>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

N 1,3K

nika888

Użytkownik
Miałam 639 euro, w historii pisze : debit 279,82 (1317 zł) wiec to ta moja wypłata bo wpisałam 1300 do wypłaty + prowizja 17, a zostało 358,46 euro. jeśli ktoś umie to policzyć, to enjoy :D Ja nie jestem dobra z matmy :D
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
mam pytanie,jest ktoś kto podwyższył limit dzienny powyżej 300 eur,pisząc do nich na czacie? Robią z tego jakieś problemy? Do jakiej kwoty najlepiej zaproponować to podwyższenie,żeby nie było przypału ? myślę nad 1000 eur dziennie minimum
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Miałam 639 euro, w historii pisze : debit 279,82 (1317 zł) wiec to ta moja wypłata bo wpisałam 1300 do wypłaty + prowizja 17, a zostało 358,46 euro. jeśli ktoś umie to policzyć, to enjoy :D Ja nie jestem dobra z matmy :D
czyli prowizja za wypłacanie kartą jeton z bankomatów,to tylko 17 zł? Ludzie w tym temacie wcześniej pisali,że pożerało im setki złotych prowizji i odradzają korzystanie z tych kart, więc już nic nie rozumiem :p
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Pierwsza płatność już za mną.
Śmiało mogę polecić jetona!

Wplacilem 400zl.
Przy wpłacie cashback 1%. Dostałem 4 zł gratis. Mała rzecz a cieszy 😅

Ugralem 1490zl. Postanowiłem wypłacić na konto bankowe. W moim przypadku pko. Wypłacałem w piątek. Pieniądze dotarły dopiero wczoraj (poniedziałek), ale to mi nie przeszkadzało. Przelew na konto 1490zl. Nic nie odciągnęli i to mi się spodobało. Muchbetter pobierał jakieś 40zl w przypadku wypłaty 1500zl.

Nic tylko grać 😜
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Pierwsza płatność już za mną.
Śmiało mogę polecić jetona!

Wplacilem 400zl.
Przy wpłacie cashback 1%. Dostałem 4 zł gratis. Mała rzecz a cieszy 😅

Ugralem 1490zl. Postanowiłem wypłacić na konto bankowe. W moim przypadku pko. Wypłacałem w piątek. Pieniądze dotarły dopiero wczoraj (poniedziałek), ale to mi nie przeszkadzało. Przelew na konto 1490zl. Nic nie odciągnęli i to mi się spodobało. Muchbetter pobierał jakieś 40zl w przypadku wypłaty 1500zl.

Nic tylko grać 😜
w jakim buku grałeś?
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
juveadamo juveadamo obecnie prowizja na Jeton od wymiany np. PLN - EUR jest mniejsza niż kiedyś. Doładowanie 100€ blikiem kosztuje na tą chwilę 479,29 zł a w kantorach oscyluje na 468 zł. Zawsze jest jeszcze Sofort i mając już na jakimś koncie € możesz w ten sposób doładować Jetona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
juveadamo 37

juveadamo

Użytkownik
OK. Właśnie patrzę że wpłata złotówek i wymiana na euro nie wychodzi źle. Dzięki
Post automatycznie złączony:

Lepiej blik czy p24 ?
 
Do góry Bottom