>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jokerclick - 3€ free + 2 x 2500€ Freerolls

Status
Zamknięty.
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
u was działa wolno a u mnie nie śmiga w ogóle... chyba ten turek o 2.5k przełożą bo to chyba ich serwery nie domagają ;d
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Potwierdzam że firma raczej wypłacalna, Ugrałem tam jakieś 40e, postanowiłem sprawdzić czy jest tam sens wgl grac, wpłaciłem min depozyt 25e, o godzinie 19.42, i odrazu zleciłem wypłatę 50e, kasa o 21.51 była już na moim moneybookers, bez zadnych skanów.
Ich adres e-mail z moneybookers założony na gmailu.
Hmm... daje do myślenia
 
Y 0

yuber

Użytkownik
Wieczorem było 300 osób i już problemy z łącznością? :zoltakartka:, chyba muszą popracować nad serwerami , ciekawe czy przełożą turniej czy po prostu przepadł
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Przepraszają i powtarzają turka:
ENGLISH LANGUAGE ANNOUNCEMENT
(magyar nyelvu változat lejjeb)​

Unexpected overload
As you probably noticed, the poker software became very slow a few hours ago. We had to stop the service and cancel our main event, the €2500 Everyone Wins Freeroll, because we couldn&#39;t risk similar problems during such an important event. Our system is now running on higher performance, but we have to make sure that this doesn&#39;t happen again.
We&#39;re very sorry for the inconvenience caused and would like to thank you for signing up with Jokerclick!
Please read below the modified tournament program:
€500 Everyone Wins Freeroll Thursday, September 22, 19:45 CET
(max 499 seats)
This is part one of the consolation program.
€3000 Everyone Wins Freeroll, Sunday September 25, 19:45 CET
(500+ seats, unconfirmed)
We&#39;re adding an extra €500 to today&#39;s cancelled tournament and it will be held on Sunday.
Delay in support request replies
We were flooded by support requests, so we decided to send out a newsletter instead. We would like to ask for your patience until all your requests get answered.
Getting cash for your Bonus just got a lot easier!
Convert your Bonus money into real cash with Jokerpoints!
€1 Bonus = 1.000.000 (1 million) Jokerpoints

Starting Monday (09.19.2011) you get a lot more Jokerpoints than ever before at our
cash game tables.
You get 1250 JP-s (Jokerpoints) if you get to the flop even at the €0,02/€0,05 tables and the JP-s get bigger as you move on to higher stakes.
You get 33.333 JP-s for the €1 big blind, which means that you earn €1 cash from your bonus after 30 flops.
Serious depositors get even more!
€100 deposit = €150 Bonus + €10 free cash + €5,50 worth of tournament tickets
€250 deposit = €375 Bonus + €11 worth of tournament tickets

Promocja €3 bez depozytu aktualna do 30 września
www.jokerclick.com
 
sailent7 21

sailent7

Użytkownik
Panowie a może mi ktoś coś więcej na temat tych joker pointsów opowiedzieć bo nie mogę nigdzie znaleźć, a uzbierałem ich dość sporo i jestem ciekawy na co się je wymienia. I drugie pytanie jak ma wyglądać pierwsza wpłata czy jeżeli np chce wyplate na moneybookers to tez musze taka metoda wplacic? A i jeszcze czy wplata podlega jakiejs promocji i czy trzeba ja obracac?
Z góry dzieki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom