>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki buk ma najszybsze wyplaty na mb?

Status
Zamknięty.
G 0

grzesiex88

Użytkownik
Tak jak w temacie powiecie mi jaki buk najszybciej wyplaca na moneybookers? Jesli bylo do przepraszam i do usuniecia :)
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Ja odpowiem przewrotnie, bo na bank nie bet770. Już chyba 17 dzień czekam na wypłate na mb po wcześniejszej wpłacie :p
No, ale odnosząc się jednak do tematu to bardzo szybko wypłaca DOXXbet oraz Paddy Power.
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
w doxxbet przed wyplata nie ma weryfikacji ktora trwa pare dni? bo chce wplacic ugrac pare zl i wyplacic dzisaj jeszcze
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Ja kilka lat temu tam konto zakładałem, więc mogło się coś zmienić, ale skanów im nie wysyłałem żadnych. Podczas rejestracji dostajesz kilkucyfrowy kod na maila, który zawsze musisz wpisywać (wklejać) chcąc wypłacić pieniądze. Jak wpłacisz przez mb, to raczej przy wypłacie tą samą metodą nie będą Cię o nic męczyć.
Na paddy power też mnie o skany nie pytali.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Za wysokie wody na początek ???? Minimalne wypłaty nie są małe, w języku angielskim trzeba sobie dobrze radzić.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Za wysokie wody na początek ???? Minimalne wypłaty nie są małe, w języku angielskim trzeba sobie dobrze radzić.
Podbijam DOXXbet , z tego co pamiętam nie weryfikowali przed wypłatą na MB , dopiero na konto i też trwało to maks. 2h. Wypłaty na MB do 15-30 min.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom