>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki macie bilans u bukmacherów?

Status
Zamknięty.
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Gram najczesciej w dwóch bukach.
Bet365:
Wpłaty: 6682,65 PLN
Wypłąty: 8440,69 PLN +1758,04
Betclic:
Wpłaty: 2571,15 PLN
Wyplaty: 2165,74 PLN -405,41
Gram tez u innych bukow ale nie sądze aby byl tam jakis duzy plus czy minus, raczej na zero. Dochodzi do tego poker w ktorym tez trudno mi okreslic rozmiary minusa ale skoro mam byc szczery to bedzie tam jakies 200-400zł do tyłu. Wiec ogolny bilans moich dwoch lat gry to jakis tysiąc do przodu. Noo i niezliczona ilosc emocji, nerwow, przelkenstw, bluzgania itp itd ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nazwa tematu brzmi:
Jaki macie bilans u bukmacherów?

o sposobach grania i systemie stawkowania są inne tematy
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Moje dane dokładne pochodzą tylko i wyłącznie z okresu 2 lat.
Rok 2011 - Pół roku grania za małe stawki - bet365 - 450 zł MINUS
Rok 2012 - Cały rok grania na poważnie - bet365 - + 4000 zł PLUS
buki egzotyczne ( tzn jak jest promocja to robię konto i gram żeby obrócić bonus ) = mniej więcej na zero, w Unibecie wygrałem np 1500 zł, ale można powiedzieć to wpłaciłem do betsafe, betssona itp więc tego zupełnie nie liczę. Rok 2012 bardzo na plus. Zobaczymy jak przyszły rok.
 
czoker 117,1K

czoker

Użytkownik
Podsumowałem dzisiaj moje granie w tym roku i w sumie uśmiech zagościł na mojej twarzy ????
Bilans to dokładnie co do grosza + 8779,89 pl .
Praktycznie wszystko ugrane na surebetach, niech ktoś jeszcze napisze, że nie jest to opłacalna metoda grania ????
Grałem tylko w ten sposób dokładnie od 10 kwietnia do dzisiaj, bilans uwzględnia cały rok. Średnio wychodzi ponad 1000zł miesięcznie, z tym że, w sierpniu i listopadzie praktycznie nie grałem.
Pozdrawiam i życzę samych wysokich wygranych w 2013 zarówno sobie jak i innym graczom ;)
 
naz1kozak 5

naz1kozak

Użytkownik
do czoker:
fajnie mieć marzenia, nie ? już to widzę te 1000 zł miesięcznie na surbetach. Niewiem jak wysokimi stawkami musiałbyś operować i nie dostać limiu u buka ? to baaaaaaaaaaardzo dziwne. Pozatym Surbety to już powoli relikt przeszłości, kiedyś owszem się zdarzały, i były opłacalne po kilka procent można było zarobić od jednego zdarzenia. Dzisiaj natomiast sytuacja wygląda z deczka inaczej i można ugrać co najwyżej dzięsiętne procenta co w rezultacie nie opłaca się woógle grać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
do czoker: fajnie mieć marzenia, nie ? już to widzę te 1000 zł miesięcznie na surbetach. Niewiem jak wysokimi stawkami musiałbyś operować i nie dostać limiu u buka ? to baaaaaaaaaaardzo dziwne. Pozatym Surbety to już powoli relikt przeszłości, kiedyś owszem się zdarzały, i były opłacalne po kilka procent można było zarobić od jednego zdarzenia. Dzisiaj natomiast sytuacja wygląda z deczka inaczej i można ugrać co najwyżej dzięsiętne procenta co w rezultacie nie opłaca się woógle grać.
jeśli nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz wcale... to że Ty nie potrafisz ugrać tysiąca na surebetach i złapać większego niż 0.9, to nie znaczy, że inni nie potrafią tego robić...
P.S.Czoker, widzę, że się ładnie rozwinąłeś ;) mówiłem, że można i warto ????
 
