>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

jak zarobić na bukmacherce

Status
Zamknięty.
S 2K

szatan666

Użytkownik
Tadzin trzeba przyznac ze znasz sie na siatkowce. Tylko jedno ale, a moze nawet 3:cool: Spadek z 1.50 na 1.41 czy z 1.85 na 1.7 to jeszcze nie musi byc value bo nie zapominajmy ze buk ma marze. Malo tego nawet jak poleci z 2.3 na 1.85 to nie musi byc value, szczegolnie w Siatkowce gdzie limity sa zenujaco niskie. Pinnacle daje na LM napoczatku limit kolo 100zl za click a potem zbija o 0.05 Wejde na Pinnka zagram za 600zl ludzie sie rzuca na spadki i zbija kurs ;) I ostatnia sprawa, powiedz mi gdzie ty za jakis czas bedziesz gral? Unibet, Bet i pare innych bukow ci dadza limity a na pinnaclu bedziesz mogl zagrac pare zlotych. Niestety ale grajac sporty niszowe, pewnej bariery sie nie przeskoczy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam takie ogólne wrażenie, że wielu potencjalnych Graczy zbyt szybko próbuje &quot;realnie&quot; uskutecznić swoje umiejętności. Tylko, że grając nie stają się od razu Graczami sensu stricto. Są nadal i jedynie grającymi.
To truizm, ale naprawdę polecam grę &quot;na sucho&quot;.

Jeśli
&quot;na sucho&quot; będziecie w stanie w gamblingu, wskazać w miarę periodycznie poprawny wynik dla
5 zdarzeń ujętych w AKO, a każde z nich z kursem na przykład min. 2.5. to znaczy, że jesteście nieprzeciętnie świetni i polecam zabawę na poważnie. Wówczas znajdziecie się po &quot;drugiej stronie&quot; życia bukmacherskiego, kosząc za każdy taki pakiecik ok. 10k a wydając nań zaledwie 100 zł ;)
Nie warto rujnować sobie nerwów i budżetu domowego, skacząc od razu w &quot;mokrą&quot; głębinę.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
Bet i pare innych bukow ci dadza limity a na pinnaclu bedziesz mogl zagrac pare zlotych. Niestety ale grajac sporty niszowe, pewnej bariery sie nie przeskoczy.
Ja akurat gram tylko sporty niszowe ponieważ tam najłatwiej o value, jeśli chodzi o limity to pamiętaj że każdy ma dużo znajomych , moi znajomi tez mają znajomych i tak bez końca... Dodatkowo pewne buki przyjmują kwoty dużo większe niż wspomniane nędzne 100zł.
Więc sorry ,ale nie pisz mi ze tej bariery się nie da przeskoczyć...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Widzę, że już tutaj padło słowo VALUE. Pamiętajcie jednak, że samo wyłapywanie value nie musi oznaczać zysku nawet w długoterminowym okresie. Ktoś może być po prostu na tyle słabym typerem, że za każdym razem w fatalny sposób będzie oszacowywał procentowe szanse poszczególnych zawodników/zespołów, przez co w jego mniemaniu typ będzie value, a tak naprawdę szanse procentowe będą dużo niższe niż te, które wynikają z kursu.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
wszystko zaczelo sie od tego &quot;ze na wlasnych bledach nie da sie uczyc&quot;
1. Nigdzie nie napisałem, że na wlasnych błędach nie należy się uczyć
2. Niepotrzebnie się wkurzasz

AD1 Napisałem tylko, że o błędach można mówić tylko wtedy, gdy na cos mamy wpływ. Natomiast błędem nie jest, gdy ktoś gra 1, a pada X czy 2.
Nie trzeba tego brać na siebie, bo czynników, że tak właśnie skończył się mecz jest bez liku.
Druga strona medalu wygląda tak, że jak ktos trafi, to nie jest od razu ekspertem.
Bardzo często jest tak, że dobre typy przegrywamy, a badziaste kończą się sukcesem.
Np. gościu pisze, że faworyt rozjedzie jakiś leszczy, a ich nalepszy zawodnik samemu ze 3 bramki stuknie i to do przerwy. Potem dalsze wypociny, i dalsze, i dalsze. A na koniec gościu stwierdza, że kursiwo marne, więc zagra over 2,5 bramki po tam kurs jest 1,45
Później okazuje się, że leszcze w meczu byli, ale był nimi... faworyt. Mocny faworyt. tyle, że zawody skończyły sie wynikiem 1:2.
No i gość jest teraz macho. Trafił! Dawać go na eksperta. Oczywiście błędu nie popełnił.

Tadzin, podaleś mi przykład, to się odniosłem. Skąd u licza mam wiedzieć, co grasz.
Teraz grasz value - moim zdaniem ok.
Ale piszesz, że z marnym skutkiem.
Popełniasz błąd?
Wyciągniesz wnioski?
Jakie?

Błędy trzeba korygować, ale błąd jest wtedy, gdy masz na coś wpływ.
I o tym pisze.

Piszę też o tym, jak zarabiać, jakie cechy musi mieć dobry typer. Piszę też o tym, że na forach trudno o naukę, a łatwiej popaść w przeciętność i stać się &quot;łowcą perełek&quot;.
Poławiacze pereł to Bizeta

Jak ktoś zagra na zespół XYZ i nie trafi, to co. Nie będę juz nigdy stawiać na tych &quot;kalafiorów&quot;, bo popełniłem błąd.

Albo gości pisze &quot;Real spokojnie 1&quot; - koniec kropka.
napisalem mu co o takim typie i analizie myślę. I jak to się skończyło, zgadnijcie?
Ostrzeżeniem, bo spytalem gościa czy paciorek odmówił.
... a Real nie wygrał.

Taki przykład z forumowego życia, którym niektórzy tak się zachwycają i przez lata moczą.
Rację ma ten, kto pisze, że nie można tu wymianiać się informacjami, bo brak PW
Za to jest Wielki Brat, który czuwa nad poprawnością
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Ja akurat gram tylko sporty niszowe ponieważ tam najłatwiej o value, jeśli chodzi o limity to pamiętaj że każdy ma dużo znajomych , moi znajomi tez mają znajomych i tak bez końca... Dodatkowo pewne buki przyjmują kwoty dużo większe niż wspomniane nędzne 100zł.
Więc sorry ,ale nie pisz mi ze tej bariery się nie da przeskoczyć...
Przesadzilem, oczywiscie w taki sposob mozna kombinowac tylko tak jak mowisz trzeba miec wielu znajomych ???? Natomiast grajac bez kombinowania na jednym koncie w bukach gdzie nie ma indywidualnych limitow tylko te na rynki sie wiele nie ugra na sportach niszowych.
Rzadko gram siatkowke ale skusilem sie 2 razy w niedawnym czasie bo bylo wielkie value, pogralem w unibecie ile moglem ale wiadomo limity, no to widze kurs z kosmosu w pinnaclu na handi, ucieszona mordka i co? Gram za 100, spada o 0.05 Jedna osoba nie jest w stanie grubo pograc, dobre limity sa tylko przed samymi meczami ale wtedy kurs juz jest prawidlowy no chyba ze nagle ktorys grajek zlapie kontuzje albo cos ????
Widzę, że już tutaj padło słowo VALUE. Pamiętajcie jednak, że samo wyłapywanie value nie musi oznaczać zysku nawet w długoterminowym okresie. Ktoś może być po prostu na tyle słabym typerem, że za każdym razem w fatalny sposób będzie oszacowywał procentowe szanse poszczególnych zawodników/zespołów, przez co w jego mniemaniu typ będzie value, a tak naprawdę szanse procentowe będą dużo niższe niż te, które wynikają z kursu.
Jesli jestes na minusie w dlugim okresie to poprostu nie wylapujesz value! Jesli potrafisz poprawnie oszacowac szanse i uwazasz ze zawodnik ma 50% szans a kurs jest 2.1 to musisz miec plusa, nie ma innej mozliwosci bo to matematyka. A jesli ktos uwaza ze zawodnik jest faworytem i kurs jest powyzej 2.0 ale nie ma racji to nie gra valuebeta tylko wyimaginowane w swojej glowie value
PW nie mozna sie wymieniac bo Vader robi na tym forum zajebista kase i to jest oczywiste ze chce trzymac dobrych typerow, ktorzy w jakis sposob przyciagaja rejestrujacych sie z jego refow i klikajacych w jego reklamy.
Aczkolwiek ci najlepsi udzielaja sie tylko w takich tematach a nie typuja, paru wyrobnikow sie znajdzie ;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Tadzin trzeba przyznac ze znasz sie na siatkowce. Tylko jedno ale, a moze nawet 3:cool: Spadek z 1.50 na 1.41 czy z 1.85 na 1.7 to jeszcze nie musi byc value bo nie zapominajmy ze buk ma marze. Malo tego nawet jak poleci z 2.3 na 1.85 to nie musi byc value, szczegolnie w Siatkowce gdzie limity sa zenujaco niskie. Pinnacle daje na LM napoczatku limit kolo 100zl za click a potem zbija o 0.05 Wejde na Pinnka zagram za 600zl ludzie sie rzuca na spadki i zbija kurs ;) I ostatnia sprawa, powiedz mi gdzie ty za jakis czas bedziesz gral? Unibet, Bet i pare innych bukow ci dadza limity a na pinnaclu bedziesz mogl zagrac pare zlotych. Niestety ale grajac sporty niszowe, pewnej bariery sie nie przeskoczy.
kolego co to jest valuebet ? :cool:
podstawy się klaniają..
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Dla mnie valuebet to tak jak mowie kurs powyzej 2.0 w zakladzie dwudrogowym na zawodnika ktory jest faworytem. Daje taki przyklad bo jest bo jest najlatwiejszy do zobrazowania. A czym jest wg. ciebie?
Jesli buk ma taka marze ze daje 1.85-1.85 a dajesz zawodnikom rowne szanse i kursy sa 1.75-1.95 to 1.95 na dwojke nie jest valuebetem
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dla mnie valuebet to tak jak mowie kurs powyzej 2.0 w zakladzie dwudrogowym na zawodnika ktory jest faworytem. Daje taki przyklad bo jest bo jest najlatwiejszy do zobrazowania. A czym jest wg. ciebie?

Jesli buk ma taka marze ze daje 1.85-1.85 a dajesz zawodnikom rowne szanse i kursy sa 1.75-1.95 to 1.95 na dwojke nie jest valuebetem
Pytanie kiedy ten temat zostanie zamknięty,bo coraz większe bzdury można wyczytać.To jak gra Federer z Janem Kowalskim(miejsce 976 podwórkowego ATP) i na Rogera jest 1,6 to nie jest value,bo jest poniżej 2,0?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom