>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jaki pokerroom polecacie?

B 0

baboon

Użytkownik
Gdzie są dobre promocje i bonusy? Dotychczas grałem na BAHu ale tam wcale nie dbaja o stałego klienta. Polećcie jakiś pokerrom, najlepiej z oprogramowaniem takim jak w BAH.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
action poker, niski poziom, 2-3 dni i mam 2tysiace ???? moze fux moze nie , 2raz gram 2 raz taka wygrana;] wyplaty 2-3dni moneybookers:jezora:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no ale jaki bonus macie na sportingbet??? i ile trzeba wydziubac PFF zeby uwolnic 5 euro bonusu???Taki Eurosuperpoker ma polowe mniejsze wymagania obrotu a poker ten sam
Ja polecam Celeb poker tam masz codziennie turki o 100 euro gdzie gra ponad 100 osob na sportibgbet ponad 2000/obrot bonusa chyba jeden z nizszych z tej sieci czyli Boss Media
 
B 0

baboon

Użytkownik
Po rozwiązaniu quizu PokerStrategy mam do wyboru:
-Party Poker (mam tam już konto, więc raczej odpada)
-Full Tilt Poker
-Mansion
-Titan Poker
-888 Pacific Poker
-Poker Stars
Pytania:
-który jest najlepszy dla początkującego gracza?
-w którym jest najwięcej freerolli?
-w którym najlepiej dbają o stałego klienta? (bonusy, promocje)
-w niektórych z nich mam bonus 50+50 a w innych 50+100 - na czym to polega?
Z góry dziękuję za odpowiedziziekuję
 
evpoker.pl 0

evpoker.pl

Użytkownik
freerolle przede wszystkim.
oraz oczywiscie pod względem wypłąt i wpłat nie bylo problemów.
na Mermaid Poker są codziennie tylko dla nich + sieciowe. Jest tego dość sporo i można sobie pograć.
Poker Stars - freerolle dla polaków no ale polaków gra dużo ????
Unibet- Happy Hour + poniedziałkowe dla Polaków
Spróbuj któryś z sieci , która Ci przypada najlepiej do gustu ?
 
S 24

snuz123

Użytkownik
taziii odradzam wszystkie ipokery ! wiem co mówię , napisz jaki rodzaj gry lubisz i czy wolisz grać np. stoliki czy turnieje o dużą kasę to coś doradzę
 
S 24

snuz123

Użytkownik
acha freerolle, ale napisz czy chcesz się kwalifikować do freerolli za tzw. raked hands czy takie zwykłe chcesz bez depozytu ( wtedy polecam tylko b2b - 24h network ) - bo w innych się zamęczysz grając po 5000 ludzi o $10
 
T 0

taziii

Użytkownik
generalnie TX NL
ogolnie chodzilo mi o pokerroom`.y lubie grac ostatnio stoliki, ale niechce inwestowac kasy, bo mialem inne wydatki, wiec najpiej bez depozytu jak nawiecej freerolle i jak najwyzsze :].
zeby nie ponawaic za jakis czas to info gdzie dobre turnieje o dobra kase tez sie przyda
 
T 0

taziii

Użytkownik
ok wlasnie gram na poker party za 50$ z PS i idzie.
pozatym mam Mermaid Poker bo został polecony i z oferty wyglada pod względem freeroll ok, i zastanawiam sie nad noiq poker.
Jednak nadal z miła chęcia usłysze dalsze polecenia co do pokerroom`ow
 
Do góry Bottom