>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki buk do aktywnej gry? Robie bardzo duzy obrot, chce bonusy/cashback/darmowe spiny

zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Czesc! Ostatnio podliczylem jaki mam obrot miesieczny to zlapalem sie za glowe! Wydaje mi sie, ze warto by cos na tym zyskac. O ile dobrze sie orientuje to bet365 daje comiesieczny bonus, ale ten buk odpada, bo nalozyli na mnie tam limity i ogolnie nie chce tam wracac.
Obecnie gram.. w bahu ???? jakis czas temu mialem urodziny i dostalem az 200 zl bonusu za urodziny. Kiedys to bylo 10-20 zlotych. To dalo mi znak, ze warto by sie przeniesc, gdzie docenia moja aktywna gre.

Jakie firmy bukmacherskie oferuja bonusy za aktywna gre? Chodzi mi o bonusy, darmowa kasy, spiny bez obrotu itd.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Znalazlem poki co SportingBet, oni jakis tam premium club maja ale nagrody mizerne. Kiedys Comeon dawal spiny, ale wycofali Skrilla to przez konto wplacac nie bede.
Cos jeszcze? ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Więcej zyskasz grając najlepsze kursy na rynku, niż grając u jednego wybranego, bo skoro &quot;łapiesz się za głowę&quot; to po co Ci 50zł lojalki od beta np. ? Promocje są teraz sporadyczne, niektóre buki mają cashbacki, jakieś tam okazjonalne promo np.z okazji LM itd. Chcesz spiny, to kasyn jest pełno, ale free to już mało kto, bo zazwyczaj najpierw depo itd...
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Więcej zyskasz grając najlepsze kursy na rynku, niż grając u jednego wybranego, bo skoro &quot;łapiesz się za głowę&quot; to po co Ci 50zł lojalki od beta np. ? Promocje są teraz sporadyczne, niektóre buki mają cashbacki, jakieś tam okazjonalne promo np.z okazji LM itd. Chcesz spiny, to kasyn jest pełno, ale free to już mało kto, bo zazwyczaj najpierw depo itd...
Masz racje. Gralem w bahu, bo tam limity wysokie i zero problemow, czas poszukac innego buka!
 
Do góry Bottom