>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki to system? totomix

Q 0

qsagan

Użytkownik
Witam. Mam pytanie bo dawno nie grałem w totomixie i pozapominalem troche rzeczy. Mianowicie chodzi mi o to że kiedyś obstawiałem kupon na przykład za 10 zl z 10 zdarzeniami i tam miałem coś takiego że 3 zdarzenia mogły być nie trafione a reszta musiała być żeby była wygrana. Bo tam była wygrana minimalna i maxymalna. Teraz pytanie jak sobie pozapisuje te typy na karteczce z totomixa to które mam tam zaznaczyc jako system? Co i jak zaznaczyc ? Pozdrawiam
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
musisz poszukać kartki &quot;zakłady systemowe&quot;. ma takie same wymiary jak zwykła. ale na dole zaznaczasz system np. jak chcesz że min.7 z 10 to zaznaczasz 7 i 10 i wtedy 7 musi ci wejść
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Witam. Mam pytanie bo dawno nie grałem w totomixie i pozapominalem troche rzeczy. Mianowicie chodzi mi o to że kiedyś obstawiałem kupon na przykład za 10 zl z 10 zdarzeniami i tam miałem coś takiego że 3 zdarzenia mogły być nie trafione a reszta musiała być żeby była wygrana. Bo tam była wygrana minimalna i maxymalna. Teraz pytanie jak sobie pozapisuje te typy na karteczce z totomixa to które mam tam zaznaczyc jako system? Co i jak zaznaczyc ? Pozdrawiam

3 zdarzenia mogly byc nie trafione bo grales system 2 z 5 + pewniaczki

10 kombincaji po zlotowce = 10 PLN za zaklad

A co do drugiego pytania to nie przesadzaj tylko wejdz na strone mixa albo idz do punktu i zapytaj &quot;kasjera/ke&quot;, to ci powiedza jak sie wypelnia, przeciez nikt ci na forum nie bedzie tlumaczyl gdzie masz kreslic, ktory rzad, czy w pionie , czy w poziomie.. bla bla bla...
 
Q 0

qsagan

Użytkownik
Czyli na przykład biorąc 10 zdarzen zaznaczając P przy 5 zdarzeniach
i zaznaczając system A 2z5 to żeby wyrać muszą mi wejsc te pewniaki + minimum 2 zdarzenia z tych systemowych?
Aha i jeżeli chce zagrać za 10 zlotych to kupon bedzie mnie kosztował 100zl?
Dobra już wiem o co chodzi ????
 
Do góry Bottom