>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak zostać piłkarzem?

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
hehe szczerze to się trochę przeceniasz z tym graniem na podwórku... gra w klubie to zupełnie inna bajka... a podwórkowa kondycja to zupełnie coś innego niż przygotowanie motoryczno-kondycyjne, trzeba do tego dodać jeszcze siłę fizyczną /gra ciałem do której nie jesteś przyzwyczajony bo to nie jest tak jak na podwórku:p/ ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
hehe szczerze to się trochę przeceniasz z tym graniem na podwórku... gra w klubie to zupełnie inna bajka... a podwórkowa kondycja to zupełnie coś innego niż przygotowanie motoryczno-kondycyjne, trzeba do tego dodać jeszcze siłę fizyczną /gra ciałem do której nie jesteś przyzwyczajony bo to nie jest tak jak na podwórku:p/ ;)
Granie w B klasie to rzeczywiście inna bajka :] Na boiskach pierwszo, drugo, trzecio ligowych oglądamy składne akcje i takie tam a w B klasie jak masz piłkę to możesz być pewien że za minimum 3 sekundy będziesz miał kosę jak komuś nie podasz :] I nie porównuj gry na podwórku do gry w klubie ;) Chociaż nie wiem w Huzarze Raszówka to wystarczy bo każdy mecz dostają minimum 10-0...
 
F 0

footballer77

Użytkownik
kilka tygodni temu byłem na jednym treningu Elany juniorów starszych i to co zobaczyłem było żałosne. Byłem znacznie lepszy od nich wszystkich ale trener mnie nie przyjął bo jestem za stary na juniorów. Dlatego teraz chce pójść do pierwszej drużyny Elany i tam sie pokazać ale nie wiem czy ten mój brak gry w klubach juniorskich nie będzie problemem. Wiele potrafię zrobić z piłką, opanowałem mnóstwo zwodów i czuje się mocny w pojedynkach jeden na jeden, co też jest ważne w piłce. Mam precyzyjne podania i w ogóle niezłe strzały lewą nogą. Patrząc na zawodników polskiej ligi chce mi się śmiać z ich poziomu umiejętności, jestem znacznie lepszy od nie jednego zawodnika Orange Ekstraklasy. Gdybym tylko dostał szanse to bym ją wykorzystał i grał zawodowo w piłkę nożną
 
