>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jestem oszustem czyli jak mnie uwalili

S 0

stev

Użytkownik
Witam,
założyłem konto u tego buka, żeby sobie pograć środkami i bonusem. Wpłaciłem 200 zł po tym jak skończyły mi się szybko środki wysłałem skan dowodu. Po 2 dniach dostałem info, że chcą selfie. Po 2 kolejnych dniach info, że konto aktywowane tyle, że bonus miałem dalej zablokowany. Parę razy się kontaktowałem w tym czasie z czatem kiedy będę miał bonus bo mistrzostwa są i chciałem grać, dodatkowo wpłaciłem ponad 100 zł na grę. Grałem tak, żeby coś wygrać, trochę kontrowałem zakłady w innym buku ale przecież to wszystko za moje pieniądze. Przed chwilą dostałem takie info:

Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.


Zostałem wydymany bez mydła i zostałem oszustem chcącym zagrabić 200 zł bonusa. Odpisałem na maila ale po treści powyżej mają mnie gdzieś
cóż, nie polecam po całości ze względu na podejście do klienta

jeszcze dodam, że moje granie to typowo amatorskie obstawianie za najniższe stawki i nigdy nic większego nie wygrałem u żadnego buka. Gram dla zabawy bo szczęścia ani wiedzy nie mam... jak widać do bukmacherów też
 
Ostatnia edycja:
S 0

stev

Użytkownik
wklejam te największe plus sporo po 2 do 8 zł. Wszystkie przegrane z jednego wziąłem przez przypadek casha 30 coś zł (kliknąłem źle zamiast w kupon to w casha i spanikowałem jak leciał pasek wypłaty - chciałem anulować a zatwierdziłem :( )
Wydałem u nich 320 zł, zostałem oszustem i uwalili mi bonusa przez którego założyłem u nich konto. Próbowałem się odwoływać ale dostałem dokładnie taką samą odpowiedź jak wcześniej
 

Załączniki

S 0

stev

Użytkownik
Być może powodem dlaczego mnie uwalili było granie przeciwstawnych kuponów ale jak dla mnie takie granie to obstawienie tego samego zakładu singlami w obu kierunkach. Jak się puszcza taśmy pewności wygranej nie ma żadnej.
Napisałem do nich jeszcze raz, żeby jasno napisali powód mojego zabranego bonusa i odcięcia od innych promocji i w odpowiedzi dostałem ta sama regułkę co parę razy wczesniej.
Olewka totalna, nie polecam po całości chociaż apke mają fajna
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Żaden buk ci nie przyzna bonusa jak grasz odwrotne zakłady, a na pewno nie wypłacisz z niego zysków (chyba że jakimś fartem tego nie wyłapią) Nie ma czegoś takiego że jak grasz taśmy to więcej można.
 
S 0

stev

Użytkownik
Tylko, że ja zawsze tak grałem zaczynając wiele lat temu u zagranicznych a teraz u paru krajowych. Zazwyczaj nic nie wygrywam lub niewielkie sumy które szybko przegrywam.Potem już bez bonusa gram tak samo, jakiś tam mały zysk mają ze mnie. Tylko ten superowy buk tak mnie potraktował.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
z Twojego toku rozumowania oraz po słowotoku, raczej bym w Twoim przypadku zastanowił się nad odwykiem bądź terapią. Złamałeś regulamin etc i podstawy bukmacherskiego abecadała i sie dziwisz ze CIe wyaoutowali ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Widocznie tam z automatu po wpłacie miałeś ten bonus, tu było po spełnieniu jakiegoś warunku który złamałeś więc ci nie przyznali.Tam jakbyś wygrał coś więcej i próbował wypłacić też miałbyś problem.

Wiele lat temu to były darmowe pieniądze, bonusy praktycznie bez żadnych wymogów więc mogły przechodzić takie numery bo nikt tego nie sprawdzał, a że polscy gracze przodowali w ich wyłudzaniu to teraz mamy co mamy w naszych legalnych.
 
S 0

stev

Użytkownik
z Twojego toku rozumowania oraz po słowotoku, raczej bym w Twoim przypadku zastanowił się nad odwykiem bądź terapią. Złamałeś regulamin etc i podstawy bukmacherskiego abecadała i sie dziwisz ze CIe wyaoutowali ?
Gram wg zasady, że mogę przegrać tyle na ile mnie stać i gram stawkami głównie po 2 zł w sposób zapewniający rozrywkę.
Złamałem regulamin? Z tego co piszecie wychodzi, że tak i buk mógł mi o tym jasno napisać od razu po blokadzie bo nie byłem tego świadomy.
W takim razie niech to będzie ostrzeżeniem dla nowych graczy by nie zrobili mojego błędu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Złamałem regulamin? Z tego co piszecie wychodzi, że tak i buk mógł mi o tym jasno napisać od razu po blokadzie bo nie byłem tego świadomy.
W takim razie niech to będzie ostrzeżeniem dla nowych graczy by nie zrobili mojego błędu.
Z moich obserwacji i domysłów wynika, że... bukmacher z premedytacją nie podaje szczegółów łamania regulaminu abyś Ty i inni nie mogli się bronić. Powołuje się na ogólny zapis (patrz przykład betters, zadałem im pytanie na które nigdy nie uzyskam odpowiedzi ;), bo może podciągnąć pod te punkty regulaminu bardzo dużo rzeczy (jakby podał konkret tzn. jakie Twoje działanie złamało punkt regulaminu to mógłbyś wtedy się obronić już na etapie składania reklamacji np.). Dopiero przed sądem "bukmacher" musiałby bardziej szczegółowo odpowiadać na takie pytania ;)

edit: fachowo to się chyba nazywa "fikcja prawna" ale to moje widzi mi się, bo z prawem nie mam nic wspólnego 🤷‍♂️

Fikcja prawna –założenie, iż w rzeczywistości nieistniejący fakt istnieje i wywołuje określone przez prawo skutki.
 
Do góry Bottom