>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jesteś bogiem - film

bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Już jutro premiera roku, wasze odczucia? Ja osobiście wybieram się jutro do kina na premierę, bileciki na 10 zamówione. Liczę, że nie będę żałować, bo promo filmu jest bardzo dobre ;) a Wy? kino, sami, ze znajomymi, może poczekacie na wersję na jakimś darmowym hostingu, czy całkowita olewka nt tego filmu..

Zapraszam do dyskusji.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
wczoraj ogladalem. koniec filmu i mega cisza, &quot;nikt sie nie poruszył, nie zaszeptał&quot;...
dobry, bardzo dobry, polecam
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Film świetny ,jest dużo pominięte bardzo dużo,ale gdyby chcieli wszystko zamiesić w filmie film trwałby z 10 godzin.
Film świetny. Po filmie cisza z 1min potem brawa wszystkich coś wspaniałego.
Od razu mówię ludzię wypisujące po necie komentarze typy film do bani.To albo Nie wiedza co to wogole PFK.Albo tylko chcą hejtować.Szanuję każdego zdanie ale ten film naprawdę zasługuję na dużo więcej niż brawo.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To i ja się wypowiem ponieważ miałem okazje wczoraj oglądnąć film. Dla mnie film dobry, jest pewna historia, dobrze przedstawione wątki życia każdej z postaci i czuć prawdziwy klimat. Mimo wszystko jak dla mnie same problemy Magika, które zostały pokazane, trochę zmniejszają &quot;kolosa&quot; z którym miał do czynienia. Nie sądzę by kilka wątków które były też istotne tak bardzo zmieniły ten film, czy wydłużyły. Inna sprawa że film jest o całym PFK, ale główny przekaz wiadomo że koncentrował się na postaci Magika, także w tej kwestii mam lekki niedosyt, co nie znaczy że nie podobał mi się film czy też jestem zawiedziony. Ogółem momenty w których chłopaki nawijają kawałki bez bitu czy też koncert, gdzie Rahim i Fokus zeszli, mi osobiście przyprawiały gęsią skórkę i byłem strasznie &quot;zajarany&quot; ????
Ogólnie polecam, warto zobaczyć jak to wszystko się narodziło.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie dziwie sie niektórym ludziom , że propsują ten film. Nawet jesli nie jest sie fanem hip hopu kawał surowego, solidnego kina jakiego z tego gatunku dawno u nas nie było. Swietna obsada i niebywałe jak na trudność roli do zagrania debiut odwtórcy roli MAgika. Gdy zarapował +/- kupił mnie odrazu, sceny a właściwie ukazanie jego paranoi coś niebywałego. Smutna solidna opowowieść o szarości tamtych lat na śląsku i swoisty wehikuł czasu dla ludzi dorastających z k44 czy pfk. Film nie dla gimbusów! - brak tam przesadyzmu czy wartkiej akcji. Na prawde może sie spodobać.
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Nawet jeśliby hejterze napisali że film daremny itd musiałbym iść bo przecież to film o początkach najlepszego zespołu HipHopowego w Polsce...
Byłem w kinie i mogę tylko polecić !
To skład co się leni ;)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
film o początkach najlepszego zespołu HipHopowego w Polsce...
???? temat o humorze, jest w innym dziale tu nie zaśmiecaj.
Mi się film nie podobał. Chciałem pokazania prawdy, czyli powiedzenia, że Magik to osobnik, który wyskoczył z okna, bo nie miał na prezent dla dziecka i odpowiedniej oceny takiego czynu, a dostałem jakieś ckliwe *****. Mało fajnej, uniwersalnej historii, więcej banału i litości. 4/10
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
poczytaj wywiad chociażby z Dabem na temat filmu, to dowiesz się, że przesadzili prawdopodobnie z tą &quot;biedotą&quot; i innymi problemami członków Pfk. Magik przecież sprzedał kilkaset tys. płyt z K44 i wg Daba na tamte czasy były z tego całkiem przyzwoite pieniądze. Cięzko więc powiedzieć z którą stronę to powinno iść, żeby było zgodne z prawą.
Jestem bardzo ciekaw w jakiej postaci chciałeś ujrzeć tą ocenę czynu Magika?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Magik przecież sprzedał kilkaset tys. płyt z K44 i wg Daba na tamte czasy były z tego całkiem przyzwoite pieniądze. Cięzko więc powiedzieć z którą stronę to powinno iść, żeby było zgodne z prawą.
Ta pierwszej sprzedało sie chyba ok 80-100 tysiecy ale wcale nie musieli być bogaci po tym bo to były inne czasy, nie było czegoś takiego jak przestrzeganie prawa autorskiego wielu wykonawców zostało wyruchanych przez milych panów wydawców.
Druga sprawa normalnym zabiegiem jest , że taki Dab czy Joka, Kozak będa udzielac wywiadów niekorzystnych z wiadomych przecież powodów. Takie pretensje mógł by rozsyłać również Gustaw ale w filmie ukazano jego historie troche inaczej.
Dla mnie całkiem solidny kawał polskiego kina chłopaki nawet nieźle odegrali utwory pfk czy k44 Łuszcza plus i minus a to przecież sztuka. Bardzo dobrze , że film nie DAJE WYJASNIENIA jasnego czy winnych śmierci Magika. Było tylko ukazanie psychiki maga ( świetna scena z przerażonym magiem przez nowe plakaty z reklamy bilbordowej).
To nie jest dokument a film fabularny wiele rzeczy zapewne zostalo zmyślonych ale wiele miało miejsce ale pewnie nie w takiej kolejności jak to mówił Rahim np apropo sceny z &quot; wyśmiewania się&quot; z niego przy rapowaniu , która jest prawdziwa i miała miejsce.
 
iseecrazy 20

iseecrazy

Użytkownik
Denerwuje mnie juz takie parcie przez media na ten film. Az mnie to zniechecilo bo widac film nastawiony na zysk i głownie pozywka z psychofanow bo ja mam własne zdanie na temat samego skoku Magika(za duzo narkotykow).
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Denerwuje mnie juz takie parcie przez media na ten film. Az mnie to zniechecilo bo widac film nastawiony na zysk i głownie pozywka z psychofanow bo ja mam własne zdanie na temat samego skoku Magika(za duzo narkotykow).
dokłądnie , podobno wciagał 2 kostki mydła bez rozmiękczania
 
matslow 30

matslow

Użytkownik
???? temat o humorze, jest w innym dziale tu nie zaśmiecaj.
Mi się film nie podobał. Chciałem pokazania prawdy, czyli powiedzenia, że Magik to osobnik, który wyskoczył z okna, bo nie miał na prezent dla dziecka i odpowiedniej oceny takiego czynu, a dostałem jakieś ckliwe *****. Mało fajnej, uniwersalnej historii, więcej banału i litości. 4/10
no to jestem ciekawy który zespół hh był wg Ciebie najlepszy w polskim rapie?
który zespół w nagrywki dawał tyle emocji co oni? Ascetoholix? :-|
&quot;Chciałem pokazania prawdy, czyli powiedzenia, że Magik to osobnik, który wyskoczył z okna, bo nie miał na prezent dla dziecka i odpowiedniej oceny takiego czynu&quot; Brak słów.. Jesteś pusty i po prostu głupi. Poczytaj troche o chorobach psychicznych ludzi. Po pierwsze jesteś ze stolicy i ***** zapewne wiesz o mentalności oraz życiu na Śląsku.
 
Do góry Bottom