>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Januszowe Typy

J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Witam, postanowiłem otworzyć ten temat, aby zobaczyć statystyki ze swojej gry. Głównie tenis, czasem piłka nożna czy też NBA (rzadko). Typy będę wrzucał raz dziennie bądź rzadziej.

Zaczynamy zatem od eliminacji do Australian Open dzisiejszej nocy.

1) Myneni ✅ + Harrison ✅ + Brands ✅ --&gt; 1,93 PinnacleSports 3/5 (✅ 2,79)

Trójka zdawałoby się pewnych gości z kwalifikacji. Bardzo krótko o każdym z nich - Harrison gra z Molchanovem, zawodnikiem nienadającym się do głównego touru i powinien nawet w swojej obecnej formie (niezbyt wysokiej) go przysłowiowo ,,łyknąć&quot;. Brands prezentuje się bardzo dobrze, jest w dobrej formie a jego rywal to anonimowy, młody Francuz, grający istne męczarnie ze swoim rodakiem w 1 rundzie (ma dopiero 19 lat). Do tego Myneni, którego na hardzie cenię wyżej od Giustino, owszem - ten drugi czasem potrafi sprawić niespodziankę, ale za taką uważam pokonanie parodysty Lacko w 1 rundzie kwalifikacji i mam nadzieję, że tutaj już ulegnie Azjacie, który akurat w tym rejonie świata gra najlepiej.


2) Matosevic ⛔ + Kravchuk ⛔ ---&gt; 1,84 PinnacleSports 2/5 (⛔ 2)

Tutaj debel do kompletu chciałoby się rzec. Kravchuk ma za sobą bardzo ciężką pierwszą rundę (3 setówka z Golubevem), jednak spotyka się z mniej wymagającym rywalem - średnim Chińczykiem, grywającym tylko na swoim kontynencie. Drugi typ to Matosevic i trochę się nad nim zastanawiałem, dochodzę jednak do wniosku, że potrafi na hardzie zagrac lepiej od Gonzaleza (warto tutaj dodać, że jego rywal grał z dobrym skutkiem w kwalifikacjach do US Open i potrafi spiąć się na ważne mecze). W 1 rundzie zagrał trzysetówkę z Laaksonenem i ten wynik jakoś mnie do niego nie przekonał. Próbujemy zatem za mniejszą stawkę.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj bez dłuższej analizy, bo w piłce ręcznej jestem niezbyt wprawiony. Gram handicap na Chorwatów, którzy wydają mi się dobrą ekipą na większe turnieje (albo chociaż byli) a grają z Białorusią (z Białorusi kojarzę tylko Rutenkę - zagra a swego czasu ciągnął za uszy reprezentację) . Jako ciekawostka - w starciach tych drużyn trzymała się 10 punktowa różnica - jednak kiedyś Chorwaci byli lepszą reprezentacją (13-14), tutaj na pewno będą chcieli wejść dobrze w turniej.

1) Chorwacja (-5,5) - Białoruś ✅ ---&gt; Pinnacle Sports 1,75 1,5/5 (✅ 1,125 )
Mecz Polaków omijam, potrafią chłopacy narobić emocji i napsuć nerwów, ale do stawiania to tykająca bomba.
PS. Z tym Rutenką to mi się pomylili zawodnicy - z góry przepraszam za pomyłkę. :grin: Grunt, że szczęśliwie na plus.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Czas na nocne granie - NBA + kwalifikacje do Australian Open

1) Portland ---&gt; ✅ 1,54 1,5/5 (✅ 1,31)

Brooklyn to ciekawa drużyna, boryka się teraz ze zmianami. Zapewne wielu zdziwiło ostatnie zwycięstwo ekipy Nets, ale jak dla mnie - był to jednorazowy wybryk. Ich rywal to Portland, ostatnio po dwóch wygranych. Warto zaznaczyć, że zajmują 9. miejsce w swojej konferencji i każde zwycięstwo, zwłaszcza nad ekipami pokroju Nets (11-28) są ważne i na wagę złota.

2) Smyczek ✅ + Khachanov ⛔ ---&gt; 2,39 2/5 (⛔ 2)

Smyczek gra z De Schepperem. Kenny ma za sobą dwa ciężkie mecze i na pewno odczuwa kwalifikacje bardziej. Smyczek - wiadomo, potrafi coś odwalić, jednak póki co jest pewny w swoich działaniach i mam nadzieję, że potwierdzi to także dzisiaj.

Do dubla dorzucam Khachanova - młodego tenisistę, który spotka się z istnym weteranem. Robert męczył się do tej pory z Boltem czy też skorzystał ze słabej psychiki Sjislinga. Teraz trafił na młodego, utalentowanego zawodnika, który toczył trzysetowe pojedynki z dobrze grającymi na hardzie Mannarino czy Mullerem. Życzę mu, aby dostał się do głównej drabinki.

3) Millot ⛔ + Gojowczyk ✅ ---&gt; 2,06 2/5 (⛔2)

Tutaj starcie Millota grającego całkiem udane kwalifikacje z niespodzianką Olivo. Nie widzę tego zawodnika w głównym turnieju i doceniam fakt, że awansował aż tutaj, ale Millot raczej powinien przebijać celnie, co wytrąca jedyny atrybut Olivo - czekanie na błędy rywali.

Do dubla dorzucam Gojowczyka. Z jakich względów? Dosyć prostych do tej pory spotkań (wszystkie po 2:0) i niezbyt stabilnej postawy rywala. Dodam, że jest to bardziej intuicyjny typ i zastanawiałem się, czy nie wymienić go na Harrisona. Amerykanin wydaje mi się być jednak w gorszej dyspozycji od Gojowczyka, stąd stawiam właśnie na niego.

PS. A było wziąć tego Harrisona, tylko zamiast Millota sieroty a nie Gojowczyka. :]
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Z rana gramy coś takiego, bez analizy - sam kupon.
1) Dimitrov ⛔+ fnatic (CSGO) ✅ --&gt; 1,85 3/5 ⛔ ( ⛔ 3)
Dimitrov ma jednak nadal niepokolei we łbie...dobry mecz fnatic z Luminosity do oglądania tak by the wat
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Z NBA taki luźny kupon za 2 jednostki (nie ma tenisa, to pogram tutaj)
1) Los Angeles Clippers + Portland Trail Blazers ---&gt; 1,96 2,5/5
Większej analizy myślę nie trzeba. Clippers mega rozpędzeni, lubię Sacramento, ale ciężko gra się z Clippers ostatnio każdemu, więc myślę, że podtrzymają run i go zwiększą do 11 zwycięstw. Philadelphia to aktualnie najsłabsza ekipa a jedzie do nich rozpędzone po 3 zwycięstwach Portland, myślę, że 76-ers postawią opór, ale ostatecznie polegną w tym meczu.
 
Do góry Bottom