>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jaki bukmacher do grania singli w piłkę nożną

T 0

tekner

Użytkownik
Witam,
Przepraszam, jeśli powieliłem temat, ale przeszukując forum nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi na pytanie: jakiego bukmachera powinno się wybrac, jeśli zamierza się grać single w piłkę nożną (najbardziej popularne ligi europejskie)?
Czytałem o betfair i pinnacle, ale do tej pory grałem tylko u bukmacherów naziemnych (sts, totomix) i się trochę nie orientuje. Generalnie chodzi mi o to, żeby nie nakładano na mnie limitów, jeśli będę wygrywał
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Witam,
Przepraszam, jeśli powieliłem temat, ale przeszukując forum nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi na pytanie: jakiego bukmachera powinno się wybrac, jeśli zamierza się grać single w piłkę nożną (najbardziej popularne ligi europejskie)?
Czytałem o betfair i pinnacle, ale do tej pory grałem tylko u bukmacherów naziemnych (sts, totomix) i się trochę nie orientuje. Generalnie chodzi mi o to, żeby nie nakładano na mnie limitów, jeśli będę wygrywał
Jeśli single to Pinnacle. Bardzo niska marża, limitów wygrywając nie musisz się obawiać (na te najbardziej popularne ligi możesz postawić kilkadziesiąt tysięcy). Ewentualnie dla zdarzeń mniej popularnych (rzuty rożne, kartki itp.) warto mieć konto w Bet365, Unibet.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Jeśli do tej pory grałeś u ziemniaków to mnóstwo pracy przed tobą żebyś zaczął wygrywać. Ja bym radził jednak na początek pograć tez u tych co limitują bo tam łatwiej jest o wygrywanie ????
 
T 0

tekner

Użytkownik
Chodzi mi o obstawianie meczów na zasadzie kto wygra... np Legia - Wisła, żeby móc postawić że np Legia wygra... chyba najprostsze zakłady pod słońcem
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chodzi mi o obstawianie meczów na zasadzie kto wygra... np Legia - Wisła, żeby móc postawić że np Legia wygra... chyba najprostsze zakłady pod słońcem
Praktycznie każdy bukmacher oferuje rynki które chciałbyś grać. Także raczej obojętnie gdzie będziesz grał bo wszędzie pograsz to co chcesz. Najlepsze kursy raczej ma Pinnacle, ale widzę że jesteś początkujący także zajrzyj do tego tematu http://forum.bukmacherskie.com/f22/ skorzystaj z darmowych bonusów powitalnych, na początku będzie pod górkę ale lepiej przegrywać darmowe bonusy i darmową kasę od bukmacherów i przyswoić sobie funkcjonowanie bukmacherów internetowych ;)
Powodzenia :!:
 
T 0

tekner

Użytkownik
A w czym pinnacle jest lepsze od betfair? W betfair chyba w ogóle nie ma marży, więc chyba tam jest lepiej.
A możecie coś powiedzieć konkretniej na temat funkcjonowania bukmacherów internetowych? Czym to się tak bardzo różni od naziemnych?
 
D 0

dawiss

Użytkownik
Jesli czesto grasz faworytow po kursach 1.2-1.4 to bralbym Pinnacle. Jesli szukasz najlepszych okazji po kursach 2+ to szedlbym w Betfair. Czesto zdarza sie, ze na jakies zdarzenie masz w Pinnacle 2.1, a Betfair 2.3. Nawet po zwiekszeniu prowizji to sie bardziej oplaca. Pamietaj tez, ze na Betfair mozesz ta prowizje obnizyc. Nie jest to latwa sprawa i niezwykle ciezko zrobic to grajac single za 2-3E.
Jesli chcesz grac single i nie wiesz czy Ci sie to uda. Polecam Ci na poczatek grac tylko plaska stawka i za dany % budzetu, np. 10% - osobiscie nie ryzykowalbym na 1 zakladzie wiecej niz 15%. Niestety pewniaki nie istnieja.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A możecie coś powiedzieć konkretniej na temat funkcjonowania bukmacherów internetowych? Czym to się tak bardzo różni od naziemnych?
W firmach funkcjonujących poza Polską - dla odróżnienia od podanego przez Ciebie nieprecyzyjnego kryterium &quot;bukmacherzy internetowi&quot; , bo i polskie firmy Fortuna,Milenium i STS oferują zakłady poprzez sieć - nie ma 12% podatku obrotowego płaconego przez grających z góry bez względu na wynik zakładu , nie ma 10% podatku od jednostkowych wygranych ponad 2280zł i kursy różnią się w dość istotny sposób na korzyść firm zagranicznych.
 
T 0

tekner

Użytkownik
Mam pewien system, który opracowałem. Generalnie zamierzam w kilka różnych sposobów szacować kto wygra mecz i za pstwo uważać skuteczność tego typowania i grac single spełniające zależność:
pstwo * kurs &gt; 1
Wtedy wg centralnego twierdzenia granicznego wyjdę średnio na tyle procent zysku ile ten iloczyn będzie powyżej 1.
Generalnie z tego, co czytałem, to bardziej podoba mi się idea betfair. 5% od wygranej w porównaniu z takim bukmacherem naziemnym, który ssie 12%, to już znacząca różnica
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Z tym że betfair ma wyższe kursy to się nie dokońca zgodzę. Mam konta w BetVictor , Sportingbet, Interwetten, Unibet oraz Betfair. Zawsze gram tam gdzie jest najwyższy kurs i na 100 zakładów w Betfair stawiam 5-8 max. Gram kursy od 1,6 do 4,0 najczęściej i zauważyłem że Interwetten jeśli chodzi o granice 1,6 - 2,2 to często ma największy kurs. Pozatym sporo w BetVictor i Sportingbet.. najmniej stawiam na Unibet. Gram 1X2, azjany i HT/FT, under/over sporadycznie.
 
K 3

koma666

Użytkownik
jezeli chodzi o najnizsza stawke na zakład to giełda smarkets, najnizsza stawka to 0.05 funta co w przeliczeniu daje 25groszy, do tego tylko 2% prowizji a kursy takie jak w betfair, czyli w rzeczywistosci kursy lepsze niz w betfair, bo betfair bieze ponoc juz 6,5% od wygranych
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Mam pewien system, który opracowałem. Generalnie zamierzam w kilka różnych sposobów szacować kto wygra mecz i za pstwo uważać skuteczność tego typowania i grac single spełniające zależność:
pstwo * kurs &gt; 1
Wtedy wg centralnego twierdzenia granicznego wyjdę średnio na tyle procent zysku ile ten iloczyn będzie powyżej 1.
Generalnie z tego, co czytałem, to bardziej podoba mi się idea betfair. 5% od wygranej w porównaniu z takim bukmacherem naziemnym, który ssie 12%, to już znacząca różnica
Bukmacher ssie więcej niż 12 % bo dochodzi marża bukmachera naziemnego, która przy niektórych zakładach sięga 20% (niespotykane u bukmacherów zagranicznych).
 
Do góry Bottom