>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakiego bukmachera wybrać?

Status
Zamknięty.
P 6

patrykut

Użytkownik
Witam.
Wiem, że założenie tego tematu nie jest może zgodne z regulaminem, ale myślę, że jeśli opiszę przejrzyście mój &quot;problem&quot; postaracie się mi pomóc. Otóż gram, a właściwie grałem na bet365. Fajny bukmacher, wszystko przejrzyste, bogata oferta, jednak od paru tygodni strasznie, ale to strasznie oszukują z punktami oraz z czasem w meczach siatkówki lub koszykówki. Rozumiem, że zakłady te prowadzą ludzie, ale trzy czy cztery pomyłki z punktami w jednym meczu lub zmienienie czasu w koszykówce z 30 sekund na 1,30 min to przesada. Mniejsza z tym. Zależy mi na bardzo bogatej ofercie siatkówki i koszykówki (nawet te &quot;egzotyczne&quot; ligi), turecka, austriacka w koszu nie mówiąc o popularnych rozgrywkach typu euroliga lub puchary europejskie, dużo lig z siatkówki, jakieś mistrzostwa świata, piłka ręczna. Na tym zależy mi najbardziej. Zakłady jakie mnie interesują to np. suma punktów ogólnie, danej drużyny, handicapy... Myślę, że dobrze sprecyzowałem swoją prośbę. Proszę o polecenie odpowiedniego bukmachera... Pozdrawiam.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Za pierwsze zdanie powinieneś dostać kartkę.
&quot;Wiem, że łamię regulamin ale mam to w dupie&quot; - tak też mogłeś napisać.
Gdybyś się wysilił, chociaż przez chwilę poszukał albo zastanowił się gdzie zapytać zamiast otwierać nowy forum, może i ja poświęciłbym więcej czasu.
W tym wypadku jednak...
Zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom