>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Japonia/Chiny/Korea (temat zbiorczy)

patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Japonia 1
Gamba Osaka - Kawasaki
Over 2.5 gola w 1 połowie
4.50
Bet365


Dzisiaj o godzinie 11:00 rozpocznie się 22 kolejka spotkań w 1 lidze japońskiej. W jednym ze spotkań zmierzy się ze sobą Gamba Osaka (2 miejsce w tabeli) i Kawasaki (8 pozycja w lidze). Gamba zgromadziła 41 punktów; Goście o 11 oczek mniej.
Stawiam na over 2.5 gola w 1 połowie ponieważ zagrają dwie najbardziej &quot;overowe&quot; drużyny w lidze. Odpowiednio pierwsza i druga drużyna pod względem ilości bramek na mecz. W spotkaniach Gamby pada średnio 4.14 gola na mecz; w spotkaniach Kawasaki pada średnio 3.14 gola na mecz.Gospodarze na 21 meczy w tym sezonie mieli 18 razy over 2.5 gola. Dlaczego więc już w pierwszych 45 minutach ma nie paść over? Kolejną przesłanką na sporą ilość bramek w tym meczu jest fakt, że w dotychczasowej historii obie drużyny spotkały się ze sobą 17 razy i 15 razy padł wynik +2.5 gola, 11 razy +3.5 gola i 7 razy +4.5 gola. Jak widać drużyny grają ze sobą bardzo ofensywnie i nie brakuje goli w ich meczach.

Zagrają dwie drużyny, które zdobywają i tracą najwięcej bramek w lidze. Historia spotkań pomiędzy Gambą, a Kawasaki obfituje w gole. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już po pierwszych 45 minutach padną 3 gole lub więcej. Stawiam 2:1 dla Gamby po pierwszej połowie.
✅✅✅
E: Wynik do przerwy: 2-3 :grin:
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Nagoya - Kofu
Toyama Kataller - Tokyo
@ 2.27 Bet365 4/10
Dość mocno pogram, bo ciężko aby potoczyło się inaczej. Nagoya walczy o czempiona, grają fantastycznie niezależnie czy u siebie czy na wyjeździe. Przyjeżdżają &#39;&#39;ogórki&#39;&#39; z szarego końca tabeli, ich wyjazdy to tylko 2 wygrane na 11 spotkań.
Analogiczna sytuacja Tokyo. Dawid vs Goliat.Stabilna forma gości, pozwala im kroczyć po awans, Toyama chce się utrzymać, ale punktów nie poszukają z takiej klasy rywalem, tym bardziej, że u siebie tylko 2/9 wygranych.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Japonia 1
Kashiwa - Kawasaki
Over 4.5 gola
4.20
Unibet

Dzisiaj o godzinie 11:00 zostanie rozegrana dalsza część 24 kolejki spotkań w 1 lidze japońskiej. W jednym z meczy spotka się ze sobą Kashiwa (4 pozycja w tabeli) i Kawasaki (11 miejsce w lidze). Obydwa zespoły dzieli różnica 14 punktów.

Stawiam na wysoki over ponieważ obie ekipy należą do najbardziej ofensywnych drużyn w lidze. W spotkaniach gospodarzy pada średnio 3.13 gola na mecz. W spotkaniach gości jest to średnio 3.39 gola na mecz. Jeśli chodzi o stawiany przez mnie over to Kashiwa na 23 mecze miała 6 razy over 4.5 gola (około 25% meczy); Kawasaki na 23 mecze miała 7 razy over 4.5 gola (około 30% meczy). Istnieje dzisiaj spore prawdopodobieństwo, że kibice zgromadzeni na stadionie Kashiwy zobaczą dzisiaj wiele bramek.

