>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jak zrobić forum??

brandon 0

brandon

Użytkownik
jak zrobić forum ... o dowolnej tematyce ... żeby było tak zajefajne jak to?? czy jest to płatne czy darmowe... jak można to prosiłbym o jak najwięcej informacji... szczególnie od adminiów... z góry dziękuję :wink:
 
brandon 0

brandon

Użytkownik
no wiecie zawsze warto spróbować... z resztą nie chcę robić forum o bukmacherstwie... tylko forum związane bardziej z ManagerZone...
 
tomekkolo15 0

tomekkolo15

Użytkownik
WITAM!
Wprawdzie nie jestem adminem ani modem ;) ale myśle że jestem w stanie pomóc. Założenie forum niejest wcale takie trudne jak się wydaje. Postaram się to opisać w paru krokach.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Po pierwszy będzie nam do tego potrzebny jakiś serwer najważniejszy aby obsługiwał on PHP i bazy MySQL !!!, jest wiele darmowych serwerów oto niektóre z nich:

*Polski Hosting (nie polecam)
www.ovh.org -Bardzo dobre konto dla wymagających i nie tylko szybki serwer z dobrymi parametrami. Obsługuje PHP oraz bazy MySQL dostęp przez FTP. Zaletą jest brak reklam.Z własnego doświadczenia jakoś niemogłem sie z tym hostingiem uporać...
www.za.pl -Dobry, szybki hosting lecz niestety z dużą ilością reklam :/ i dużymi ograniczeniami. PHP, FTP

*Zagraniczny Hosting
www.100webspace.com -Bardzo szybki serwer, niezawodny (bez awaryjny w 99,9%) Jeden z najlepszych na świecie.PHP,FTP,MySQL, reklama banner
www.lycos.co.uk -dobry na sam początek, obsługa PHP,baz MySQL dostęp przez FTP, reklamy (ale można je w łatwy sposób obejść ;))
www.host.sk -Bardzo dobry i szybki hosting, oczywiście darmowy ,obsługa PHP,baz MySQL oraz pełny dostęp przez bardzo szybkie FTP - doskonały na forum POLECAM ✅
www.dhost.info -według mnie najlepszy darmowy hosting! Aby go posiąść należy napisać przy rejestracji krótki opis min. na 200 słów po angielsku o czym będzie nasza strona, forum. Bardzo szybki obsługuje PHP i wszystkie bazy! ✅
2. Gdy już wybierzemy serwer należy założyć na nim konto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.Następnie musimy zdecydować jaki skrypt zainstalować na naszym serwerze.Ja polecam PHPBB2 by przemo
4.Wszystkie informacje i instrukcje co do tego forum znajdują się na jego oficjalnej stronie napewno sobie dalej poradzisz http://www.przemo.org/phpBB2/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam nadzieje że troche pomogłem PZDRO
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A ja mam pytanie tez zwiazane z forum ale nie jak je zrobic ale Czy można na nim cokolwiek zarobic czy tylko sie robi je dla satysfakcji ?
 
L 45

laha

Forum VIP
Oczywiscie ... tylko ze nasze forum jest bardziej dla satysfakcji ale idz gdzie indziej to zobaczysz na dole z 800 linków (za każdy autor forum dostaje kilka złociszy) i na górze banner buka (również kilka złociszy) :p
 
novo 203

novo

Użytkownik
Fakt, że akurat to forum nie jest z góry przeznaczone do zarobku, ale dla szerokiej idei bukmacherki. Jak pierwszy raz tu wszedłem to az sie zdziwilem ze prawie wcale nie ma reklam , bannerów itp. Brawo. A tak poza tym, to na takim forum mozna zarobić, i to niezła kasę. Chociażby płatne linki na forum, banery ( oczywiscie z reflinkami), na ktorych admini takze zarabiają i na wiele innych sposobów .
 
Do góry Bottom