>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W przypadku adv cash jak karta byla w euro to przy wyplatach z bankomatu zabieralo >10% za przewalutowanie. W przypadku ecopayz chyba bylo podobnie jak mieli dostepne karty tylko w obcej walucie. Takze tutaj powinno byc podobnie z oplatami.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W przypadku adv cash jak karta byla w euro to przy wyplatach z bankomatu zabieralo >10% za przewalutowanie. W przypadku ecopayz chyba bylo podobnie jak mieli dostepne karty tylko w obcej walucie. Takze tutaj powinno byc podobnie z oplatami.
Eco żarło ok 5% . Jeton wygląda pod tym względem bardzo slabo , ale to wina przewalutowania. Maja najgorsze ze wszystkich portfeli
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Eco żarło ok 5% . Jeton wygląda pod tym względem bardzo slabo , ale to wina przewalutowania. Maja najgorsze ze wszystkich portfeli
Mi eco roznie zabieralo, nie pamietam dokladnie ile, ale raz sie zdenerwowalem jak zabrali mi 75zl albo 128 od 1000, ale nie wiem czy to wina bankomatu i wybrania opcji wyplac w euro/przelicz na zl czy jakos tak. Tak czy sia raz sie nadzialem na bardzo wysoka prowizje, ale to juz przy koncowce uzywania karty w euro. Ja to pisze informacyjnie, zeby nikt nie wyplacal za duzo karta w euro sprawdzajac limity, bo sie moze rozczarowac ;)

edit: przed 17 lipca 2020 mnie to spotkalo ze strony eco, faktycznie dali odpowiedz, ze oplata to 2% plus 2,99% za przewalutowanie, ale mi pobrali wtedy wiecej.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Nie wiem jak inni ale ja nie zamierzam płacić tą kartą w Polsce ani wypłacać z bankomatu kasy. Szkoda tracić na prowizjach. Zamówiłem kartę by móc nią doładowywać kantory i tam wymieniać € po kursie międzybankowym. Więc jak dojdzie ten przelew na kartę to się okaże czy można całkowicie bez prowizji obracać walutą euro na Jetonie.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Miałem dać znać. Przelew na kartę dotarł po około 40 godzinach. Lecz ja od 2 miesięcy korzystam na Jetonie tylko z waluty EUR. Mam ją ustawioną jako główną na koncie więc na próbę przelałem minimalne 50€ i tyle doszło na kartę. Potem aktywacja w bankomacie (Euronet) minimalna wypłata 50 zł plus 16,95 prowizji, raz mogę to przełknąć. Reszte zleciłem na Revoluta i płatność bez problemów i prowizji. Musiałem się przy tym zalogować w przeglądarce na Jeton i tam w zakładce karty akceptować transakcje i wpisać kod sms.

Jeśli ktoś gra i korzysta tylko z waluty PLN to raczej średnio mu się przyda ta karta. Dla kogoś kto korzysta z EUR, jak najbardziej bo teraz można bez prowizji wyciągać tą walute z Jeton.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
xamon xamon Chyba nikomu nie przyszło do głowy że Jeton wypuści kartę na takich przestarzałych zasadach.
Ciekawe czy w przyszłości będą chociaż powiązane bezpośrednio z kontem by nie czekać 2 dni. Bo karta w walucie PLN to byłby rarytas ale patrząc na obecne rozwiązanie nie nastawiałbym się na to.
Zagłębiając się w szczegóły wygląda to tak:
Karta przyszła z Anglii, przelew na kartę przyszedł z Belgii a sama karta jest powiązana z numerem IBAN który jest z Litwy.
 
Ostatnia edycja:
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam kasiorke na jettonie w PLN.
Chciałbym wypłacić je ale nie na konto bankowe. Czy istnieje jakaś metoda żeby je wypłacić ale nie na konto? Mam np. Konto zen wraz z kartą mastercard oraz konto na revolucie. Jeśli tak to jakie dane podać na jettonie do wypłaty żeby kasa doszła na Zen lub revolut?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mam kasiorke na jettonie w PLN.
Chciałbym wypłacić je ale nie na konto bankowe. Czy istnieje jakaś metoda żeby je wypłacić ale nie na konto? Mam np. Konto zen wraz z kartą mastercard oraz konto na revolucie. Jeśli tak to jakie dane podać na jettonie do wypłaty żeby kasa doszła na Zen lub revolut?
Na revolut wypłacisz. Dane do przelewu masz na swoim koncie Revolut
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ktoś poleci jakiego buczka z jetonem oprócz 22bet?
Chodzi o takiego co wypłaca bez problemu i nie kombinującego nic wobec polskich graczy
 
psychol32 429,7K

psychol32

Użytkownik
Ktoś poleci jakiego buczka z jetonem oprócz 22bet?
Chodzi o takiego co wypłaca bez problemu i nie kombinującego nic wobec polskich graczy
WebbySlot. Pierwsza wypłata 4 dni ale kolejne już po kilka godzin.
Post automatycznie złączony:

Mam kasiorke na jettonie w PLN.
Chciałbym wypłacić je ale nie na konto bankowe. Czy istnieje jakaś metoda żeby je wypłacić ale nie na konto? Mam np. Konto zen wraz z kartą mastercard oraz konto na revolucie. Jeśli tak to jakie dane podać na jettonie do wypłaty żeby kasa doszła na Zen lub revolut?
Ja wypłacałem na MuchBetter. Pierwszy przelew przeszedł bez problemu. Przy drugim zablokowali mi konto. Poza tym kilka dni temu dostałem info ze od jutra nie przyjmują depozytów przez IBAN. Ciekawe czy to samo nie czeka inne portfele.
 
Ostatnia edycja:
mumin1311 11

mumin1311

Użytkownik
Mam kasiorke na jettonie w PLN.
Chciałbym wypłacić je ale nie na konto bankowe. Czy istnieje jakaś metoda żeby je wypłacić ale nie na konto? Mam np. Konto zen wraz z kartą mastercard oraz konto na revolucie. Jeśli tak to jakie dane podać na jettonie do wypłaty żeby kasa doszła na Zen lub revolut?
888starz. Mam konto od roku, regularnie wpłacam/wypłacam i żadnego problemu. Dodatkowo bardzo często wpłacam jetonem a wypłacam na skrilla, a stamtąd już albo na konto albo gotówkę w bankomacie przy użyciu karty skrilla.
 
psychol32 429,7K

psychol32

Użytkownik
Tydzień temu zleciłem przelew z Jetona na MuchBetter. Dopiero dzisiaj puścili. W międzyczasie okazało się że od wczoraj MuchBetter przestał akceptować depozyty za pomocą Ibanu. Przelewu anulować nie mogłem bo choć była taka opcja to wyskakiwał błąd. Ciekawe co się stanie z moją kasą.
 
Do góry Bottom