>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

X 0

xxxxxx777

Użytkownik
Dołączył
05/2024
Posty
3
Czy ktoś wie czy konieczny jest obrót całymi środkami wpłat na Jeton? Potrzebuje może ktoś jetoncash oddam taniej
 
Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Dołączył
10/2023
Posty
14
Panowie wpłacała ktoś w ostatnim czasie na Jetona przez przelewy24? Mam problem z ich kontem bankowym pomożecie?
 
K 0

karl223

Użytkownik
Dołączył
05/2024
Posty
2
mam zatwierdzoną wypłatę z jetona w środę 8.05 a kasy na revolut nie ma. Ile średnio się czeka? Wcześniej zawsze to było na następny dzień…
 
Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Dołączył
10/2023
Posty
14
Miał ktoś kiedyś taka sytuacje że wpłacal kasę przez przelewy24 na jetona i pieniądze wyszły z p24 a na jeton nie ma ? Walczę z nimi już drugi dzień i nic rozwiązują ten problem i nic
 
W 0

walkeroo

Użytkownik
Dołączył
03/2009
Posty
8
Witam zawsze normalnie wplacalem przez jetona a teraz jak sie loguje u bukmachera i chce wplacic to wyskakuje komunikat " Access is denied" co jest?:)
 
L.MORETTI 52,7K

L.MORETTI

Użytkownik
Dołączył
02/2024
Posty
83
mam zatwierdzoną wypłatę z jetona w środę 8.05 a kasy na revolut nie ma. Ile średnio się czeka? Wcześniej zawsze to było na następny dzień…
Musisz mieć napisac na jeton "APPROVED" i od tego czasu czekasz do 48h, jeżeli nie wypłacałeś poniższą metodą.
Schemat wypłat z jeton na revolut jest prosty - sam tak robię i nawet przy wypłatach większych po pare/naście k nie ma znaczenia, a wypłacam często - wypłaca się na revoluta z jeton (jeśli chcesz mieć kasę na drugi dzień) np. w poniedziałek/wtorek/środę/czwartek do godziny 8, max 9 rano (w piątek już nie ma co, bo będzie dopiero w poniedziałek). Wtedy czekasz równe 24h, bo na Revolut przychodzi Ci następnego dnia o godzinie 8-11, wtedy jest księgowanie. Potwierdzenie przez jeton masz o około 17-18.
Ten schemat wychwyciłem już w tamtym roku. Nigdy nie wypłacam popołudniu, bo czas oczekiwania jest około 48h.

Mi to osobiście brakuje EcoPayz na bukach, bo tam sprawa była jeszcze prostsza - karta taka jak na revolut. Wypłata na EcoPayz od ruskich w 15 minut i już można śmigać do bankomatu😉 A znowu żeby wypłacić z Jeton przez kartę to trzeba zlecić przelew wewnątrz jeton na karte, co trwa do 24h.

Jak macie jakieś pytania dotyczące Jeton itd. śmiało pisać i pytać, bo przez ostatnie 5 lat przerobiłem z nimi każdy możliwy temat😉
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Dołączył
03/2020
Posty
340
Ja wypłacam od ruskich w krypto na kartę z giełdy Bybit i kasę mam w 3 minuty. Jeton to jest dramat, system mają jak w 2005 roku. Wypłata wewnątrz z salda na kartę Jeton która trwa 24h to jest już totalna żenada
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Dołączył
01/2009
Posty
339
Miasto
Barcelona
Ktoś się orientuje jak miec dostep do konta jeton na kompie? Po zalogowaniu mam cala białą karte (nic nie widac) , nie pomaga czyszczenie cookies / wlaczenie vpn z roznych krajow, za kazdym razem to samo. Apka mobilna działa za to bez zarzutu. Macie jakis pomysl na to ?
 
M 68,7K

marok

Użytkownik
Dołączył
04/2014
Posty
1845
Przed chwilą sprawdzałem, polskie IP, przy logowaniu podałem nr klienta, dostałem kod na telefon i zalogował bez problemów. Dawno tego nie robiłem ale nie przypominam sobie aby kiedykolwiek były problemy przy logowaniu z kompa.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Dołączył
07/2017
Posty
86
Ktoś się orientuje jak miec dostep do konta jeton na kompie? Po zalogowaniu mam cala białą karte (nic nie widac) , nie pomaga czyszczenie cookies / wlaczenie vpn z roznych krajow, za kazdym razem to samo. Apka mobilna działa za to bez zarzutu. Macie jakis pomysl na to ?
Jest tak niekiedy jak piszesz, spróbuj w trybie prywatnym (mi zawsze się udaje w ten sposób). Włącznie trybu prywatnego w zależności chyba od przeglądarki - wygoogluj sobie.
Post automatycznie złączony:

Ktoś się orientuje jak miec dostep do konta jeton na kompie? Po zalogowaniu mam cala białą karte (nic nie widac) , nie pomaga czyszczenie cookies / wlaczenie vpn z roznych krajow, za kazdym razem to samo. Apka mobilna działa za to bez zarzutu. Macie jakis pomysl na to ?
Jak wyskoczy białe tło daj odśwież.