>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jedno ip - dwa konta

masa 0

masa

Użytkownik
Mam takie pytanie ponieważ kiedyś gdzieś wyczytałem że nie można na jednym adresie ip mieć dwóch kont u buka internetowego i chciałbym się upewnić czy to prawda bo np. ja bym chciał założyć nowe konto na mnie bo kiedyś miał mój brat a on już nie ma kasy itd tylko nie wiem jakie będę miał konsekwencje ?
 
L 0

lukas11

Użytkownik
To różnie bywa.U niektórych można , ale u większości nie.
A czy w bet-at-home można mieć np. 2 konta z tego samego komputera (to samo IP) ??
Oczywiście każde z kont na inną osobę. Rozumiem, że bonus 100% byłby na 1 osobę jeżeli takie coś byłoby na BAH-u dopuszczalne.
Proszę o odpowiedzi
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Wydaje mi się, że jeżeli z tego samego kompa jest, ale na inne osoby to bukmacher chyba się doczepić nie może... bo zawsze może grać np. tata i pełnoletni syn.
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
A czy w bet-at-home można mieć np. 2 konta z tego samego komputera (to samo IP) ??
Oczywiście każde z kont na inną osobę. Rozumiem, że bonus 100% byłby na 1 osobę jeżeli takie coś byłoby na BAH-u dopuszczalne.
Proszę o odpowiedzi
Witaj W regulaminie bah masz napisane tak !!
11.Każdy Klient może korzystać tylko i wyłącznie z jednego konta gracza. Gratisowe bony mogą być tylko jeden raz wykorzystywane przez jedną osobą, rodzinę, gospodarstwo domowe i na razem używanym komputerze. W przypadku, gdy osoba otworzy więcej niż jedno konto gracza by w ten sposób skorzystać z więcej niż tylko jednego gratisowego bonu, spółka zastrzega sobie prawo do zamknięcia wszystkich kont i nie wypłacenia środków na nich. Gratisowy bon musi zostać przynajmniej trzy razy postawiony tylko i wyłącznie w zakładach sportowych (liczą się tylko zakłady o łącznym minimalnym kursie 1,5).
NIe wiem czy o to dokładnie ci chodziło mam nadzieję ze ci pomogłem pozdrawiam !!
 
Do góry Bottom