>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak założyć punkt bukmacherski STS, Toto-mix, Milenium lub Betako?

K 0

kubajajo

Użytkownik
Witam
Mam lokal i chciałbym rozpocząc swoja działalność gospodarczą i miał by to być punkt przyjmowania zakładów sportowych jednych z obecnych na rynku firm. Moje pytanie do was jest takie czy opłaca wogole sie zakładać taki punkt w mieście 12 tysięcznym ? Jak założyć taki punkt ? Jakie środki pieniezne na to są potrzebne itd ?
Za wszelkie uwagi bede bardzo wdzięczny, jesli ktos taki punkt z Was prowadzi to prosze o rady !
Z góry dzięki
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Witam
Mam lokal i chciałbym rozpocząc swoja działalność gospodarczą i miał by to być punkt przyjmowania zakładów sportowych jednych z obecnych na rynku firm. Moje pytanie do was jest takie czy opłaca wogole sie zakładać taki punkt w mieście 12 tysięcznym ? Jak założyć taki punkt ? Jakie środki pieniezne na to są potrzebne itd ?
Za wszelkie uwagi bede bardzo wdzięczny, jesli ktos taki punkt z Was prowadzi to prosze o rady !
Z góry dzięki
Najlepiej skonsultować się z główną siedzibą jakiegoś buka i tam dowiedzieć się wszystkiego na ten temat... nie wydaje mi się, aby na tym forum byłby ktoś w stanie Ci pomóc...
 
feever 5

feever

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo (ale tylko wiadomo), ze jakbys zalozyl zaklad bukmacherski sts to dostajesz wszystko (wyposazenie itd) za lokal placisz ty, 10% z sumy wplacanej dajesz do glownej siedziby sts&#39;a, a glowna siedziba sts&#39;a wyplaca ci nagrody.
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
to nie całkiem tak jak mówisz. Jak otwieram własną działalnosc to mam od 7 do 9% zysków z zakładów ! Jesli chodzi o wyposazenie to pobieraja niektórzy kaucje a u niektórych sam musisz kupic.
Tylko czy Oni daja 7-9% od tego co wplynie do kasy czy od tego co zostanie po wyplaceniu wygranych?
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
A nie latwiej dowiedziec sie u Nich ? Jezeli podchodzisz do tego powaznie to zadzwon, napisz maila, albo odwiedz ich glowna siedzibe i tam sie na pewno dowiesz wszystkiego ( a tutaj, to mozesz dostac odpowiedzi typu &quot;chyba&quot;, &quot;raczej&quot;, &quot;powinno&quot; ... ).
 
Do góry Bottom