>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jesteś na plusie czy minusie ?

raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
215% w tydzień, odkąd jestem na forum. Bardzo dużo wiedzy zyskałem przez ten b. krótki czas, ale mam wrażenie,że dużo szczęścia mi też dopisało.
Wcześniej na pewno byłem na minusie ( myślę, że dużym). Jeszcze mnóstwo błędów popełniam, podchodzę emocjonalnie, ale nauczyłem się (uczę się) dywersyfikować CA$H na 7-15 zdarzeń. Bardzo dużo gram na LIVE na basket.
Nie ukrywam, że poza live&#39;ami inspirację czerpię od forumowiczów z dobrą reputacją, ale to chyba każdy tak na początku.
Nie umiem jeszcze wyłączyć emocji, a to wg mnie największy wróg w zarabianiu!
Chociaż moje pierwsze posty są dość średnie. Dzisiejsze na Ligę Europejską uważam, że przemyślane i ciekawe.
 
K 29

kalonek

Użytkownik
215% w tydzień, odkąd jestem na forum. Bardzo dużo wiedzy zyskałem przez ten b. krótki czas, ale mam wrażenie,że dużo szczęścia mi też dopisało.

Wcześniej na pewno byłem na minusie ( myślę, że dużym). Jeszcze mnóstwo błędów popełniam, podchodzę emocjonalnie, ale nauczyłem się (uczę się) dywersyfikować CA$H na 7-15 zdarzeń. Bardzo dużo gram na LIVE na basket.
Nie ukrywam, że poza live&#39;ami inspirację czerpię od forumowiczów z dobrą reputacją, ale to chyba każdy tak na początku.

Nie umiem jeszcze wyłączyć emocji, a to wg mnie największy wróg w zarabianiu!

Chociaż moje pierwsze posty są dość średnie. Dzisiejsze na Ligę Europejską uważam, że przemyślane i ciekawe.
W tym temacie jest rozmowa o kasynie :razz: Swoim eksperctwem :cool: z zakładów sportowych chwalimy się tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f98/przygoda-z-bukmacherka-20905.html .
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Jakby każdy zliczył bilnas to sądze, że 90% byłaby na minusie, granie ma to do siebie ,że zapamiętujemy wygrane i towarzyszącą jej euforie , a przegrane i jej przykre konsekwencje wypieramy z pamięci. Niestety nagly przypływ dużych pieniędzy bez włożonej pracy skutkuje tym, że większość ludzi &quot;dostaje na głowe&quot; . Jetem pewien , że zaraz polecą odpowiedzi w stylu mów za siebie, trzeba mieć silną psychike , wiedzieć kiedy odejśc itp.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jetem pewien , że zaraz polecą odpowiedzi w stylu mów za siebie, trzeba mieć silną psychike , wiedzieć kiedy odejśc itp.
Dokładnie tez jestem ciekaw jak Ci co się tutaj wypowiadają że są na plusie to obliczyli. Masakra wg mnie ten kto pisze że jest na plus próbuje oszukiwać sam siebie a to najgorsze co może być. Jak raz wygram większa sumę wcale nie oznacza że jestem na plus. Chyba ze ktoś rozumie pytanie czy w danym momencie gry jest na plus to ok;)
 
Do góry Bottom