F 0

footballer77

Użytkownik
kilka tygodni temu byłem na jednym treningu Elany juniorów starszych i to co zobaczyłem było żałosne. Byłem znacznie lepszy od nich wszystkich ale trener mnie nie przyjął bo jestem za stary na juniorów. Dlatego teraz chce pójść do pierwszej drużyny Elany i tam sie pokazać ale nie wiem czy ten mój brak gry w klubach juniorskich nie będzie problemem. Wiele potrafię zrobić z piłką, opanowałem mnóstwo zwodów i czuje się mocny w pojedynkach jeden na jeden, co też jest ważne w piłce. Mam precyzyjne podania i w ogóle niezłe strzały lewą nogą. Patrząc na zawodników polskiej ligi chce mi się śmiać z ich poziomu umiejętności, jestem znacznie lepszy od nie jednego zawodnika Orange Ekstraklasy. Gdybym tylko dostał szanse to bym ją wykorzystał i grał zawodowo w piłkę nożną. Grając na podwórku nauczyłem się więcej niż wielu zawodników którzy grali od najmłodszych lat
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Skoro jesteś taki wspaniały to ciekawe czemu nie grawsz zawodowo:-D
Jeśli masz umiejętności to dobrze, ale nie masz ogrania a to jest bardzo ważne. Wielcy zawodnicy przecież mają umiejętnośći na najwyższym poziomie i co, jak mają długą przerwę to nie potrafią grać bo brakuje gry. Ty nigdy nie grałeś w drużynie i nie będzie łątwo, ale jeśli masz talent to może odniesiesz sukces. Życze ci tego, powodzenia.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Skoro jesteś taki wspaniały to ciekawe czemu nie grawsz zawodowo:-D
Jeśli masz umiejętności to dobrze, ale nie masz ogrania a to jest bardzo ważne. Wielcy zawodnicy przecież mają umiejętnośći na najwyższym poziomie i co, jak mają długą przerwę to nie potrafią grać bo brakuje gry. Ty nigdy nie grałeś w drużynie i nie będzie łątwo, ale jeśli masz talent to może odniesiesz sukces. Życze ci tego, powodzenia.
Uważąm tak samo jak Footballer77 ;) Jak patrze na te drewna polskiej ligi to aż smiać mi się chcę... Też uważam że nadaje się na piłkarza, ale cóż.... życie. A tak wogóle to Polska a nie elegancja Francja i nie ma nacisku na wyszukiwanie nowych &quot;gwiazd&quot;. Niestety.................
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Uważąm tak samo jak Footballer77 ;) Jak patrze na te drewna polskiej ligi to aż smiać mi się chcę... Też uważam że nadaje się na piłkarza, ale cóż.... życie. A tak wogóle to Polska a nie elegancja Francja i nie ma nacisku na wyszukiwanie nowych &quot;gwiazd&quot;. Niestety.................
Wam się tak wydaje. Graliście kiedyś w noge w klubie? nawet w juniorach. Jak nie to nie macie pojęcia o grze :roll:
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Wam się tak wydaje. Graliście kiedyś w noge w klubie? nawet w juniorach. Jak nie to nie macie pojęcia o grze :roll:
Grałem......... i co z tego jak każdy kładzie na to swoją .... Moja powyższa wypowiedź ukazuje światło i stan piłki nożnej w Polsce.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
heh może ci się tylko wydaje że jesteś zdecydowanie lepszy... rzeczywiście w polskiej lidze mało widać finezji ale to nie oznacza że polscy piłkarze są słabo rozwinięci technicznie /choć jak na standardy europejskie to trzeba przyznać że słabo;p /... to co robisz na podwórku nie zawsze będzie ci wychodziło na boisku piłkarskim podczas meczu ponieważ tam będziesz miał na sobie pressing rywala i przeważnie będziesz odczuwał nacisk fizyczny, a te wszystkie zwody będziesz musiał wykonywać na pełnym gazie gdzie rywal będzie cię naciskał, i bynajmniej nie będzie to robił na stojąco - w sensie że nie będzie czekał na ciebie... ale życzę ci powodzenia na treningu i mam nadzieje że sie tam gdzieś załapiesz ;) na grę w piłkę nigdy nie jest za późno - zawsze to powtarzam, bo piłka to wielka przyjemność i frajda dla każdego w każdym wieku ;)
pozdrawiam
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
długo grałeś / gdzie ? Czemu skonczyles grac skoro byłes taki dobry?
No chyba napisałem wyżej, że i tak gówno z tego by było. A nawet to trenaer chlał w baraku z prezesem i tak to wyglądało. I nie mów mi że tak jest tylko tam gdzie grałęm, bo takie zjawisko wystepuje wszędzie.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
No chyba napisałem wyżej, że i tak gówno z tego by było. A nawet to trenaer chlał w baraku z prezesem i tak to wyglądało. I nie mów mi że tak jest tylko tam gdzie grałęm, bo takie zjawisko wystepuje wszędzie.
Nie chce mowic ze tylko tam. Ale gdzie grales? Ktora liga o ile to byli seniorzy?
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja gram jeszcze w juniorach i idzie mi dobrze, chociaż w trampkarzach byłem bardzo dobry. Zawsze grałem nigdy nie zostałen nawet zmieniony przez trenera, załapałem się do kadry powiatowej i tam też wymiatałem. Jeździłem na różne turnieje, mecze i byłem chwalony i dobrze mi wróżono. Ale niestety po operacji wyrostka już się nie pozbierałęm jak trzeba:kwasny4565: Przytyłem, straciłem dynamiki i szybkości. Miałem zaraz potem przerwe spowodowaną gipsem na ręce i już poległem. Przez to wszystko miałem półtora roku przerwy. Zacząłem spowrotem trenować i grać na meczach ale to już nie to samo. Czuję że jestem słabszy i nie gram tej samej piłki. Pomimo że mi płacą za treningi i mecze ( słabo płącą:-D ) nie czuję się jakimś piłkarzem co może zawojować Orange Ekstraklase jak niektózy tu sądzą, sorry ale nie zawojujecie - wiecie czemu?? takie jest zycie. Żeby zostać zawodowcem to trzeba grać od najmłodszych lat i bez przeszkód. Znam chłopaczka (młody może 13 lat) z małej miejscowości, zaczął trenować w małej szkółce i pojechali gdzieś na turniej, chyba do Chorzowa. Został wypatrzony i chcą go podobno do Korony Kielce. Jest świetny, drybling, szybka gra, widzi co sie dzieje na boisku i kapitalnie strzela wolniaki, kiedyś tak będzie strzelał że szok.
Można sie wybić ale trzeba chcieć, być dobrym i mieć szczęcie.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Ja gram jeszcze w juniorach i idzie mi dobrze, chociaż w trampkarzach byłem bardzo dobry. Zawsze grałem nigdy nie zostałen nawet zmieniony przez trenera, załapałem się do kadry powiatowej i tam też wymiatałem. Jeździłem na różne turnieje, mecze i byłem chwalony i dobrze mi wróżono. Ale niestety po operacji wyrostka już się nie pozbierałęm jak trzeba:kwasny4565: Przytyłem, straciłem dynamiki i szybkości. Miałem zaraz potem przerwe spowodowaną gipsem na ręce i już poległem. Przez to wszystko miałem półtora roku przerwy. Zacząłem spowrotem trenować i grać na meczach ale to już nie to samo. Czuję że jestem słabszy i gram tej samej piłki. Pomimo że mi płacą za treningi i mecze ( słabo płącą:-D ) nie czuję się jakimś piłkarzem co może zawojować Orange Ekstraklase jak niektózy tu sądzą, sorry ale zawojujecie - wiecie czemu?? takie jest zycie. Żeby zostać zawodowcem to trzeba grać od najmłodszych lat i bez przeszkód. Znam chłopaczka (młody może 13 lat) z małej miejscowości, zaczął trenować w małej szkółce i pojechali gdzieś na turniej, chyba do Chorzowa. Został wypatrzony i chcą go podobno do Korony Kielce. Jest świetny, drybling, szybka gra, widzi co sie dzieje na boisku i kapitalnie strzela wolniaki, kiedyś tak będzie strzelał że szok.
Można sie wybić ale trzeba chcieć, być dobrym i mieć szczęcie.
mam podobnie to co to. ja miałem rok przerwy bo chciałem sproobowac sil w koszykowce. porazka ????????????
 
C 0

cr7

Użytkownik
Tak wam sie wydaje ze w OE sa słabi pilkarze!! Jak sie ogląda mecz z trybun lub w tv to kazdy jest mądry! Pewnie kazdy z was (z tych co pisza ze sa zaje i ze w OE sa słbełusze) nawet w 4 lidze by nie pograli. Ludzie tam trzeba juz tak napier....lac ze masakra. Wiem bo gram w piłke w ... A-klasie i kiedys gralismy przeciwko takiej druzynie z 4 ligi. Baty jak nic. Wiec po co mowic na kogos ze jest słaby, nie umie grac jak sam nie jestes lepszy!!
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Tak mówicie ,że poziom w OE słaby a ciekaw bym był jak któryś z Was by wyszedł na plac.Wtedy to by był komedio-dramat.Mój kolega ostatnio też przyszedł na mecz ligi juniorów 91 w moim okręgu.Wcześniej nigdzie nie grał.Mało tego.W ogóle się nie rozgrzał uznając ,że na &quot;małym boisku&quot; sie nie rozgrzewa i jest dobrze to i na duży plac wejdzie nie rozgrzany.Żeby było jeszcze śmieszniej założył swoje buciki w których gra na sztucznym boisku.
No i wyszła gwiazda na boisko zawaliło kilka bramek ,zero motoryki ,przyśpieszenia ,o kondycji nie wspominając ( a zastrzegał się ,że ma ) .Teraz ma po naderwane ścięgna i mięśnie.
Do Footballera77: 19 lat i zero ogrania to jak bym był trenerem to wolałbym dać pograć młodszemu z większym doświadczeniem.A Tobie doradzam pozostać na podwórku w glorii osiedlowej gwiazdy , bo jako piłkarz zawodowy nie dasz rady ;)
I nie traktuj tego jako złośliwej uwagi ,broń boże.Stwierdzam tylko fakty.
GL
 
