>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull wpisujemy tylko RAZ info o HH- inne posty= KARTKA!!!

Status
Zamknięty.
zomber 9

zomber

Użytkownik
coś nie tak pilnowałem tych 4zł dzisiaj
dwie minuty wcześniej byłem na stronie budzika nie było czyli wychodzi że max 2 min i kasa poszła jakiś kant
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Dokładnie pilnowałem od jakiś 15 minut przez HH dziś i góra minutę mogłem być po ogłoszeniu i też się nie zapisałem a myslałem że pierwszy poinforumuje nawet tu na forum . Nie wydaje mi się żeby to był jakiś kant , po prostu ludzie byli zdeterminowani .
 
L 147

lukkub

Użytkownik
trwa HH
ale jakieś jaja odświeżyłem strone nic nie bylo za 10 sekund przypadkowo też no i budzik i do tego komunikat że już po 100 ludzi było szybszych !!
To już jest jawne oszustwo ( 3 razy w tym tygodniu ). Mogliby napisać ze po promocji a nie robić z ludzi głupich
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Ja rowniez odnosze wraznienie ze ta promocja Happy Hour to jakis przekret.W ostatnim tygodniu to chyba ze 3 albo 4 razy natknalem sie na budzik.Kiedy weszlem na konto to wyskoczyl komunikat ze 100 uczestnikow bylo szybszych przed toba.W ogole trafic na HH i jeszcze na wolne miejsce to na dzien dzsiejszy nie maly wyczyn
 
L 147

lukkub

Użytkownik
trwa hh ale juz 100 bylo szybszych !!
sciema wielka ludzie okolo 15 sekund po ogloszeniu !!
Zalogowany bylem i wszystko a tu znow byli szybsi ;
Zaraz napisze do supportu ! ????
 
L 147

lukkub

Użytkownik
no ja tez teraz klikam ponowanie na budzik i :
Gratulujemy ! Wysokość salda na Twoim koncie była podniesiona o 1 EUR. Dużo szczęścia przy grze !

A takiego juz ladnego maila przygotowalem ;]
Moze jakies bledy maja i dlatego taka sytuacja dobrze ze to poprawili !

Pozdrawiam i zapraszam do czatowania na HH jutro , ja dopiero za tydzien bede ;)
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Oni mają chyba jakieś błędy na stronie. Próbowałem sie załapać ok. 17:06 i było info, że już 100 osób było szybszych, teraz wbijam na strone jeszcze raz naciskam budzik i 4PLN na koncie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom