemow.
 
S 4

szykus

Użytkownik
a jeżeli mam konto ale nie będe miał zamiaru z niego korzystać to mogę to po prostu tak zostawić i sie tam nie logować/
 
Do góry Bottom