>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jerzy Janowicz - dyskusja

seboes 507

seboes

Użytkownik
Jerzyk dzisiaj imponująco wypadł w spotkaniu z Kohlschreiberem. &#39;&quot;Eksperci&quot; w dziale tenisowym nie dawali mu szans to w tym spotkaniu pokazał, że jednak ma możliwości. Grał przy swoim podaniu zaskakująco pewnie. Nie miał tych swoich firmowych przestojów gdy wali po siatkach lub autach. Łatwo zazwyczaj wygrywał swoje podania i co ciekawe po drugim podaniu miał także dobry %. Wtedy kiedy trzeba było zaryzykował, przełamał Niemca i był pozamiatane. W następnej rundzie czeka Cilic. Kolejny dobry tenisista lecz Ivan Dodig już pokazał jak wybić mu tenis z głowy i wierzę, że Polak jutro da radę. Dla Janowicza to był już 3 mecz w tym turnieju i ani razu nie dał przeciwnikowi szans na brejka. Tak więc jutro trzeba mu kibicować i w kolejnej rundzie cały świat będzie oglądać jego pojedynek z Murrayem :razz: .
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
No i dzisiaj znów Jerzyk sprawił niespodziankę i dojechał drewniaka, szkoda tylko, że sezon się kończy, bo z taką dyspozycją serwisową mógłby nieźle namieszać bo wiadomo, że jak serwis siedzi to może pokonać większość grajków z czołówki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sam wczoraj myślałem o grze na Chorwata, ale zobaczyłem statystyki z gry Janowicza i serwuje dużą ilość bomb. Co mecz osiąga po 9 asów i bardzo dobrze siedzi mu pierwszy serwis. Gra bardzo zmobilizowany, widać głód zwycięstwa. Szkoda, że taką formę ma pod koniec sezonu bo myślę że jakby starał się tak grać przez cały sezon to na jego koncie na pewno trafiłoby się zwycięstwo w jakimś turnieju ATP 250.
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Oglądałem oba mecze Jerzyka, i wygląda on naprawdę dobrze. Czekam aż wystawią kursy na następny mecz Murrayem, troche szkoda ze trafił na Szkota bo bedzie ciężko. Ale zastanawiam się nad grą handi na Jerzyka. Widać ze chłopak chce i jest to idealna nawierzchnia dla niego. Dlatego myślę że może powalczyć, 4 mecze bez nawet jednego break&#39;a oddają jego dyspozycje serwisową, a i ambicje ten chłopak ma. Łzy po zwycięstwie i ta radość. Mam nadzieje że z tego Chłopaka bedzie czołowy tenisista ???? pozostaje nam trzymać kciuki za niego. Mam nadzieje ze da nam jeszcze zarobić .
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Fantastyczny Mecz Jurka !!! Brawo dla tego chłopaka !! Po takim meczu ze Szkotem. Fajnie oglądać Polaka w takim meczu w męskim tenisie . Jeszcze raz brawo !!!
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Po tym co dziś zobaczyłem ośmielam się śmiało powiedzieć, że Polska takiego tenisisty jeszcze nie miała!!! Jurek wielki szacunek!!! Przyszłość należy do niego!!!
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Dokładnie to co wyżej kolega napisał, świetny mecz Jerzego, wierzył do końca w zwycięstwo i jeśli jutro wykaże takie zaangażowanie to Tipsarevic czy Monaco, mogą schować swoje rakiety do torby. Brawo Jerzy!! Mało tego, Lukasz Kubot może mu buty czyścić jeśli chodzi o wiarę i umiejętności.
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Dokładnie szacunek dla Jurka. Szkoda że się nie odważyłem na czyste zwycięstwo Jerzego. Ale już w w kolejnym meczu sie nie zawacham !!!
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
22 asy, 51 winnerów, Murray był cieniem nawet ta krytykowana gra przy siatce dziś była na przyzwoitym procencie i to bardzo przyzwoitym. W dwóch słowach - MECZ ŻYCIA!
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Chciałbym, żeby Jerzy wygrał ten turniej, dzisiejszym zaangażowaniem naprawdę pokazał, że to nie koniec Naszych emocji przy oglądaniu jego gry. Jeszcze nie mogę wyjść z podziwu, mówiłem sobie, że przy podaniu Andy&#39;ego w drugim secie przy stanie da radę 5:4 i dał, za co wielkie brawa.
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Jutro pewnie pójdzie masówka na Jurka niezależnie czy z Tipsą czy z Monaco, ale racja, jak zagra to co dziś to obydwaj się mogą schować, tylko ciężko to będzie utrzymać, ale bez wątpienia jest w stanie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
W dwóch słowach - MECZ ŻYCIA!
To nie tylko mecz, ale sezon życia ???? Jest to najlepszy sezon dotychczas Polaka, który zanotował solidny skok w rankingu, a także znacznie poprawił grę co jest dość bardzo widoczne. Najważniejsze jest to, żeby Jurek ogarnął takie granie już na długi czas, a nie tylko na jakąś część sezonu. Jest to bardzo obiecujący gracz i kto wie czy po dzisiejszym zwycięstwie nie zostanie nagrodzony tytułem do jakiego został nominowany. Trzeba także odnotować, że po dzisiejszym zwycięstwie Polak znajdzie się na 46. miejscu w rankingu ATP ????
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Jest jeszcze młody, nabierze doświadczenia, poprawi grę przy siatce, z którą jest jak widać coraz lepiej i będzie wysoko, wszystko w jego rękach i nogach, bo talent ma ogromny. ????
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Jak dojdzie do meczu z Monaco to Jurek będzie faworytem u buków, ale z Tipsą myślę, że over 2 spokojnie będzie kursik. Ani Monaco, ani Tipsa nie grają jakiegoś kosmicznego tenisa, więc ciekawie będzie wyglądał ćwierćfinał. ????
 
akade 41

akade

Użytkownik
Ja się dziwię podjaraniem AŻ tak strasznie na Jurka - ja rozumiem, że ma formę, mecz oglądałem - wygrałem z nim. Sukces odniósł - pokazał, że za parę lat będzie o nim prawdopodobnie tak głośno w PL jak o Agnieszce, pokazał również że nie jest tam przypadkiem, że nie przypadkiem wygrał z Ciliciem. Ale jutrzejszy mecz z Monaco czy Janko bym nie grał jak tylko pojawią się kursy. Janko ma bardzo dziwne ostatnie mecze - jeden lepszy drugi gorszy.. Teraz ma ten gorszy (moim zdaniem) i jutro może by pokonał Polaka..
osobiście cieszyłbym się gdyby Jerzy wygrał jutro jak i cały turniej - pewnie też bym zagrał w finale na niego patriotycznie. Ale granie na niego grubo po kursie 2 czy 1.75 uznaję za głupotę. Ponieważ musi się jeszcze wiele nauczyć, a na live buki dadzą zarobić - czy to jakiś under czy set. A jak nie to na 1pkt przy serwie. 1.6 dawał srednio unibet cały czas..





Kurs już jest. Więc ja już posłałem, godzina spotkania mi koliduje z pracą - więc z live nic raczej nie będzie.
 
midq 677

midq

Użytkownik
jurek piękny mecz naprawdę ???? myslalem ze sie nie wybroni w drugim secie a tu marejowi nerwy puscily jak zwykle zresztą
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej, granie na kolejny mecz jest ryzykiem, gdyż nie wiadomo jak zachowa się Polak po takim meczu jak dzisiaj. Na pewno oczy wielu kibiców i ekspertów będą skierowane na niego. Jurek jest jeszcze niedoświadczonym zawodnikiem więc nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać, no ale to tylko przypuszczenia. Będę trzymał oczywiście kciuki z Polaka ????
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Tipsa ostatnio doznał niewielkiego urazu podczas meczu z Simonem i myślę, że jego słabsza forma wynika z tego, że nie chce się za bardzo forsować pod koniec sezonu, dlatego tenis jaki obecnie ma do zaoferowania raczej nie wystarczy na tenis Jurka. Oczywiście pod warunkiem, że Polak będzie miał swój dobry dzień.
 
Do góry Bottom