naz1kozak 5

naz1kozak

Użytkownik
do Obserwator:
Nie będę się z Tobą kłócił bo jesteś moderatorem i niechce bana... ale niewierzę, że na surbetach można AŻ TYLE zarobić, po prostu mi się to w głowie nie mieści
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
do Obserwator:
Nie będę się z Tobą kłócił bo jesteś moderatorem i niechce bana... ale niewierzę, że na surbetach można AŻ TYLE zarobić, po prostu mi się to w głowie nie mieści
Najwięcej w tym temacie wypowiadają się Ci, którzy najmniej o tym wiedzą ????
Ja osobiście po roku gry ciągle na plus, nie chce mi się tego liczyć, wiem orientacyjnie, kwot pisać nie będę bo i nie ma po co. Plus osiągnięty również przy pomocy sure betów, troszkę jednak większych niż wspomniane przez kolegę &quot;dziesiątne procenta&quot; ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
do Obserwator: Nie będę się z Tobą kłócił bo jesteś moderatorem i niechce bana... ale niewierzę, że na surbetach można AŻ TYLE zarobić, po prostu mi się to w głowie nie mieści
Masz przykład - 18 dni zysk 690pln http://forum.bukmacherskie.com/f59/obserwator-m-typuje-53215-4.html#post2650083
stawka raptem 200pln / sure, więc wprost śmieszna, no ale wtedy to był eksperyment...
tysiąc złotych jeśli ktoś kombinuje i poświęca temu duużo czasu, to robi w 1/x miesiąca...
jeszcze lepszy zyski można wypracować na przedziałach i na to też mam przykład, aczkolwiek tu jest ryzyko drobnych strat... z perspektywy kilku miesięcy grania i tego i tego wiem, że można... wystarczy chcieć, czego przykładem jest wspomniany przez Ciebie czoker...
 
czoker 117,1K

czoker

Użytkownik
do czoker:
fajnie mieć marzenia, nie ? już to widzę te 1000 zł miesięcznie na surbetach. Niewiem jak wysokimi stawkami musiałbyś operować i nie dostać limiu u buka ? to baaaaaaaaaaardzo dziwne. Pozatym Surbety to już powoli relikt przeszłości, kiedyś owszem się zdarzały, i były opłacalne po kilka procent można było zarobić od jednego zdarzenia. Dzisiaj natomiast sytuacja wygląda z deczka inaczej i można ugrać co najwyżej dzięsiętne procenta co w rezultacie nie opłaca się woógle grać.
Fajnie mieć marzenia, a jeszcze fajniej je spełniać. Ja robię to krok po kroku, a Ty?
1000 zł miesięcznie to wcale nie tak dużo, gdybym się bardziej przykładał to ten bilans byłby znacznie lepszy.
Cel na ten rok to skończyć go z minimum 1500 pln zarabianych w ciągu miesiąca.
Relikt przeszłości? Uwielbiam takie wpisy
Jako, że pewnie dalej jesteś niedowiarkiem, dam Ci świeży przykład, z dzisiejszej nocy
http://imageshack.us/photo/my-images/405/zakady.jpg/
Zainwestowane 1016,52 zł, surebet 2,8%, zysk prawie 29 złotych.
Można?Można.
Piszesz o dziesiętnych procentach jakie można według Ciebie zarobić.
Jeżeli dajmy na to masz budżet 20 000 złotych, to nie postawisz w ciągu dnia, na dziesięć surebetów po 0,5% na każdego z nich po 1000 pln ? 50 złotych zysku za nic ... To mało?
Limity ... Pewnie, że dostałem i to u kilku bukmacherów ... Tylko, że teraz wybór jest tak wielki, że to nie jest dla mnie żaden kłopot. I tak kasę trzymam u 3, max 4.
jeśli nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz wcale... to że Ty nie potrafisz ugrać tysiąca na surebetach i złapać większego niż 0.9, to nie znaczy, że inni nie potrafią tego robić...
P.S.Czoker, widzę, że się ładnie rozwinąłeś ;) mówiłem, że można i warto ????
Staram się jak mogę ???? Przy Twoich zyskach z przedziałów i grania to i tak mało :p Walczymy dalej!
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Najciekawsze w takich tematach jest to, że najwięcej zarabiają Ci co chyba nigdy nie podali żadnego typu o prowadzeniu tematu nie mówiąc ;) Ale to tylko taka mała dygresja :]
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Najciekawsze w takich tematach jest to, że najwięcej zarabiają Ci co chyba nigdy nie podali żadnego typu o prowadzeniu tematu nie mówiąc ;) Ale to tylko taka mała dygresja :]
Ci co najwięcej zarabiają to się pewnie nawet w tym temacie nie wypowiedzą xD
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ci co najwięcej zarabiają to się pewnie nawet w tym temacie nie wypowiedzą xD
Z tym się zgadzam :)
Dawczan a po co osoby ktore zarabiaja na graniu maja tutaj podawac typy? CO z tego maja?
W sumie nic.
Generalnie macie rację, tylko nie widze sensu robienia wpisu typu zarobiłem 13 tys zł No i co z tego ? Sam temat w sobie jest głupi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom