>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jaki sposób jest lepszy?

F 0

filipn

Użytkownik
Dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherstwem i zastanawiam się jakie jest większe prawdopodobieństwo wygranej przy kursie ~ 2,00

Lepiej obstawić 2 spotkania po kursie 1,5 czy 5 spotkań po kursie 1,15 ?

Z góry dzięki za odpowiedzi ????
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Najlepiej obstawiać single, tzn. statystycznie na dłuższą metę o wiele wolniej traci się kasę :razz:
Powiedzmy, że grasz u buka z marżą 10%. To przy singlu o kursie 2.0 prawdopodobieństwo wyniesie (1/2)*0.9= 45%
Przy akumulatorze z 5 spotkaniami: (1/1.15)*0.9*5= 29%
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Teoretycznie wszystko to fajnie wygląda, ale najlepiej nie sugerować się kursem, jeśli chcesz grać ~ 2,00 to raz zagraj 5 po 1,15 drugi raz singla po 2,0, a przede wszystkim stawiaj to co wydaje ci się pewniejsze na daną chwilę, bo według mnie obmyślanie tego typu strategi i konsekwentne trzymanie się jej na dłuższą metę nie wypali.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sam sobie musisz odpowiedzieć co bedzie dla Ciebie lepsze. Zależy to przede wszystkim od Twojego budżetu na grę. Jak masz sporo kasy to single będą lepsze. Jak dysponujesz mniejszymi środkami to duble triple z mniejszymi kursami. Poczytaj sobie inne tematy na tym forum bo było ich do groma i sam sobie dasz odpowiedź.
 
F 0

filipn

Użytkownik
Ok wielkie dzieki, zobacze jak oba sie sprawdza w praktyce. Najprawdopodobniej bede jednak sie sklanial w strone singli lub max. 2 spotkan.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Zależy czy dwa single wchodzące w skład ako mają value.
Polecam pracę magisterską Krzysztofa Jandy pt. Opłacalność Gier na podstawie zakładów bukmacherskich. Tam wszystko jest wyjaśnione.
 
T 0

timon-65832

Użytkownik
Ja bym ci polecił żebyś nigdy tego samego meczu nie obstawiał w kilku zakładach bo ja tak kiedyś zrobiłem o ostatni mecz 1 ligi włoskiej 90minuta 3:2 jest fajnie wygrałem 3000zł w jednym 800zł w drugim kuponie i 243 w 3 a tu się okazuje ze w 90 pada gol wyrównujący i lipa wszystkie 3 zakłady poszły w błoto i tak jak gracze wyżej lepiej jest obstawiać pojedyncze mecze bo zawsze jakiś bardzo pewny mecz może się okazać nietrafiony...
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Granie zakładów akumulowanych to tylko czysty zysk dla buka z powodu przemnożenia marży. Przykładowo bukmacher ma marżę 5%:
Mecz nr 1 - 1,90 (5%)
Mecz nr 2 - 1,90 (5%)
AKO - 3,61 (10% marży)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ja bym ci polecił żebyś nigdy tego samego meczu nie obstawiał w kilku zakładach bo ja tak kiedyś zrobiłem o ostatni mecz 1 ligi włoskiej 90minuta 3:2 jest fajnie wygrałem 3000zł w jednym 800zł w drugim kuponie i 243 w 3 a tu się okazuje ze w 90 pada gol wyrównujący i lipa wszystkie 3 zakłady poszły w błoto i tak jak gracze wyżej lepiej jest obstawiać pojedyncze mecze bo zawsze jakiś bardzo pewny mecz może się okazać nietrafiony...
Każdy kij ma dwa końce. Gdyby nie bramka na 3:3, nie miałbyś nic przeciwko takiemu graniu :razz:. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, choć stawiając ten sam mecz na kilka kuponów trzeba zsumować stawki, bo może okazać się, że ryzykujemy zbyt wiele.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Granie zakładów akumulowanych to tylko czysty zysk dla buka z powodu przemnożenia marży. Przykładowo bukmacher ma marżę 5%:
Mecz nr 1 - 1,90 (5%)
Mecz nr 2 - 1,90 (5%)
AKO - 3,61 (10% marży)
Masz generalnie rację ale jeśli są to mecze z value to wartość też się mnoży więc to nie jest takie proste jak by mogło się wydawać... Ale ogólnie jak ktoś chce mieć regularne zyski to zanim nie nabierze doświadczenia to na początek raczej AKO nie wchodzi w grę...
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Dobra, nie chciałem zakładać nowego tematu, zadam pytanie tutaj.
Przypuśćmy, że mamy akumulator np z dwóch zakładów, &quot;remis nie ma zakładu&quot; i jak to działa, jeżeli w jednym przypadku wyjdzie remis to unieważnia mi cały kupon? I co będzie gdy np w jednym zakładzie trafi remis, czyli kupon powinien byc unieważniony, a w drugim przegrana?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli będzie remis to ten mecz będzie rozliczony po kursie 1.00 (tak jakby nie było go na kuponie), a kupon nadal jest &quot;w grze&quot;, aby dostać wygraną pozostałe mecze muszą być poprawnie wytypowane.

Przy AKO z dwóch &quot;remis nie ma zakładu&quot;, kupon może być &quot;unieważniony&quot; tylko w wypadku dwóch remisów. Wtedy dostajesz zwrot stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Sprawdź w regulaminie konkretnego buka bo to się czasem może różnić.
Ja rozumiem, że chcesz pomóc wszystkim i wszędzie. Często zwracasz uwagę na regulamin. Czasem jednak robisz to na wyrost.
Oświeć mnie prosze i powiedz, który bukmacher inaczej rozliczy kupon, gdzie jedno ze zdarzeń wchodzi a drugie to zakład DNB (remis nie ma zakładu) w meczu, w którym nastąpił podział punktów.
Ja takowego nie znam i trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację.
 
Do góry Bottom