>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jakie najlepsze Konto z przelewy 24h

L 27

ljuboja

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, gdyż chciałbym sobie założyć konto w banku i nie wiem jakie konto jest najlepsze.Otóż w chwili obecnej mam konto jedynie w BPS Bank spółdzielczy.Wiadomo jest troche z tym kontem lipa gdyż nie są to przelewy 24h i na przelew np na skrill czy do buka czeka się jak zwykły przelew kilka dni.A mi potrzebne jest konta takie które nie pobiera opłat za utrzymanie konta gdyż nie pracuję a takie konto potrzebne mi jest np mam kasę w domu 5 tyś wpłacam na to konto bankowe i np jutro sobie chce przelać z tego konta na skrill 500zł lub bezpośrednio do buka i potem w razie wypłata z tym żeby to były przelewy 24h.Wiadomo to są pieniądze co jakis czas nie jest to dochód stały i nie wiem czy co miech będę miał kasę a wiadomo większośc banków pobiera prowizję co miesiąc te 7-10zł za samo utrzymanie konta nie mówie tu o prowizjach np za przelew czy wybranie kasy z bankomatu bo to wiadomo i każdy bank pobiera takie koszty.
Czy mógłby ktoś coś doradzić.
CHodzi mi głownie o konto coś jak BPS z tym żeby to był bank co jest do wpłat na skrill i do buka jako przelew 24h
z góry dzięki.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Osobiście polecam Inteligo , ale tam trzeba bulić za karte pare zł , lub przynajmniej raz zapłacic w sklepie/stacji paliw na 100 zł i wtedy jest free. A aktualnie to chyba najlepszy dla ciebie będzie Aliorsync, masz wszystko za free karta , prowadzenie konta i wszystkie bankomaty w kraju.
 
Do góry Bottom