>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaka platforma cyfrowa do oglądania sportu najlepsza?

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Witam wszystkich, stoję właśnie przed dylematem wyboru najlepszej platformy pod sport ( w moim przypadku głównym kryterium jest ilość, jakość meczów piłko nożnej ). Także zapraszam do dyskusji na ten temat bo już zgłupiałem czy lepiej ładować się w n-kę czy też może polsat cyfrowy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nc+ ma ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ekstraklasę. CP ma holenderską, chyba rosyjską i ukraińską. Nie rozumiem więc po co ten temat, oczywiste jest że jak Ci zależy na piłce to tylko nc+.
Do tego masz NBA i żużel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
firel 142

firel

Użytkownik
Nc+ ma ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ekstraklasę.
Do tego masz NBA i żużel.
A to tylko kanały dedykowane dla tej platformy, masz jeszcze inne typu Eurosport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
python 12

python

Użytkownik
Według mnie najlepszą platformą do oglądania wydarzeń sportowych jest - i niestety prawdopodobnie pozostanie - sieć, gdzie możemy obejrzeć niemal wszystko, na co mamy ochotę ;) Co do pytania autora - oczywiście nc+.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Tutaj zawsze będzie podział, niewykluczone, że kolejną paczkę (Ligę Mistrzów z Ligą Europy) zakupi Cyfrowy Polsat więc w nc+ pozostaną tylko najważniejsze ligi. Ponadto Polsat ma prawa do meczów eliminacji Euro 2016, sam turniej oraz eliminacje do MŚ 2018, program SMART DOM daje okazję do dużego rabatu, masz pakiety o połowę tańsze.
Jednak oferta nc+ (jak dla mnie o dobre 15 zł za droga) jeżeli chodzi o piłkę nożną jest korzystniejsza. Jedyne co za tym przemawia to T-Mobile Ekstraklasa i najsilniejsze ligi w Europie, dodatkowo mamy Eurosport i Bundesligę.
 
K 0

kkasia

Użytkownik
Na dzień dzisiejszy tylko nc+
Liga Niemiecka, Hiszpańska, Angielska.
Ostatnio można było zobaczyć el classico ????
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Ja myślę, że jeśli chodzi o fanów typowo piłkarskich, to bez wątpienia nc+ i to zdecydowanie, a jeśli ktoś dodatkowo lubi oglądać siatkówkę oraz inne turnieje to dodatkowo ciekawym rozwiązaniem byłby zakup cyfrowego polsatu.
Ale jeśli ktoś jest w stanie wydać do 50 zł spokojnie na miesiąc, by do nc+ dorzucić sobie mecze z Polsat Sportu, to spokojnie może zapłacić przez Iplę i mieć najważniejsze sportowe kanały Polsatu w dobrej cenie i w bdb jakości obrazu.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Ja myślę, że jeśli chodzi o fanów typowo piłkarskich, to bez wątpienia nc+ i to zdecydowanie, a jeśli ktoś dodatkowo lubi oglądać siatkówkę oraz inne turnieje to dodatkowo ciekawym rozwiązaniem byłby zakup cyfrowego polsatu.
Ale jeśli ktoś jest w stanie wydać do 50 zł spokojnie na miesiąc, by do nc+ dorzucić sobie mecze z Polsat Sportu, to spokojnie może zapłacić przez Iplę i mieć najważniejsze sportowe kanały Polsatu w dobrej cenie i w bdb jakości obrazu.
w programie SMART DOM pakiet ze sportem HD to 35 zł a pakiet PREMIUM czyli wszystko co oferuje CP (HBO, HBO GO, IPLA Mix) to 50 zł.
dla mnie ceny za pakiety Canal+ to o wiele za dużo, nc+ to tak naprawdę tylko kupuję się po to aby mieć Canal+
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Te pytanie jak nigdy jest teraz na czasie - zdaje się, że żeby oglądać czołowe piłkarskie ligi Europy trzeba będzie mieć ze dwa lub trzy różne dekodery. Do tej pory wszystko miało Canal+. Teraz hiszpańska im odfrunęła, a ptaszki śpiewają że i angielska poleci...
 
Do góry Bottom