>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jazda konna...

P 3

preplayer

Użytkownik
Ostatnie zawieszenia rynków piłki nożnej + brak informacji ze strony betfair na temat ew. dłuższych zawieszeń zmusiły mnie do zaprzestania tradingu na tych rynkach.

A że kolega kolegi mówił że miał kolege który przeczytał gdzieś artykuł na temat tradingu którego głównym przesłaniem było to iż każdy kto uważa się za tradera, prędzej czy później musi wylądować na rynku Koni.

No to sprawdźmy, ile wart jest, ten słynny rynek Wyścigów i czy faktycznie, jest on warty uwagi.

Zawsze wychodzę z założenia że skoro chce się zarabiać długofalowo na różnego rodzaju giełdach, to kapitał początkowy nie ma najmniejszego znaczenia. To nie bukmacherka, gdzie dostając cynk na temat spotkania, ilość zgromadzonej gotówki na naszym koncie bezpośrednio rzutuje na ew. zarobku. Tu liczą się tylko! %procenty%. Poza tym, uczę się rynku, a zawsze łatwiej robić to mniejszą kwotą, tak więc:

Początkowy stan konta, 10 $
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Pierwsze gonitwy za mną, ciekawie to wszystko wygląda.
Jak na chwile obecną, 4 rynki które dały mi ✅2,74$✅ profitu.
27% na jednej sesji? Cholernie optymistyczna wizja, czekam aż się to zwaryfikuje.
Bank:12,74

Przy okazji pytanie do bardziej doświadczonych, od czego zależy opóźnienie?
Np. teraz jest otwarty jeszcze rynek 01:44 Mountaineer Park (USA)
a jest już 1:53
 
H 8

hyip

Użytkownik
Gratuluje wyniku....ciekawi mi jednak jak osiągnąłeś taki przyrost kapitału?
Opowiedz coś o strategii.
 
E 0

emeth

Użytkownik
Uważaj na amerykańskie konie, bo są tylko pre, jak Cie złapie in, to nieciekawie będzie, bo nie zdążysz zamknąć rynku. Dlatego warto handlować na gonitwach, które są dostępne live na BF, a jest ich sporo. Na US teoretycznie &quot;łatwiej&quot; o zarobek, bo częściej są windy, ale pamiętaj by się na tym nie przejechać. Powodzenia życzę!
 
P 3

preplayer

Użytkownik

13 minut do spotkania i taki green, robiony na szybko bo muszę kończyć, uważam że można było z tego wyciągnąć więcej, ale jest jak jest, przede wszystkim, jest zielono!✅✅✅
W zamieszczonym powyżej przykładzie, operowaliśmy stawką 5$ także % też nie najgorszy.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Tutaj kolega daje link, który pomoże ci w grze
http://forum.bukmacherskie.com/f257/3-113788-21.html
A co konkretnie masz na myśli, która część tego tematu może być mi pomocna? Bo jeżeli chodzi o wykresy to też korzystam z tej strony.

PS.
W wyścigach konnych nie ma opcji cash out. Zna ktoś może jakiś program który oferuje taką opcję na tych rynkach. Mówiąc wprost, sam wylicza co i za ile zagrać żeby najkorzystniej zamknąć pozycję. Czasami ruchy kursów są za szybkie i ucieka mi najlepsza opcja, zanim dobiorę odpowiednią stawkę ????
 
P 3

preplayer

Użytkownik
eee... no cymatic?
Wypadałoby otworzyć chociaż link, ktory Ci ktoś wkleił.

Otworzyłem i grzecznie zapytałem o którą część tego rozbudowanego tematu chodzi. Wspomniałem również że używam strony z wykresami, dlatego nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że nie otworzyłem linku...
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Dzisiaj zajmuję się tylko i wylącznie testowaniem możliwości cymatic&#39;a.
Także bez poważniejszego handlu, raczej takie greeny.
 
D 0

dawiss

Użytkownik
Bank:12,74


Przy okazji pytanie do bardziej doświadczonych, od czego zależy opóźnienie?
Np. teraz jest otwarty jeszcze rynek 01:44 Mountaineer Park (USA)
a jest już 1:53
Od roznych czynnikow, czas rozpoczecia gonitw jest orientacyjny, czasami sa problemy techniczne, czasami konie wariuja itd.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Od roznych czynnikow, czas rozpoczecia gonitw jest orientacyjny, czasami sa problemy techniczne, czasami konie wariuja itd.
Ok, dzięki. Zauważyłem już że opóźnienia na danym torze są raczej powtarzalne (+/- 2 minuty). Także można się do tego łatwo dostosować ????
Dzisiaj kolejna porcja wyników, postaram się bardziej rozpisać co robię.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
OK, troszke pograłem, oto efekty:
Stawki i odds:




także jak na chwilę obecną zielono, miałem na początku drobne problemy z programem, nie reagował poprawnie na moje polecenia, ale wspieram się zwyczajnie stronką i jest ok.

Nie wiem dokładnie co mógłbym jeszcze napisać, standardowo grane &quot;po wykresach&quot;.

Bardzo miłe jest to, że już powoli zapominam jak wygląda czerwony kolor i mam nadzieje że nie przypomni o sobie zbyt dotkliwie.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Szczerze mówiąc, to przez miesiąc się tu nikt nie odzywał ???? To mi się troszkę odechciało rozpisywać nie wiadomo jak ????
W skrócie, staram się grać nie swoimi pieniędzmi :p dlatego redy mam małe, a greeny duże.
Zaczynam od tradingu, wysoką stawką* (procentowo oczywiście) ale powstałego greena nie zostawiam samego sobie do końca gonitwy, tylko handluję dalej na wybranym koniu kwotą z tego właśnie greena. (ciężko to pewnie zrozumieć, dlatego jutro jak znajde chwilke moge pokazać przykładowy trade) i tak zamiast mieć np. greena 2$, mam greena na poziomie 3-4$ grając już nie swoimi pieniędzmi. W najgorszym wypadku zyskuje 10-15 centów. No i z nie swoimi pieniędzmi, często wchodzę in play, spora możliwośc zarobku, a ryzyko już wyeliminowane ????

*Wysoka stawka to dla mnie 30% banku.
 
Do góry Bottom