>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki buk po regulacjach.

B 0

belluu

Użytkownik
Witam Serdecznie,

nazywam się Bartek i chciałbym rozpocząć przygodę z bukami internetowymi. Chciałbym się dowiedzieć na jakich bukach można w tym momencie grać ze świętym spokojem, ze względu na te regulacje prawe? Możecie polecić takiego buka? Pytam, bo codziennie jest jakaś informacja, że jakaś firma się wycofuje z Polski itp. W tym momencie do głowy mi przychodzi tylko STS.

Krótko mówiąc:
- Legalnie
- Bez problemu wpłat/wypłat
- Jakieś ciekawe promocje (nie koniecznie, ale mile widziane)

Dziękuję ślicznie za wszelakie informacje.

Pozdrawiam!
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Na obecną chwile z tych legalnych to myślę że forbet albo totolotek
Argumentacja? Podniesienie wygranych,czyli oprócz 12% podatku zapłacisz 6% albo w ogóle,tym samym podniesiesz sobie wygraną,polecam zapoznać się z ofertą
 
B 0

bombadil

Użytkownik
Na obecną chwile z tych legalnych to myślę że forbet albo totolotek
Argumentacja? Podniesienie wygranych,czyli oprócz 12% podatku zapłacisz 6% albo w ogóle,tym samym podniesiesz sobie wygraną,polecam zapoznać się z ofertą
&quot;oprócz&quot;?

ja rozumiem, że buk zwiększa wygrane o 6% lub 12%, aby zniwelować podatek - finalnie i tak wychodzi gorzej, niż jakby podatku nie było, ale już trochę lepiej ;)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
&quot;oprócz&quot;?

ja rozumiem, że buk zwiększa wygrane o 6% lub 12%, aby zniwelować podatek - finalnie i tak wychodzi gorzej, niż jakby podatku nie było, ale już trochę lepiej ;)
Trochę mi wyszło nieprecyzyjnie,ale to ma być dokladnie tak
forbet - wszystkie single o kursie min 2 - podatek 6% czyli stawka x 0,94 xkurs
trzy zdarzenia o kursie min 2 - bez podatku czyli stawka x kurs
totolotek - zakład wysłany mobilnie - podatek 6%...............
a promocje mają często na dany dzień - 100 min stawka,min kurs 2 i też bez podatku
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Witam Serdecznie,
nazywam się Bartek i chciałbym rozpocząć przygodę z bukami internetowymi. Chciałbym się dowiedzieć na jakich bukach można w tym momencie grać ze świętym spokojem, ze względu na te regulacje prawe? Możecie polecić takiego buka? Pytam, bo codziennie jest jakaś informacja, że jakaś firma się wycofuje z Polski itp. W tym momencie do głowy mi przychodzi tylko STS.
Krótko mówiąc:
- Legalnie
- Bez problemu wpłat/wypłat
- Jakieś ciekawe promocje (nie koniecznie, ale mile widziane)
Dziękuję ślicznie za wszelakie informacje.
Pozdrawiam!
Możesz grać legalnie i legalnie pogodzić się z porażką już na starcie.
Ewentualnie jeśli jesteś jednostką wybitną i masz wyniki lepsze niż najlepsi typerzy po forach lub znajomości u jasnowidzów to tak , smiało możesz grać w licencjonowanych ???? No chyba ,że jeszcze znajdziesz jakieś luki w systemie jak parę osób na forum ????
A jeśli chcesz systematycznie zasilać budżet Państwa , paru innym pasibrzuchów i oszustów to też nie ma problemu ????
 
Do góry Bottom