Spotkają się drużyny z udziałem, których pada zawsze sporo bramek. Obie ekipy spotkały się ze sobą 11 razy w historii i 4 razy padł wynik over 4.5 gola. Dzisiaj stawiam 4:1 dla Kashiwy.
✅✅✅
---------------------
78 minuta wynik: 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Japonia 2
Kyoto - Ehime
Over 2.5 gola
2.22
Pinnacle


Dzisiaj o godzinie 12:00 zostanie rozegrany mecz w ramach 23 kolejki spotkań w 2 lidze japońskiej. Mecz otwarcia kolejki zainauguruje Kyoto (15 pozycja w ligowej tabeli) i Ehime (10 miejsce w tabeli). Obydwa zespoły dzieli różnica 4 punktów.

Stawiam na over 2.5 gola ponieważ istnieje spore prawdopodobieństwo, że w tym meczu padną 3 lub więcej goli. Gospodarze na 22 mecze zaliczyli 10 razy +2.5 gola. Średnio w meczach z ich udziałem pada 2.36 gola. Goście to bardziej &quot;overowa&quot; ekipa niż dzisiejsi gospodarze. Na 22 mecze zaliczyli 13 razy +2.5 gola. W meczach z ich udziałem pada średnio 2.68 gola na mecz (4 miejsce pod tym względem w lidze). Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami również wskazuje na to, że over 2.5 gola jest bardzo prawdopodobny. Obie ekipy spotkały się ze sobą do tej pory 5 razy i 3 razy padł wynik +2.5 gola. Jeśli chodzi o zdobycze punktowe to Kyoto wygrało 4 razy natomiast Ehime tylko raz. Na 5 meczy nie było remisu. Wskazuje to na bezkompromisowość obu ekip w meczach pomiędzy sobą.

Zagrają drużyny z drugiej części tabeli. Obecny sezon i historia spotkań pomiędzy tymi drużynami wskazuje, że over 2.5 gola w tym meczu jest bardzo prawdopodobny. Stawiam 2:1 dla Kyoto, a zatem over 2.5 gola.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka Nożna - Japonia 2
Spotkanie: Kyoto - Ehime
Typ: Over 0,5 w pierwszej połowie
Kurs: 1.,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam! Jutro o godzinie 12:00 w ramach 23 kolejki Japońskiej drugiej ligi zmierzą się ze sobą drużyna gospodarzy Kyoto oraz drużyna gości Ehime. Faworytem tego spotkania są gospodarze lecz ja uważam że nie wygrają tego spotkania. Jutro początek miesiąca więc wybieram dosyć realny typ. Moim zdaniem w tym spotkaniu padną bramki już w pierwszej połowie. Dlaczego tak myślę? A już mówię. Przede wszystkim patrząc na ilość bramek jaka pada w meczach wyjazdowych Ehime można dostrzec realność tego typu. Drużyna gości w jedenastu spotkaniach strzeliła rywalom czternaście bramek tracąc przy tym aż siedemnaście co daje średnio 2,82 goli w meczu. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 0:2 dla Kyoto. Dodam również że w ostatnim meczu Kyoto jak i Ehime padały bramki już w pierwszej połowie. Myślę że jutro również w pierwszej połowie padnie over 0,5. Pozdrawiam!
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
South Korea - National League
Ansan Hallelujah - Gimhae City
Ansan Hallelujah
2.70
Bet365
Mecz za moment, a wcześniej podać nie miałem sposobności. To mecz zespołów z dołu tabeli, gdzie każdy punkt jest na wagę złota i jak pokazuję historia, a ją warto przejrzeć, głównym handicapem w takim wypadku jest gra u siebie. Goście mają teraz 6 pts przewagi nad rywalem, Ci zaś z kolei tylko 3 oczka nad ostatnim zespołem w tabeli. Forma obu zespołów po starcie rundy rewanżowej wydaje się podobna, zaczęli strzelać bramki, a nie tylko je tracić(dlatego okupują odpowiednio 13 i 11 pozycję). Od sezonu 2008 Ansan Hallelujah grali u siebie z Gimhae 4 razy i zawsze wygrywali. Podobnie było, gdy to rywal grał u siebie. Wygląda to na podział punktów na &quot;jedynki&quot;. Kontynuacja tradycji jak najbardziej wskazana.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Kataller Toyama - Oita Trinita (Japonia II liga)
Typ: 1X
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek będący 23 kolejką Japońskiej J2 w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 19 i zarazem przedostatnią pozycję w tabeli zespół Kataller Toyama z 10 Oita Trinita. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 10 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 6x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 18. Goście natomiast w swoich 11 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 3x zwyciężyć 3x zremisowali a 5x doznali porażki strzelając przy tym 13 bramek a stracili 18. Pomijając dotychczasowe statystyki spojrzałem jeszcze na ostatnie występy obydwu w/w zespołów w ostatnim czasie i wydaje mi się, że forma gospodarzy wyraźnie zwyżkuje stąd też myślę, że warto tutaj zaryzykować i zagrać na 1X.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Japonia 1
Kobe - Kashiwa
Over 4.5 gola
5.00
Unibet



Dzisiaj o godzinie 12:00 w pierwszej lidze japońskiej dojdzie do pojedynku pomiędzy Kobe,a Kashiwą. Gospodarze zajmują w tabeli 8 pozycję natomiast goście walczą o mistrzostwo kraju (3 lokata w lidze). jest to mecz w ramach 26 kolejki spotkań. Stawiam na over 4.5 gola ponieważ goście należą do jednej z najbardziej overowych drużyn w lidze. Ich średnia goli na mecz to 3.20. Średnia gospodarzy to 2.60 gola na mecz. W tym sezonie Kashiwa miała 7 meczy, w których padało więcej niż 4.5 gola. Kobe miało takich spotkań 5. Pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami w bieżącym sezonie zakończył się wynikiem 3:0 dla Kashiwy. Ciekawym fakt jest również to, że obie ekipy grają bezkompromisowo i rzadko remisują. W tym sezonie gospodarze zremisowali 5 meczy na 25, goście zaledwie 2 mecze na 25. Head to head pomiędzy tymi ekipami o 9:two:9, kolejny dowód,że będzie otwarty mecz o zwycięstwo. Stawiam 2:3 dla gości.
------------
wynik: 0-4
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Japonia 1
Gamba Osaka - Kashima
Over 3.5 gola
2.75
Bet365

O szóstej rano czasu polskiego zostanie rozegrany interesujący mecz w lidze japońskiej. Zmierzy się ze sobą Gamba Osaka i Kashima. Jest to mecz w ramach 31 kolejki. Gospodarze na finiszu rozgrywek są na drugiej pozycji w ligowej tabeli ze stratą dwóch punktów do lidera. W 30 meczach zdobyli 71 goli i stracili 48 goli co daje średnią 3.97 gola na mecz. W 30 meczach zaliczyli aż 16 razy over 3.5 gola ! Jest to więcej niż 50% meczy. Ten argument przemawia najbardziej za typem over 3.5 gola w tym meczu. Spójrzmy jeszcze na gości. Zajmują w tabeli szóste miejsce i nie mają szans na podium. Grają właściwie o pietruszkę do końca sezonu (4 mecze). W bramkach mają bilans 48:37 co daje średnią na mecz 2.83 gola na mecz. Zaliczyli 9 razy over 3.5 gola. Jest to około 30% meczy. Moim zdaniem ekipa gospodarzy walcząca o mistrza dzisiaj zwycięży i to co najmniej dwoma golami. Gości stać na jedną bramkę. Stawiam na wynik 3;1 dla Gamby Osaka, a zatem over 3.5 gola.
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Kofu - Yokohama (Piłka Nożna,Liga Japońska)
Typ: 1
Kurs: 3,3
Buk: Tobet
Analiza:
Wczorajsza kolejka Ligi Mistrzów była na tyle udana,że ciężko mi było zasnąć do tej pory,stąd tak późna pora pisania analizy,która skupia się dziś na meczu ligi japońskiej.
O godzinie 6:00 naszego czasu rozpocznie się 31.kolejka J-League,w której rozgrywki powoli dobiegają końca i tym samym rozpoczyna się walka zarówno o mistrzostwo ligi,jak i spadek z niej do klasy niższej.
W wybranym przeze mnie meczu broniące się przed spadkiem Kofu zmierzy się z 4 drużyną ligi - Yokohamą.Gospodarze po 30 meczach są na 16.miejscu w tabeli,które jest miejscem spadkowym.Do bezpiecznej Urawy (miejsce 15) mają jednak tylko 2 punkty straty i na 4 kolejki przed końcem ta różnica wydaje się być do odrobienia.Kofu w ciągu pięciu ostatnich meczy wygrało aż 3 pokonując na wyjeździe drugą w tabeli Gambe Osaka,dla ktorej była to pierwsza porażka na własnym stadionie! Jak widać zawodnikom Kofu zależy na utrzymaniu,co potwierdzają determinacją i wolą walki nawet z najlepszymi ekipami Kraju Kwitnącej Wiśni.
Przeciwnik Kofu,ekipa Yokohamy teoretycznie ma szanse nawet na mistrzostwo kraju,ale są to szanse czysto matematyczne.W rzeczywistości Yokohama nie walczy już praktycznie o nic,gdyż jej strata do 3 zespołu wynosi 7 punktów i tylko dzięki tak wysokiej pozycji w tabeli kursy na przegraną z Kofu są tak wysokie.
Obstawiając na Kofu stwierdziłem,że nie mam nic do stracenia,a wysoki kurs jeszcze bardziej zachęcił mnie do tego,abym zaszalał po 4:00 nad ranem emocjonując się raz na jakiś czas odległą ligą.
Do 86&#39; minuty prowadzą 1:0 i w ostatnich minutach dostają 2 bramy... ⛔
 
1 12

19kamil91

Użytkownik
FC Gifu - Thespa Kusatsu


Typ:
Over 2,5
Kurs: 1.68
Bukmacher: PinnacleSports Nad ranem polskiego czasu rozegrane zostanie spotkanie na zapleczu japońskiej ekstraklasy piłkarskiej. Na przeciw siebie staną drużyny FC Gifu oraz Thespa Kusatsu, by rozegrać spotkanie 35. kolejki gier. Początek spotkania od godziny 5:00 polskiego czasu na stadionie Nagaragawa Stadium. Sezon powoli dobiega końca. Obu ekipą pozostało jeszcze do rozegrania po 4 ligowe spotkania. Gospodarze są najgorszą drużyną zaplecza ekstraklasy. W dotychczasowych 34 spotkaniach, drużyna ta zgromadziła raptem łącznie 23 oczka. U siebie grali już 17-krotnie, z czego raptem 3 razy udało im się zgarnąć pełną pulę. Średnia bramek na własnym boisku wynosi ponad 3 gole na jedno spotkanie. FC Gifu fatalnie grają w defensywie. Do tej pory ta drużyna straciła już łącznie aż 76 bramek w 34 meczach. W ostatnich 10 meczach z ich udziałem aż 8 meczów kończyło się overem 2,5. Tymczasem ich dzisiejszy rywal - Thespa Kusatsu, zajmuję miejsce 13. Mają oni na swoim koncie o 22 oczka więcej niż FC Gifu. Goście ostatnimi czasy często remisują, notując passę spotkań z podziałem punktów wynoszącą 4 mecze. Na wyjazdach radzili sobie w obecnym sezonie całkiem nieźle, gromadząc w 17 meczach 20 pkt. W tych meczach na obcych boiskach, goli nie brakowało, gdyż łącznie padło ich 49.

Kilka ostatnich pojedynków z udziałem obu ekip:
19.10/2011 Thespa Kusatsu vs. FC Gifu 4:2
19.09/2010 Thespa Kusatsu vs. FC Gifu 2:1
02.05/2010 FC Gifu vs. Thespa Kusatsu 2:1
17.10/2009 Thespa Kusatsu vs. FC Gifu 1:0
22.07/2009 Thespa Kusatsu vs. FC Gifu 0:1
25.03/2009 FC Gifu vs. Thespa Kusatsu 1:0
24.08/2008 Thespa Kusatsu vs. FC Gifu 3:1
21.06/2008 Thespa Kusatsu vs. FC Gifu 1:1
18.05/2008 FC Gifu vs. Thespa Kusatsu 0:1​
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dysycplina: Piłka nożna, Japonia J-League Dywizja 2
Spotkanie: Shonan-Tokushima
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Gospodarze nie grają o nic, a goście walczą z Sapporo o baraże. Gospodarze mają fatalną serię ostatnio bo 1-04, gospodarze muszą wygrać a kurs zachęca... sorry,że tak krótko ale się spieszę.
Edit Groven: Jeszcze jedna taka analiza i będzie out...
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Japońska 3 Liga
Spotkanie : V-Varen Nagasaki - Jef Reserves 3:3 ⛔
Typ : 2
Kurs : 6.00
Bukmacher : Bwin

Analiza:

Witam,dziś o godzinie 5:00 naszego czasu,dojdzie do spotkania 3 Ligi Japońskiej pomiedzy V-Varen Nagasaki a Jef Reserves.Gospodarze to typowy faworyt tego pojedynku 5-ta pozycja w tabeli.Na 5 ostatnich meczy 4 wygrali,w ostatnim przegrali.Zespół gości to typowy outsider ligowy,po 32 meczach zgromadzili zaledwie 17 punktów i są faworytem do spadku.Czemu zatem gram na zespół gości?Ano dlatego iż zainteresowała mnie historia bezpośrednich pojedynków tych drużyn w ostatnich latach,otóż z moich informacji wynika że w ciągu 3 ostatnich sezonów zespoły te wymieniają się punktami,i zawsze wygrywa zespół który gra na wyjeździe.Nie wstawiam linka do statystyk ponieważ chyba nie można,jak ktoś chce to bardzo łatwo znajdzie w necie ostatnie mecze tych drużyn między sobą.Parę dni temu podawałem typ na mecz ligi czeskiej w której zauważyłem wymianę punktową między zespołami i typ był prawidłowy.Dziś robię to samo,stawiam na zespół Jef Reserves ponieważ potrzebują punktów i wszystko wskazuje na to że wymieniają się punktami ze swoim przeciwnikiem.

Zachęcam do grania,nie za ostrą kasę ale za jakieś drobne.Kurs ciekawy,wydaje mi się że jeszcze parę godzin temu był w granicach 7zł na zespół gości.Mecz dostępny z tego co widziałem jedynie w Bwin i Bah.

Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Beijing Guoan vs. Shanghai Shenhua
Win Shanghai @@ 4,50
wynik 3:2 ⛔
Druga kolejka Chińskiej ligi goście zespół ze sporymi ambicjami zatrudnił Nicolasa Anelke w dodatku szkoleniowiec Jean Tigana który prowadził kiedyś Lyon, Bordeaux, Besiktas czy Monaco. W dodatku w kasie klubowej sporo gotówki, premii i wiele innych bonusów. Przyznam szczerze że gram ten typ ze względu na to iż zainteresowałem się tą ligą po przejściu właśnie Anelki dlatego jutro czuje &#39;&#39;niespodzianke&#39;&#39;.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia J-League 07:00
Spotkanie: Nagoya - Tosu 1:0 ✅
Typ: Nagoya
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin

Analiza:
W Sobotni poranek czasu Polskiego o 7:00 dojdzie do meczu Japońskiej J League pomiędzy Nagoyą Grampus Eight i Saganem Tosu. Gospodarze to wicemistrz kraju z kolei goście są benjaminkiem ligi. Stawiam na gospodarzy. Drużyna Saganu wyjątkowo nieźle zaczeli sezon, na początku stawiali sobie jako cel walkę o utrzymanie a tymczasem nie grozi im to i zajmują wysokie 5 miejsce. Jednak jeśli ktoś się przyjrzy im meczom to jest to zasługa terminarza, ponieważ grali jak na razie 4 mecze i aż 3 rozegrali na własnym boisku. Na wyjeździe zagrali tylko 1 mecz i przegrali z Iwatą 1-2. W środę Tosu grało równieź mecz Pucharowy i ulegli w nim na boisku Vegalty Sendai 0-2. Więc 2 mecze away i dwie porażki. Z powodu iż to poczatek sezonu o gościach więcej nie mogę napisać. Jeśli chodzi o gospodarzy, to od kilku sezonów absolutnie scisła czołówka J-League. W 2010 zdobyli mistrza kraju po raz pierwszy w histori. Poprzedni sezon przegrali tylko z Kashiwą i to o 1 punkt. W tym sezonie cel jest jeden - mistrz kraju. Na pewno trzeba się z nimi liczyć. Dotychczas grała w lidze 4 mecze, dwa mecze u Siebie wygrała bez większych problemów, na wyjeździe urwali punkt Omiyi i przegrali z mocnym Tokyo. Piłkarze Grampus grają równieź w AFC i po dwóch remisach w 2 pierwszych kolejkach w tym tygodniu pokonali w końcu wysoko Chińskie Teda 3-0 na wyjeździe. Patrząc na ostatnie 5 meczy J League u Siebie Nagoya zdobyła komplet 15 punktów co pokazuje jaką potęgą jest ich Mizucha Athletic Stadium. Myślę że wszystko przemawia za Nagoyą więc jesli nic się na boisku dziwnego nie zdarzy wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe over 2.5 @ 2.10 Bet365

Urawa swietnie zaczela sezon bo na 5 pierwszych meczych zanotowala 3 zwyciestwa 1 remis i 1 porazke Vissel Kobe natomaist 2 zwyciestwa i 3 porazki , 3 porazki z rzedu. Ostatnie 2 mecze z udzialem gospodarzy to niespodzianka na stadionie Kashiwy gdzie wygrali az 3-1 i remis z mocnym kawasaki 1-1. Wczesniej wygrana wyjazdowa z Saporro 2-1 a wiec stac ich na strzelanie po 2-3 goli na kazdy mecz. Tym bardziej takiemu Vissel Kobe ktore w kazdym meczu traci minimum 1 bramke. W H2H ostatnie mecze mega overowe gdzie ostatnio 2 razy wygrywalo Vissel Kobe 3-2 i 4-0. Sytuacja idealna na rewanz i Urawa bedzie chciala z pewnoscia zamazac poprzedni sezon dobrymi wynikami w tym sezonie.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Korea Puchar ✅
Hummel - Gwangju
Over 3.5 gola
3.50
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z Korei Południowej. W spotkaniu pucharowym zmierzy się ze sobą Hummel i Gwangju. Gospodarze na co dzień występują w 2 lidze. Goście to ekipa z ekstraklasy. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola.
Swój typ argumentuję głównie ofensywnym stylem gry ekipy gości. Są oni obecnie najbardziej overową drużyną w ekstraklasie. W meczach z udziałem Gwangju wpada mnóstwo bramek. W tym sezonie na 13 ligowych spotkań mieli aż 6 razy over 3.5 gola (prawie 50% wszystkich meczy). Średnia bramek na mecz ekipy gości to 3.46 gola. Ostatnie ich mecze kończyły się wynikami 2:1, 4:1, 2:2, 4:2, 5:2. Jak widać były to bardzo wysokie wyniki. Na 5 ostatnich meczy Gwangju miało 4 razy over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem narzucą swój styl gry i w tym spotkaniu wpadnie nie jedna bramka. Stawiam 1:3 dla gości i na over 3.5 gola.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Piłka Nożna
Japonia Liga
Nagoya - C-Osaka
Typ: 1
KUrs:1.9
stawka: 4/10
NAgoya bardzo dobrze zaczeła sezon wygrala 4 pojedynki u sibeie byteraz troche stonowac ostatnie dwie porazki na swoim stadionie z Kawasaki 2-3 i z Urawa 1-2 Teraz trzeba to wynagrodzic fanatycznym kibicom. A przytrafia sie do tego doskonala okazja bo graja ze słabo radzącą sobie w tym sezonie C-Osaka ktora w ostatnich 4 spotkaniach zdobyla zaledwie punkt dzisiaj dodatkowo przyjezdzaja bardzo oslabienie bez defensyw bo nie zagraja: Moniwa 12/0, Ogihara 12/1, Bo Kyung 11/7 oraz bramkarz Jin Hyeon 12/0 Mysle ze typ do pogrania
pzdr
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Japanese J-League - Gamba Osaka vs Sagan Tosu; 25/02/2012 12:00 CET
Gamba Osaka -1 Asian Handicap @ 2.99; pinnaclesports; 5/10

