>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jak zmniejszyc rozmiar filmu ??

kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Witam,mam film ktory zajmuje 600,7mb i nie chce mi sie nagrac na plyte 600mb :/ Jakim programem moge uciac napisy lub zrobic cos zeby to mniej zajmowalo?? Dodam ze nie moge tego spakowac bo chcem to obejrzec na DvD na duzym telewizorze ???? Pozdrawiam ????
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
a poza tym to powinno zmiescic sie bez problemow na ta plytke 600Mb tylko musisz cos tam w opcaj poprzestawiac i sie nagra na pewno
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Kolego z tego co wiem to przeważnie daje rade wycisnąć te więce o 1 czy 2 Mb
wlasnie niestety chba siw nie da. Z tymi plytkami to jest wlasnie na odwrot ze musisz se zostwic jakis zapas bo jak pisze ze 600MB to wchodzi jeszcze mniej niz 600 a nie wiecej. Ja tez tak mialem ostatnio jak chcialem nagrac film na plytke DVD ktora niby mma 4,7GB (czyli 4812,8MB) ale sie tak naprawde miescilo tylko 4500MB (czyli ~ 4.39GB)

a wracajac do tematu to jezeli chcesz uciac film to mozesz to poprostu zrobic w Windows Movie Maker ;]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A no tak, przeczytałem cały temat i zapomniałem że on chce to puścić na DVD ????
No to chyba najlepiej uciąć napisy np. Windows Movie Maker. Ja go np. używam jak coś w tym stylu potrzebuję zrobić.
 
W 2

wislak

Forum VIP
inna propozycja rozwiazania tego tematuto kupic plyte 800 mega i zmiesci sie napewnio!!!
????
z tymi plytkami 800 tez są problemy... ten overburning czy jak mu tam to jakos zawsze mialem z tym problem i nie szlo zrobic; /
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
chlopie!!! idz do sklepu i kup se plytke DVD(4,7GB) i po sprawie... zaplacisz ok. 1zl i problem z glowy. Bo na te zwykle plytki to tez roznie sie filmy nagrywaja, ja jak nagrywalem kiedys bramki na zwykla 700-setke to na TV nie chcialo mi isc bo cos bylo zwalone :/
 
Do góry Bottom