>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jakie zakłady z kursem 1,09

R 125

roger12

Użytkownik
Nie wiedziałem gdzie to pisać w jakim temacie, to pisze tu.
Panowie jakie kombinacje z jakiej dyscypliny najbardziej polecacie do gry w sensie mam 1000k€ i z tego zysk od 50-90€ na tydzień.

Początkującym nie jestem, wiem jak to działa zdaje sobie sprawę iż przyjdzie zakład gdzie popłynę. Jednakże chciałbym uzyskać wasze opinie jakie zakłady się bardziej opłacają z kursami 1,05-1,09 do tej zabawy.
Myślałem nad NBA i zakłady typu: nie będzie dogrywki.Jednakże przed meczami kursy rzędu 1,02 ale na live już idzie wyhaczyć te 1,05/07.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na unibet +2,5seta na w miarę pewnego typa z siatki, ugra gema jak jest szybki kort i gra jakiś Groth czy nawet Janowicz z jakimś paziem

obie strzela w NHL nie ryzykowałbym
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 125

roger12

Użytkownik
Czy aby faktycznie masz 1 mln € ? :razz:
Bo 1000k to 1000*1000=1000000
więc raczej masz 1000€ czyli 1k€
faktycznie o 1k€ chodzi.

Mam pewien cel i dobrze by było gdyby to przez okres 6 miesięcy wypaliło.
Zobaczymy
dzięki za odp.
 
no.21 70

no.21

Użytkownik
rzuc okiem na temat uzytkownika _Hank_, gdzie opisany jest sposób gry na gola do 10, 20, 30 itd minuty w meczu
ludzie podobno tak grają i z niezłym skutkiem
 
A 0

azot85

Użytkownik
Jak chcesz tak grać to polecam zakłady na Live tylko przy takiej sumie radze wybierać takie mecze żebyś mógł je sobie sam śledzić TV, internet etc. Oglądasz sobie meczyk drużyna strzela gola na 1:0 w załóżmy 35 min i ma cały czas przewagę na boisku to walisz na nią że wygra lub zremisuje to wtedy masz ten kurs 1.05-1.10 (1X). Małe prawdopodobieństwo przegrania gdyż nawet jak stracą to ci wchodzi bo masz z remisem no i sam oglądasz na żywo mecz czyli widzisz co się dzieje. Najważniejsze to się pilnować, nie grać na siłę jeśli jest szybka gra overowe drużyny lepiej sobie odpuścić. Polecam do takiego systemu Grecką i Portugalską ligę.
Moim zdaniem to jest to dla Ciebie sam tak gram i lepiej się mecze ogląda są ciekawsze najważniejsze to zimna głowa.
 
Do góry Bottom