Czas na przekonujace zwyciestwo Gamby u siebie - gospodarze zajmuja 3cia pozycje od konca w J-League i nie moga pozwolic sobie na jakakolwiek strate punktow w dzisiejszym meczu. Dwa zwyciestwa w 11. meczach do tej pory teamu, ktory w ubieglym sezonie bil sie o mistrza do ostatniej kolejki, to nie sa wyniki, jakich oczekuja od swojej ekipy fani. Sagan to beniaminek i spodziewam sie huraganowych atakow zespolu z Osaki i calkowitej dominacji juz od pierwszego gwizdka. Czas porawic pozycje w tabeli!
Stawiam na wysokie zwyciestwo Gamby - w przypadku zwyciestwa 1 bramka mam zwrot.

Przewidywane sklady:
Gamba Osaka: Kimura - Nakazawa - Niwa - Konno - Fujiharu - Endo - Myojin - Kurata - Terada - Paulinho - Sato
Sagan Tosu: Akahoshi - Kobayashi - Kun-Hoan Kim - Niwa - Sung-Hye Yeo - Mizunuma - Fujita - Okamoto
- Min-Woo Kim - Toyoda - Ikeda

GL
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, Nabisco Cup
Spotkanie: C-Osaka - Kawasaki
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kolejne spotkania japońskiego Pucharu Nabisco. Jednym z najciekawszych spotkań będzie starcie klubu z Osaki z zespołem Kawasaki. Zdziwiły mnie kursy na ten mecz. Według mnie kurs na gospodarzy jest troszkę zawyżony, ale trzeba się cieszyć i po prostu to wykorzystać.
C-Osaka po 3 meczach 6 punktów, a Kawasaki zagrało już 4 spotkania i zdobyli tylko 4 punkty. Atut Osaki to przede wszystkim własne boisko. Co prawda jak na razie rozegrali tylko jeden mecz przed własną publicznością, ale wygrali 2:1. Ekipa Kawasaki na wyjazdach jak dotąd remis 1:1 i porażka 1:2. Co więcej ostatnio polegli u siebie 0:3.
Wyrównane kursy są zapewne spowodowane wynikami tych klubów w rozgrywkach ligowych. Kawasaki bowiem znajduje się 4 pozycje wyżej od C-Osaki. Jednak mecze w ligowych pucharach to nie to samo. Dobrym przykładem jest choćby Ruch Zdzieszowice, który w Pucharze Polski zaszedł wysoko, a to drugoligowa ekipa. Niektóre kluby nie przywiązują dużej wagi do pucharów. Kawasaki ewidentnie skupiło się na lidze, a w pucharze im się nie wiedzie.
Warto jeszcze spojrzeć na wyniki H2H tych drużyn. Przez ostatnie dwa lata zespoły zmierzyły się 5 razy, trzy razy wygrali gracze z Osaki, a oprócz tego dwa remisy. Co ciekawe wszystkie pięć spotkań to mecze ligowe, w których w tym roku Kawasaki jest nieco wyżej od Osaki. Jak widać goście mają kompleks C-Osaki i obstawiam kolejny pomyślny wynik dla gospodarzy.
 
Do góry Bottom