>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

H 75,1K

hagi84

Użytkownik
dodalem od nowa konto zen, zobaczymy co teraz wymysla,watpie by nagle kod Swift byl inny
Nie pamietam jaki wczesniej dodawalem, zalecali usunac konto bankowe i dodac nowe i zlecic ponownie wyplate
Tak czy siak smierdzi
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
pytanie mam, bo mam glowna walute PLN i leje kase na Zen
Mam jeszcze troche Euro, mam karte Jetonu, nie uzywana wcale - orientuje sie ktos jaka to waluta karty? Euro tak?
Czxy moge ta karta dopelnic jakiegos innego fintecha i w ten sposob pozbylbym sie Euro na Jetonie ?

Dobra pytania nie bylo, karta Euro widze, dopelnilem 100 e na probe, zobaczymy kiedy ta karta zostanie dopelniona i czy wogole zostanie dopelniona

PYtanie do innych, ktos ostatnio wyplacal z konta i bylo ok?
 
Ostatnia edycja:
loj99 530

loj99

Użytkownik
Mi cofnęli wszystkie wypłaty na konta. Pytałem na czacie i nie wiedzą czemu. Osobiście konto opóżniłem i zamykam.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
no tak myslalem, ze ten tekst ze zly swift to sciema, sprobowalem jeszcze raz, ale pewnie wiele to nie da

Ciekawe czy uda sie dopelnic karte Jetona to by sie przezucilo z karty na inny fintech
Post automatycznie złączony:

Na buka i na inny portfel a co to mam 1 😁
Z jakiego innego portfela korzystasz? w sumie tylko jeton korzystalem do tych bukow na pl, mam troche pln jeszcze na innych bukach i strach wyplacac na tego jetona
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
pogadalem na czacie troche, chlop mi zapewnia, ze mieli problemy techniczne przez ostatnie 2 dni, teraz niby dziala ok, ale nie wierze mu kompletnie na slowo
Bym gdzies te pieniadze przezucil, ale nie mam pomyslu kompletnie gdzie, byloby dobrze, zeby chociaz kase dalo sie przezucic na karte to by sie ucieklo do innego fintecha
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
ciekawe jak się sytuacja rozwinie ... a jak dokładnie na zen wypłacić krypto z buka? np z 1xbeta krypto na portfel i co dalej ?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Serio wypłata w krypto jest możliwa tylko w Bitcoinie i minimalna wypłata to ponad 800 złotych? 😅😅 Co to za średniowiecze
 
G 88

Gebss

Użytkownik
Serio wypłata w krypto jest możliwa tylko w Bitcoinie i minimalna wypłata to ponad 800 złotych? 😅😅 Co to za średniowiecze
Właśnie nie jest już dostępna.....robiłem tak zawsze, elegancko szybko z Jetona BTC na adres w ciągu godziny miałem kasę. Teraz jest jakiś błąd, niby się tłumaczą, że sieć BTC jest zawalona. Z drugiej strony, na TrustWallet jest podobna informacja. Natomiast krypto póki co się wypłaca, dziś spróbuję z Ethereum i dam znać
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Witajcie. Może troszkę przesadziłem ale dopiero dziś w spam znalazłem email od Jeton
Dear Customer,

The Jeton Wallet account is an e-money service product provided by La Orange GE LLC.

It is our priority to ensure that our Terms and Conditions are transparent as much as possible and that our customers are aware of the features of our products and services.

We would like to let you know that our Jeton Wallet Terms and Conditions have now been revised and they apply to all Jeton Wallet owners.

These changes to Terms and Conditions include the following key updates:
  • The previously provided e-money service by La Orange GE LLC will no longer be in service. From now on the provision of the e-money services will be granted by Jeton Bank Limited, La Orange BG Limited and La Orange Limited, which are going to enhance the quality of the services we offer.
  • We have expanded our services to include cryptocurrencies, credit/loan services, and escrow agent services.

The updated Terms and Conditions will take effect on 27 January 2024. You can review the new Terms and Conditions attached to this email. If you do not agree with these changes, you have the option to close your account free of charge until the effective date 27 January 2024. By continuing to use our services after the effective date, you agree to be bound by the updated Terms and Conditions of Jeton Wallet.

Your privacy and the security of your information are paramount to us. We assure you that all companies, as service providers, committed to maintaining the highest standards of data protection in compliance with applicable regulations.

If you have any questions, please visit Our FAQ Page where you can find information on a range of relevant topics or contact our Customer Service via live chat at www.jeton.com.

Thank you for your understanding.

The Jeton team​

Zostają bankiem jak Revo.

Zatem od końca stycznia są całkowicie spaleni.

Delikatnie przez miesiąc trzeba wypłacać wszystko.

Oczywiście portfel krypto mogli zmienić natomiast ten który podałem stoi na balansie któryś dzień z rzędu.

Tylko przestrzegam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Oczywiście portfel krypto mogli zmienić natomiast ten który podałem stoi na balansie któryś dzień z rzędu.

Tylko przestrzegam.
Z ciekawości zrobiłem research moich wypłat krypto z Jetona.

Robiłem 5 wypłat BTC. Każda transakcja wyszła z innego adresu. Jednego dnia zrobiłem dwie wypłaty BTC, one również wyszły z dwóch różnych adresów. Wszystkie adresy, których użyto do wypłat stoją puste. Wieszczenie końca Jetona na podstawie salda jednego walletu, to niezły odjazd. Wypłaty BTC stoją prawdopodobnie ze względu na zapchaną sieć i gigantyczne opłaty. Ostatnio wypłacałem hajs od buka przez BTC i buk musiał zapłacić 170$ opłaty za transfer.

Wczoraj zleciłem wypłatę na kartę Jeton, dzisiaj już karta doładowana. Przestań siać panikę swoimi postami.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Jak widać użytkownicy nawet z większą reputacją na forum również wyżej zgłaszają wycofanie wypłat na Jeton. Wklejonego emaila również sobie nie wymyśliłem. Nie dostałeś takiego?

Oczywiście portfeli mogą mieć setki. Ja zawsze dostawałem z tego. 0.5 mld$ w 2 lata również świadczy o tym, że raczej był to główny porfel Jetona.

Potwierdzam w weekend opłata sięgała niebotycznych 600 satoshi per byte w tej chwili to około 220.

Staram się nie siać paniki ale zbyt wiele rzeczy tutaj po prostu śmierdzi. A że swoimi pieniędzmi czy na Jetonie czy gdziekolwiek indziej każdy zrobi co uważa za słuszne.

Pozdrawiam.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
zatwierdzili mi normalnie wlasnie wyplate na Zen i wyplate na karte
Wczesniej nie robilem przelewu na karte - jak dlugo to trwa?
Dzieki
 
Do góry Bottom