>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jeton Wallet - opinie

D 2,9K

damian09

Użytkownik
Wpłata z Jetona na kartę Jeton to nie jest wewnętrzne zlecenie tylko przelew na odrębny rachunek litewski pod który jest podpięta ta karta. Dziwne rozwiązanie ale lepsze takie niż jakby w ogóle nie było karty.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
To jest patologicznie i po taniości zrobione. Na giełdach kryptowalut na przykład, jak się ma kasę na saldzie to jednym kliknięciem można przenieść środki na kartę. Już pomijam, że powinno być tak jak na ecopayz czy Skrill, że dostajesz wpływ na saldo i to z automatu jest na karcie. Ale tak to jest jak nie ma konkurencji
 
A 0

Armand

Użytkownik
ja chcialem wypłacić z jetton i takie cos dostałem "wd request whithout activity deposit" oco chodzi i decline , wypłata wróciła
Cześć, jeśli chcesz wypłacić środki z Jeton, oto kilka kroków, które Ci pomogą: wprowadź kwotę, wprowadź swój identyfikator portfela Jeton i kliknij opcję wypłaty. Oto link, jeśli potrzebujesz więcej informacji
 
A 0

Armand

Użytkownik
Hi Cell 40. The Jeton Card is a Visa card, which means you can pay online using your physical card or add it to Apple Pay. You can use it like any other Visa debit card: for purchases, transfers, currency exchange and more.
 
B 0

Bodzio_181

Użytkownik
A ja już czekam ponad 1,5 msc na zwrot kasy i pieniądze się rozpłynęły. Pisze maile do jednych i drugich i oczywiście po ich stronie jest wszystko OK. Złodzieje i tyle
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
no a jeton to portfel a nie buk. mozesz sobie ta karte nawet i do pl banku wplacac jak sie podoba, zreszta ludzie normlanie robia przelewy w pln do/z jetona z pl bankow. bo to portfel i nic nikomu do tego.
 
M 0

mikos74

Użytkownik
panowie, co z dużą wypłatą? dzielić? czy jakimś innym sposobie pomyśleć, kompletnie nie wiem co robić?
co na to US gdy się wypłaci środki?
 
S 0

Sercun

Użytkownik
Hej,

Zwracam się z takim pytaniem. Wygrałam na zagranicznym kasynie 38k i od razu zaczęłam się zastanawiać jak to wypłacić. Do tej pory korzystałam z Revoluta, ale po przeczytaniu opinii założyłam sobie jetona - jestem w trakcie weryfikacji konta, mam tam zamiar zrobić wypłatę środków. Nie ukrywam, że z tej kwoty chciałabym sobie trochę hipoteki nadpłacić i pytanie - jeśli bank zobaczy przelewy z jetona albo Revoluta co jakiś czas po 2-5k, mogą pojawić się z ich strony pytania? Jest się czego obawiać?
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Ja bym wyplacala jetonem w krypto sama nie majac jesCze portfela wyplacalam spore wygrane na konto ...poki co jest ok można wiedziec w jakim kasynie i w jakiej grze wygrana?
 
Do góry Bottom