>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki sposób wpłacania/wypłacania plus wybór buka

hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Jednak zakładam oddzielny temat w bardziej stosownym miejscu, bo mój wczorajszy, nocny post umieściłem nieświadomie w temacie poświęconym konkretnemu bukmacherowi: https://forum.bukmacherskie.com/f216/wplaty-wyplaty-pieniedzy-44519-14.html
Poprosiłem tam o wytłumaczenie, jak najlepiej wpłacać i wypłacać, a także który zagraniczny, internetowy buk byłby najlepszy. A warunków jest kilka.
Chodzi mi o obrót raczej małymi środkami, dlatego nie chciałbym jakichś dodatkowych opłat za prowizję czy utrzymywanie konta, chyba że byłyby one minimalne. W tamtym wątku odpowiedział mi jeden użytkownik i polecił Skrilla, o którym wcześniej oczywiście czytałem. Jeśli opłata roczna wynosi mniej więcej 40 zł, to bym przeżył, ale jakie są prowizje przy wypłacaniu? Jakaś stała suma czy procent od wypłacanej kwoty? Bo przeczytałem gdzieś, że Skrill podniósł ostatnimi czasy opłaty.
Jak to w praktyce wygląda? Załóżmy że jest taki mechanizm:
Paysafecard -&gt; Skrill -&gt; buk internetowy (wpłata)
Buk internetowy -&gt; Skrill -&gt; bankomat i karta od Skrilla (wypłata)
Na którym etapie ponoszę jakieś koszty? A jeśli nie przez Skrill, to jak? Pytam o coś dla osoby grającej małymi pieniędzmi i wygrywającymi stosunkowo nieduże kwoty.
Jestem zielony w temacie. Jak widać.
 
michal86 1

michal86

Użytkownik
Witam,
Ja chciałbym się dowiedzieć w jakim buku można robić wpłaty przez skrill i wypłaty. Bo np. w expekcie pierwsza wpłatę mogę przez skrilla zrobić, ale wypłacić już (pierwszy raz) na konto bankowe koniecznie. Nie chce właśnie na konto tylko z powrotem do skrilla.
Czy istnieje taki bukmacher?
 
Do góry Bottom