>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki bukmacher internetowy oferuje za max kwote ?

M 0

m3losh

Użytkownik
Zaczynam sie wku****** jak ide do STS czy Millenium i klade babie na stol 1000 zl na jakis typ, to ona do mnie - prosze zaczekac musze sprawdzic czy taka kwota przejdzie. Jedni dzwonia gdzies, jedni czekaja na odpowiedz w komputerze. Nie lubie tego ! Zniecheca mnie to wtedy do stawiania na dane typy ????

Jest jakis buk w necie ktory ma naprawde wysokie stawki bez zadnego ale ? Np chcialbym postawic 8.000 zl na jeden mecz.
 
M 0

m3losh

Użytkownik
I kolejny przyklad... Postawilem w STS kupon w miejscowosci Krosno, i dzisiaj w Rzeszowie ide z kuponem a baba do mnie ze tylko tam moge wyplacic :przeklina: :przeklina: :przeklina: Ja mowie jak to ? A ona ze moze Pan pismo napisac z poczekalnia miesieczna... Chory bukmacher ! CHORY !

I dlatego szukam sensownego buka w necie... Ktos zna ?
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
I kolejny przyklad... Postawilem w STS kupon w miejscowosci Krosno, i dzisiaj w Rzeszowie ide z kuponem a baba do mnie ze tylko tam moge wyplacic :przeklina: :przeklina: :przeklina: Ja mowie jak to ? A ona ze moze Pan pismo napisac z poczekalnia miesieczna... Chory bukmacher ! CHORY !

I dlatego szukam sensownego buka w necie... Ktos zna ?
przecież masz w piździeć tematów o bukach z polskojęzycznymi stronami, wystarczy tylko poczytać. Bo raczej wątpię, żebyś chciał zaczynać przygodę z bukmacherką w necie od np pinnacle

A co do STSu to chyba zawsze tak było, że wygraną można było odebrać tylko w punkcie, w którytm zawarło się zakład
 
Do góry Bottom