L 0

lech-poznan

Użytkownik
lol
Ja mam 14 lat a w piłke grałem juz od 4 grałem ze starszymi od siebie o 10 11
lat w klubie gram 3 lata czyli zaczołem w wieku 11 obecnie gram w trampkarzach
ligi okregowej do powyżej zamieszczonych komentarzy dodam że jak jesteś najszybszy na boisku i masz dobrą epe to połowa sukcesu wracając do tego że
w oe grają słabeusze to dodam że jak grasz z 2 albo 3 ligowym zespołem to są nerwy jak cholera i nie zawsze wszystko wychodzi ale nerwy to ż większa motywacja 19 lat to troche z pózno ale życze szczęścia.mieszkam w woj.wielkopolskim gram w lechi kostrzyn i jak grałem sparing z 1ligowym lechem poznań z moim rocznikiem to tragedia dostaliśmy 7:0 w tyte ale lepiej grać i przegrac z o wiele lepszym niż ogrywać słabsze zespoły ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ludzie powiedzcie, że nie piszecie poważnie.
Jeżeli chociaż jedna osoba która tu pisze, zagra w przyszłości chociaż w drugiej lidze, będzie miała u mnie wielki szacunek.
Sytuacja wygląda tak:
-w trampkarzach możesz wszystko, masz czas zagrać, pomyśleć itd
-w juniorach musisz myśleć i szybciej grać
-w seniorach piłki Ci już nikt poszanować nie pozwoli, bo zaraz urwą Ci nogi.
Proszę was nie piszcie, że poziom w naszej OE jest żałosny.
W końcu z jakiegoś powodu to jest pierwsza liga.
Gra na podwórku, a na polu to co innego, albo jesteś:
- silny, dobrze się ustawiasz, grasz twardo i nie odpuszczasz
albo
-jesteś technikiem, potrafisz robić różne rzeczy z piłką i &quot;kopać tam gdzie chcesz&quot;
Jednak nic z tego nie zagwarantuje, zostania piłkarzem.
Ilu z wypowiadających się tutaj osiągnęło jakiś sukces sportowy, na poziomie międzynarodowym, polskim, okręgowym, może jakaś reprezentacja?
Napewno graliście na Coca-Cola cup jak wyniki?
 
A 0

auri

Użytkownik
BananeQ, to co piszesz to jest prawda...Czytam te wszystkie posty i sie wypowiem gdyż sam gram w druzynie z 5 ligi Polskiej...Zaczynac w wieku 19 lat? Ciezko bedzie nadrobic motoryke...Może A-B ale wyżej żeby wyżej grać to trzeba mieć to ogranie i doświadczenie którego Ty nie masz...Sam wiem bo w zimie zmieniłem klub z A klasy na 5 lige i wiem ze dalej po 4 miesiach treningu dalej odstaje i brakuje mi duzo zeby jeszcze dobrze grac, ale ja juz trenuje w klubie ponad 5 lat czy 6 więc to inna bajka...
 
Do góry Bottom