>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - Wypłata

D 0

dzaro23

Użytkownik
Witam serdecznie, jak o użytkownicy Jeton Wallet wiecie, że kiedyś było można wysyłać / wypłacać za pomocą trustly i kasa pojawiała się migiem na koncie, a teraz gdy wycofali trustly z metod wypłaty czy macie może jakis sposób na szybkie wypłacanie pieniędzy z Jeton? Pilna sprawa i się spieszy, wiem ze jak wysle to jutro będzie chodzi mi czy jest jakieś obejście/sposób żeby to zrobić na szybkości? 😁
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
dzieki i majac glowna walute pln tego euro nie da sie przelac na jakis inny fintech?
Jedynie pozostaje znow euro zamienic na pln ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
ze zlotowek to wiem jak wyplacac, leje zlotowki na Zen na polski IBAN
Tyle, ze teraz znalazlem pare bukow z softem, ktory mnie interesuje (klony jungli) i tam by moc jetonem grac to trzeba walute Euro i lac Euro i mysle jak to obejsc by jak najmniej tracic
Ta gielda na jetonie troche zabiera, ale jak ma buk dac to najwyzej te roznice kursowe pojda w koszta
Danio tam pisal, zeby lac euro na karte euro, tyle, ze ja mam biala karte i vipa i to zapewne karta w pln
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ze zlotowek to wiem jak wyplacac, leje zlotowki na Zen na polski IBAN
Tyle, ze teraz znalazlem pare bukow z softem, ktory mnie interesuje (klony jungli) i tam by moc jetonem grac to trzeba walute Euro i lac Euro i mysle jak to obejsc by jak najmniej tracic
Ta gielda na jetonie troche zabiera, ale jak ma buk dac to najwyzej te roznice kursowe pojda w koszta
Danio tam pisal, zeby lac euro na karte euro, tyle, ze ja mam biala karte i vipa i to zapewne karta w pln
Ty chcesz euro na zł wymieniać? Najkorzystniej wychodzi wypłata euro z buka i jeton kartą w euro z Bankomatu PKO BP lub mielenium. Białą kartę i vipa gdzie? w Jeton? Jeton wydaje karty z Litwy niemożliwe, żeby tam była karta w zł? U nich waluta to euro a bank co wydaje karty to Contis bank FX Rate 4.4441 - po takim kursie euro wymieniali jak się z bankomatu PKO BP wypłacało plus 17zł za wypłatę (w millenium bank chyba tego nie ma) i standardowa opłata 0.5% wartości transakcji. Wybierasz "bez przewalutowania" przy wypłacie i wtedy kurs jest lepszy.

 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
sorki kurde, zakrecilem sie kompletnie
Mam biala karte w Zen do wyplaty zlotowek
W sumie widze teraz, ze jakas karte pomaranczowa Jeton mam, to pewnie w Euro wiec moglbym w sumie od razu z karty Jeton wyplacac Euro
Zapomnialem kompletnie o tej karcie, dzieki :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
spoko, ja niedawno zamiast karty jeton wziąłem kartę muchbetter zrobiłem ~1800 kroków w jedną stronę xD obie wyglądają podobnie a że ja do bankomatu chodzę w nocy xD to zamknięty był (przy oddziale banku bankomat). Wsadziłem kartę do czytnika i drzwi się otworzyły, dopiero przy próbie wypłaty z bankomatu okazało się, że karta nieważna xD tak czy siak "chipem" od muchbetter można otwierać drzwi do banków chociaż karta jest nieaktualna xD
 
Do góry Bottom