>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie jest tego prawdopodobieństwo?

k42a 112

k42a

Użytkownik
Jakie jest prawdopodobieństwo tego, że obstawiając 21 meczów (oczywiście nie na jednym kuponie i nie w tym samym czasie) po maksymalnych kursach do 1.5 nie wtopię ani jednego?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
zakłady to nie jest gra losowa żeby w ten sposób obliczać prawdopodobieństwo.Zbierając odpowiednie dane prawdopodobieństwo twojego zakładu do 1.5 może to prawdopodobieństwo zwiększać lub zmniejszać.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Kilkanaście lat temu miałem to na matematyce. Teraz już nawet nie pamiętam jak to się nazywa. Młodsi koledzy niech mnie wyręczą.
Jeśli jest to tenis czy siatkówka (2drogowe zdarzenia), to prawdopodobieństwa trafienia 21 kuponów z rzędu po jednym meczu to 0,00000048 %
Przy meczach 3-drogowych prawdopodobieństwo będzie jeszcze o kilka zer mniejsze.
Sorry ale pytałeś o prawdopodobieństwo. Pozostaje matematyka. Żadnego innego nikt Ci tu nie poda.
Powodzenia.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Kurs 1.50 to prawdopodobieństwo 2/3 czyli ok. 67%.

Chcesz 21 meczy zatem 0,67^21. Warto jeszcze dodać, że bukmacherzy dają marże, zatem jeśli jest kurs 1.50 to tak na prawdę to prawdopodobieństwo jest trochę mniejsze niż 67%.

PS. Oczywiście z każdym trafionym typem z rzędu prawdopodobieństwo będzie rosło. Jak trafisz 6x pod rząd to już zostanie 0,67(*marża)^15. Ale to marne pocieszenie ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W sytuacji którą opisujesz mamy do czynienia z rozkładem dwumianowym z prawdopodobieństwem sukcesu (p) 2/3 i porażki (q) 1/3. N, czyli liczba niezależnych prób oraz k czyli liczba sukcesów wynoszą 21.

Po podstawieniu do wzoru [ (n po k)*p^k*q*(n-k) ] wynik to 0.0002004857732144783295038799465670394533426348968763 ( ???? ) czyli dwie dziesiąte promila lub jak kto woli dwie setne procenta szans na powodzenie

Oczywiście nie uwzględniłem marży

Kilkanaście lat temu miałem to na matematyce. Teraz już nawet nie pamiętam jak to się nazywa. Młodsi koledzy niech mnie wyręczą.
Jeśli jest to tenis czy siatkówka (2drogowe zdarzenia), to prawdopodobieństwa trafienia 21 kuponów z rzędu po jednym meczu to 0,00000048 %
Przy meczach 3-drogowych prawdopodobieństwo będzie jeszcze o kilka zer mniejsze.

Sorry ale pytałeś o prawdopodobieństwo. Pozostaje matematyka. Żadnego innego nikt Ci tu nie poda.

Powodzenia.
Nie ma znaczenia czy zakład jest dwudrogowy czy trzydrogowy. Kurs 2,0 to na papierze (nie licząc marży) zawsze 50% szans na wejście.



Pozdrawiam
 
Do góry Bottom